اندیشه ها  

واپسین نوشته های انجمن

بازگشت   اندیشه ها > انتقادات ،‌ پیشنهادها، آگاهی نامه ها > انتقادات و پیشنهادها

پاسخ

ابزارهاي جستار شیوه ی نمايش
کهن 07-06-22, 18:12   #121
تینا
تازه کار

آواتار تینا

گاه ِ نام نویسی: Mar 2007
شمارگان پیک ها: 64
نیروی تلاش و پیشینه: 40
تینا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

تشکرم بذارید که از پستایی که خوشمون اومد تشکر کنیم
ببخشید سپاس گوییم
کهن 07-06-23, 16:49   #122
پویا
آشنا

آواتار پویا

گاه ِ نام نویسی: Nov 2006
شمارگان پیک ها: 196
نیروی تلاش و پیشینه: 42
پویا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : doctor_blue دیدن جستار
: s31 : با درود بر ادمین گرامی سایت خوب اندیشه ها. متاسفانه اخیرا تاپیک من در تالار مذهب تحت عنوان (چرا برخی از مسلمین به دستورات دین خود عمل نمی کنند؟) با آنکه در آن کوچکترین توهین و اهانتی به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی یا دین اسلام و .... نداشته ام بدون کوچکترین توضیحی از جانب مدیران آن تالار پاک شده است. جناب ادمین ما برای نوشتن تاپیک ها و پست ها پول و وقت صرف می کنیم و این مطالب تنها با فشردن یک دکمه از جانب مدیران پاک می شود. این رسم انصاف نیست. خواهش می کنم پیگیری کنید.: s31 :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : doctor_blue
ادمین گرامی خیلی جالب است که حتی در تاپیک (ازدواج با دختران زیر ده سال) انتقاد محترمانه من به مدیر تالار مذکور (جناب آقای پویا) نیر که بسیار محترمانه بوده و با هیچ بندی از بندهای قوانین این تالار ضدیت ندارد نیز پاک شده است. تمنا می کنم این وضع را پیگیری کنید.
بازنوشت :
من هم یک سوال از مدیران دارم. چرا پست های من را بصورت مداوم پاک می کنید؟
بازنوشت :
کسی را بازداشت نکرده اید ولی بر اساس سلیقه شخصی پست های افراد را پاک می کنید و تاپیک های آن ها را نه اینکه حتی ببندید بلکه دیلت می کنید. من چندین پست خطاب به شما و یک تاپیک تحت عنوان (چرا برخی از مسلمانان به دستورات دین خود عمل نمی کنند؟) در همین تالار زده ام که هیچ کدام شامل توهین به هیچ شخصی نبود ولی شما با کمال خونسردی و فقط با یک کلیک تمامی آنها را پاک می کنید. این است قوانین مترقی سایت شما؟

پ.ن: دوستان هیچ جای تعجب نیست که همین پست من هم پاک شود. ولی من از آن کپی می گیرم و اگر هزار بار هم آن را پاک کنید باز آن را در اینجا می گذارم چون در این پست که قبلا هم ایشان آن را پاک مرده اند هیچ توهینی به ایشان نکرده ام.
بازنوشت :
ادمین گرامی متاسفانه این پست من (در تاپیک انتقاد و پیشنهادات از ادمین و گردانندگان) را نیز مدام پاک می کنند (نمی دانم دلیل چیست!):

من در تاپیک ازدواج با دختران زیر ده سال در اسلام پستی را بسیار محترمانه خطاب به آقای پویا داشته ام و از ایشان انتقاد کرده ام ولی همین پست من را نیز با اینکه کوچکترین آثاری از نقض قوانین فاروم در آن نبوده پاک کرده اند. خواهش می کنم پیگیری کنید.

پ.ن: در این پست من هیچ کدام از قوانین باشگاه را نقض نکرده ام. ولی دوباره آن را پاک کردند. اگر هزار بار هم آن را پاک کنید دوباره آن را پست خواهم کرد چون قانونی را نقض نکرده ام.

(بار سوم)
کاربر doctor_blue
قوانین فاروم را یکبار با دقت تمام بخوانید:

بازنوشت :
میهمان گرامی :

به منظور جلوگيري از گزند و انحراف روند گفتگو و تامین و نگهداری آسایش کاربران این سایت ، قوانينی وضع شده است که همه کاربران مي بايست به هنگام ثبت نام ، آن را پذیرفته و به تمام مفاد آن عمل کنند .

برای گردانندگان این سایت ، بررسی بی درنگ تمامی نوشته های فرستاده شده ممکن نیست ، بنابراین گردانندگان ، مسئول دقت ، تمامیت ، صحت و اصالت پیام ها و مطالب کاربران نخواهند بود .شايسته است که کلیه کاربران گرامي ، در صورت مشاهده نوشته هاي خلاف قانون ، آنرا به مديران گزارش نمايند .

گردانندگان سايت ، نوشته ها ، جستارها و حتی دسترسی کاربران متخلف از قوانین زیر را ، از سايت حذف می کنند :

1 : از آنجا که گفتگو ، تبادل نظر، بیان حقایق و نشان دادن سره از ناسره ، تنها نیازمند دانش و ابزارهای علمی و منطقی است ، بنابراین در اين انجمن استفاده از واژه هائي که در عرف جامعه ايران و زبان پارسی ، مصداق هرزه گوئي ، تمسخر ، ناسزا و اهانت می باشد ، ممنوع است .

2 : ناسزا گويي ، تحقير و تخريب شخصيت هاي فرهنگي ، مذهبي ، مکاتب اجتماعي ، فلسفی و ادبی ، تبليغ مفاهيم و مصادیق نژادپرستانه ، و تمسخر و اهانت به ادیان و اقوام ممنوع است.

3 : حمله به شخصيت ، وارد شدن به حيطه خصوصي ، افشای اطلاعات شخصی ، تهدید ، ارعاب ، پوزخندِ شناسه ،آواتار ، لقب و امضای کاربران و گردانندگان ، داشتن بیش از یک شناسه ، و استفاده از آواتارهائی که کاربران موجود قبلا آنرا برای خود برگزیده اند ، ممنوع است .

4 : نوشته ها و پیام های کاربران ، و نقل قول آنان از کاربران ديگر ، بايد به دورازهر گونه اهانت ، تحریف یا دروغ بستن به يکديگر باشد. آوردن هرگونه تصویر یا نوشته هرزه نگارانه (پورنوگراف یا مستهجن ) ، یا دارای اهداف تبلیغی ، تجاری ، آموزش هک در جهت زیان زدن به تجهیزات دیگران ، در جستار، پیک ، شناسه ، آواتار ، لقب و امضای کاربران ممنوع است.

5 : جستار تازه مي بايست : در تالار متناسب با موضوع خود گشوده شود ، نام جستار با مطالب آورده شده همگون باشد و موضوعش تکراري نباشد ؛ فرستادن یک نوشته ، سوال یا انتقاد تکراری ، در چندین جستار ، ممنوع است ؛ نقل مطالب از سایت ها و مکان های دیگر ، تنها با ذکر منبع مطالب ، مجاز خواهد بود .

قرار دادن لینک انجمن ها و سایت های دیگر و نیز لینک های مرجع ، اگر ناقض قوانین بالا نباشد ، آزاد است .

پيشنهادات و انتقادات کاربران گرامی ، در تالارمربوطه قابل طرح و تبادل نظر است و در صورت مفيد و سازنده بودن ، قابل راي گيري خواهد بود ، که با تائيد اکثريت کاربران ، به تصويب گردانندگان رسيده و به اجرا درخواهد آمد .
همه بندهای بالا را با ژرف نگری خوانده و خود را دربرابر تک تک قوانین ، آگاه و پاسخگو می دانم.
تمام مواردی که شما از قوانین سرپیچی کرده اید رنگی شده است.
شوربختانه اکثر پیک هایی که شما از بدو نام نویسی تا کنون ارسال کرده اید نقض کننده ی قوانین بالا بوده است.
و شما به عوض دنبال کردن یک گفتگوی سالم و روشنگر دانشیک ، مدام در پی توهین ، دشنام و برانگیختن کاربران مخالف تان به جنگ و آشوب بوده اید.(نمونه ی بارزش در جستار بحث علمی در مورد خود ارضائی (استمنا) است که گرداننده ی مربوطه بیش از نیمی از پیک های خلاف قانون شما را منتقل ، ویرایش و یا پاک کردند)
به شما چه ارتباطی دارد که فلان کاربر به کاربر دیگری اهانت کرده است؟
شما چه مسئولتی دارید که در چندین پیک و جستاری بشدت در پی این باشید که چرا این کاربر از آن کاربر معذرت خواهی نمی کند؟
مگر خود آن کاربری که به او اهانت شده است توانائی پاسخگوئی ، دفاع از خود و یا گزارش دادن و شکایت کردن به گردانندگان را ندارد؟
تا کنون ده ها مورد شکایت پیرامون مواردی از قوانین نقض شده ، توسط کاربران از شما شده است که گردانندگان در حال بررسی و گرفتن تصمیم نهائی در مورد آنها هستند.

ويرايش توسط پویا : 07-06-23 در ساعت 17:01
پویا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-06-25, 16:57   #123
Soul
رهگذر

شمارگان پیک ها: 18
نیروی تلاش و پیشینه: 0
Soul is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

کاربران گرامی
چگونگی فعالیت در این فاروم ، نه بر اساس اعتقادات شخصی و قوانین مترتب بر آن اعتقادات ، که باید بر طبق قوانین این فاروم سنجیده و عمل شود.
بر طبق قوانین این انجمن، هم کاربر ارژنگ و هم کاربر doctor_blue مرتکب نقض قانون شده اند.
اما هیچکدام از این دو کاربر و همچنین هیچ کاربر دیگری صلاحیت محاکمه یا متهم کردن یا اهانت به کاربری که نقض قوانین کرده را ندارد و اگر این کار را بکنند خود ناقض قوانین هستند و مستحق مجازات قانونی.
آنها می توانند اعتراض یا شکایت خود را فقط برای گردانندگان ارسال کنند و منتظر اجرای قانون در آن مورد باشند.
Soul برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-06-25, 20:30   #124
sima
آشنای دیرین

آواتار sima

شمارگان پیک ها: 501
نیروی تلاش و پیشینه: 46
sima is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : sima
اما اگر شما پیرو آن فکری هستید که توهین کردن و فحش دادن را درست می داند، (و شاید برایش ثواب هم در نظر می گیرد!) که شما نباید از جناب ارژنگ بخاطر این کار درستی که انجام داده است بازخواست کنید. : s20 :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : امیر دیدن جستار
2- خانم سیما، اگر معنای این پیک تایید سوتفاهمات اولیه است، امیدوارم برایش دلیل قابل قبولی داشته باشید.
جناب امیر . گمان می کنم که شما منظور مرا کاملا برعکس متوجه شده اید.
من ازجناب دکتر بلو سوال کرده ام که :اگر در مذهب ایشان تهمت و فحاشی پسندیده است، پس از نظر او عمل جناب ارژنگ نیز باید پسندیده باشد، بنابراین برای یک عملی که در مذهب ایشان و در نظر ایشان پسندیده است، چه جای ناراحتی و گلگی است؟!
اما اگر در اعقتادات ایشان ، تهمت و فحاشی بد است، خود ایشان پیشتر و بیشتر از جناب ارژنگ دست به این اعمال زده اند، پس بهتر است که به عوض این "فتنه گری ها" و دخالت در کار مدیران، ابتدا خود بروند و از کسانی که به آنها فحاشی کرده اند و اتهام وارد کرده اند معذرت خواهی بکنند.
نکته بعدی این است که شما که طرف اصلی اتهام آقای ارژنگ هستید، تا کنون هیچ شکایت و اعتراضی نداشته اید. پس چرا ایشان که از آن اتهام هیچ آسیبی ندیده اند مدت هاست که تمام کارهای خود را کنار گذاشته و "کاسه داغتر از آش" شده اند ؟!
و برای این فتنه گری ها چندین پست به تاپیک های گوناگون فرستاده اند و حتی برای این کار در بخش غیر مربوط تاپیک مجزا هم ایجاد کرده اند؟!
کهن 07-06-27, 18:36   #125
admin
ادمین

آواتار admin

شمارگان پیک ها: 59
نیروی تلاش و پیشینه: 41
admin امتياز فعال نیست
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
چون کاملا غیر قانونی و بدون دلیل باز هم پست های مرا پاک کردید. آن ها را تکرار خواهم کرد مگر آن که کاملا با دلیل منطقی در اینجا بنویسید که چرا پست ها را پاک می کنید؟

کاربر doctor_blue
پیک های شما همراه با پیک های کاربران دیگری که بیرون از فرهشت این جستار نوشته بودند، به جستار گفتگو و چاره اندیشی پیرامون پیک های خلاف قانون فرستاده شد.
آنچنان که گردانندگان گزارش داده اند و خود نیز بررسی کرده ام ، شما از نخستین روز نام نویسی تا کنون ، پیوسته قوانین این انجمن را زیر پا نهاده اید و به هشدارهای گردانندگان نیز هیچ پروائی نداشته اید.
برای واپسین بار به شما هشدار داده می شود که به قوانین و همچنین پندهای گردانندگان گردن نهید، و اگر نه ، بازداشت خواهید شد.
admin برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-07-12, 20:00   #126
Teshneh
آشنا

آواتار Teshneh

گاه ِ نام نویسی: Jul 2007
شمارگان پیک ها: 121
Teshneh is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

سلام
بیشتر شکلکها رو ما نداریم
تازه شکلکها هم همچین کاربردی ندارن
البته جسارت مارو ببخشید......غرض همراهیه سایت در برداشتن گامهای مثبته
موفق باشید
Teshneh برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-07-12, 20:11   #127
Teshneh
آشنا

آواتار Teshneh

ساماندهی نخستین

یک سوال دیگه هم برامون پیش اومد
الان هفت تا تالار در زمینه حقوقه با فروعاتش در صورتی که در هر کدوم یک الی دو جستار وجود داره
سوال اینجاس چرا همه اونها رو با هم ادغام نمی کنین و چه اصراریه که این بخش (حقوق) رو اینقدر اختصاصی بهش پرداختین در صورتی که فعالیت در این زمینه کمه؟
کهن 07-07-16, 01:11   #128
زیبا
جان افروز

آواتار زیبا

گاه ِ نام نویسی: Dec 2006
محل زندگی: بهشت زمین .... ایران ...
شمارگان پیک ها: 1,985
نیروی تلاش و پیشینه: 60
زیبا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Teshneh دیدن جستار
سلام
بیشتر شکلکها رو ما نداریم
تازه شکلکها هم همچین کاربردی ندارن
البته جسارت مارو ببخشید......غرض همراهیه سایت در برداشتن گامهای مثبته
موفق باشید
سلام ...
مث اینکه کسی نیست جواب بده ...
با اجازه من جواب میدم ...: cry15 :
اگه شکلکها رو نداری یا به دلیل اینه که در اختیارات کاربری خودت فعالشون نکردی ...
یا مشکل براوزر داری ...
از چه براوزری استفاده می کنی...؟
اینترنت اکسپلورر ، فایر فاکس ، اوپرا یا چیز دیگه ...؟
کهن 07-07-16, 10:36   #129
Teshneh
آشنا

آواتار Teshneh

ساماندهی نخستین

سلام و ممنون از جوابیتون....ولی ما بعضی از عکسها رو که مربوط به سایت tynipic می شد رو نداشتم که حالا دارمشون....اتفاقا اومدیم که اعلام کنیم اون حرفهای پست اولمون رو پس گرفتیم که جواب شما رو هم دیدیم

اینجا ظاهرا در پاسخ دادن سوالات کند پیش می رن .......ولی ادغام و ویرایش سر فصل تاپیک ها ضرب العجلی انجام می شه!!!!.......یعنی قبول کنیم که مدیریت حرف نداره؟!
کهن 07-07-18, 09:00   #130
امیر
آشنا

آواتار امیر

گاه ِ نام نویسی: May 2007
شمارگان پیک ها: 256
امیر is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
در تاریخ 07-05-11 کاربر "جوان" در چند پیغام خودی خودش را به عنوان کاربر "البرز" معرفی کرد، و از طرف البرز و ارژنگ مطالبی را (شاید برای حل مشکل) بیان کرد. پیامهای این کاربر، هنوز در پوشه پیامهای خودی من موجود است.
1- مدیریت لطفا آی پی کاربر "جوان" را چک کنند، و با این آی دی برخورد لازم را انجام دهند.
2- اگر دیگر کاربران هم تجربه مشابهی داشتند، لطفا به صورت عمومی اعلام کنند تا جلوی سواستفاده های احتمالی گرفته شود.
من هنوز منتظر جواب از طرف مدیریت هستم، اگر این نوشته کاربر "جوان" خلاف قوانین نیست که هیچ، و گرنه انتظار می رود برای رفع بعضی سوتفاهمات برخورد لازم انجام و به صورت عمومی اعلام شود.
کهن 07-07-18, 10:39   #131
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

شمارگان پیک ها: 92
فرزین is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
من هنوز منتظر جواب از طرف مدیریت هستم، اگر این نوشته کاربر "جوان" خلاف قوانین نیست که هیچ، و گرنه انتظار می رود برای رفع بعضی سوتفاهمات برخورد لازم انجام و به صورت عمومی اعلام شود.
آنچه از طریق "پیام های خودی" بین کاربران مکاتبه می شود ، خارج از دسترس و کنترل مدیران است و بنابراین درستی و یا نادرستی ادعای شما ، اثبات شدنی نیست.
هر کاربری می تواند ادعا کند که فلان کاربر در پیام خودی اش به او ، این نوشته خلاف قوانین را آورده است. اما تا زمانی که اثبات نشود ، در حد همان ادعا باقی می ماند.
فرزین برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-07-18, 15:38   #132
امیر
آشنا

آواتار امیر

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فرزین دیدن جستار
آنچه از طریق "پیام های خودی" بین کاربران مکاتبه می شود ، خارج از دسترس و کنترل مدیران است و بنابراین درستی و یا نادرستی ادعای شما ، اثبات شدنی نیست.
هر کاربری می تواند ادعا کند که فلان کاربر در پیام خودی اش به او ، این نوشته خلاف قوانین را آورده است. اما تا زمانی که اثبات نشود ، در حد همان ادعا باقی می ماند.

خیلی خوب، بفرمایید روش اثبات چیه ؟ در ضمن نگفتید، اینکه یک نفر خودش را جای یک نفر دیگر جا بزنه مخالف قانون اینجا هست یا نه ؟

اگر به قول شما مدیریت به پیام های خودی دسترسی نداشته باشد، و اگر راه دیگری برای اثبات وجود نداشته باشد، پس این مجوز به کاربران داده می شود که هر گونه فحاشی و توهینی در پیام های خصوصی انجام دهند، و مدیریت هم راهی برای چک کردن و برخورد ندارد ؟!
امیر برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-07-18, 19:30   #133
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
خیلی خوب، بفرمایید روش اثبات چیه ؟ در ضمن نگفتید، اینکه یک نفر خودش را جای یک نفر دیگر جا بزنه مخالف قانون اینجا هست یا نه ؟

اگر به قول شما مدیریت به پیام های خودی دسترسی نداشته باشد، و اگر راه دیگری برای اثبات وجود نداشته باشد، پس این مجوز به کاربران داده می شود که هر گونه فحاشی و توهینی در پیام های خصوصی انجام دهند، و مدیریت هم راهی برای چک کردن و برخورد ندارد ؟!
مشخص نیست که این بهانه جوئی های شما برای چیست؟
اگر شخصی از تلفن همگانی یا از راه های دیگری که نتوانید شماره او را شناسائی کنید، به تلفن منزل شما زنگ بزند و مزاحمتان بشود، با او چه خواهید کرد؟
کهن 07-07-18, 19:34   #134
امیر
آشنا

آواتار امیر

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
مشخص نیست که این بهانه جوئی های شما برای چیست؟
اگر شخصی از تلفن همگانی یا از راه های دیگری که نتوانید شماره او را شناسائی کنید، به تلفن منزل شما زنگ بزند و مزاحمتان بشود، با او چه خواهید کرد؟

من از شما مثال نخواستم، دو سوال ساده پرسیدم، و یک بلی و نه رک برایم کفایت می کند.
1- آیا بر خلاف قوانین است(که ظاهرا جواببش نه است)
2- آیا فحاشی در پیام های خصوصی قابل پیگیری است ؟ (که ظاهرا شما می خواهید بگویید جواب این هم نه است!)

بجای بررسی امکان های مختلف دروغ بودن ادعا، این جواب بلی و نه ساده را در همان پست اولم هم می تونستید بدید، و نیازی به کش دادن قضیه نیست.
با تشکر
کهن 07-07-19, 00:24   #135
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
من از شما مثال نخواستم،

مگر هر چیزی در این فاروم باید طبق خواسته شما انجام پذیرد؟
قبلا هم برایتان نوشتیم :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فرزین
تعیین واجب و مستحب برای ایشان (ادمین محترم و گردانندگان) در حدود صلاحیت شما نیست .
بازنوشت :
دو سوال ساده پرسیدم، و یک بلی و نه رک برایم کفایت می کند.
بازنوشت :
1- آیا بر خلاف قوانین است(که ظاهرا جواببش نه است)
2- آیا فحاشی در پیام های خصوصی قابل پیگیری است ؟ (که ظاهرا شما می خواهید بگویید جواب این هم نه است!)

بجای بررسی امکان های مختلف دروغ بودن ادعا، این جواب بلی و نه ساده را در همان پست اولم هم می تونستید بدید، و نیازی به کش دادن قضیه نیست.
با تشکر
در نخستین نوشته من ، به تمام پرسش های شما ،به وضوح پاسخ داده شده:
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فرزین
1. وقتی ادعائی که شما می کنید ، قابل مشاهده و اثبات نیست ، دیگر بر خلاف قوانین بودن یا نبودنش چه معنی می دهد؟
2. هنگامی که همان ادعا ، "خارج از دسترس و کنترل مدیران" است ، چگونه باید قابل پیگیری باشد؟
3. آن مثال هم ، که بر خلاف خواسته شما ، به عنوان پاسخ دوم آورده شد ، به این دلیل بود که شما پاسخ نخست ، که به این سادگی بود را ظاهرا متوجه نشدید.
بنابراین ، شما بوده اید که قضیه را کش داده اید.
کهن 07-07-19, 05:01   #136
امیر
آشنا

آواتار امیر

بازنوشت :
مگر هر چیزی در این فاروم باید طبق خواسته شما انجام پذیرد؟
قبلا هم برایتان نوشتیم :

در نخستین نوشته من ، به تمام پرسش های شما ،به وضوح پاسخ داده شده:

1. وقتی ادعائی که شما می کنید ، قابل مشاهده و اثبات نیست ، دیگر بر خلاف قوانین بودن یا نبودنش چه معنی می دهد؟
2. هنگامی که همان ادعا ، "خارج از دسترس و کنترل مدیران" است ، چگونه باید قابل پیگیری باشد؟
3. آن مثال هم ، که بر خلاف خواسته شما ، به عنوان پاسخ دوم آورده شد ، به این دلیل بود که شما پاسخ نخست ، که به این سادگی بود را ظاهرا متوجه نشدید.
بنابراین ، شما بوده اید که قضیه را کش داده اید.
چرند است.
1- تعیین حوزه صلاحیت من، به هیچ وجه در حد و حدود و صلاحیت شما نیست.(حتی نزدیکش هم نیستید)
2- وقتی سوالی می شود یا جواب سوال را بدهید، یا مثل روال همیشگی بیجواب بگذارد. دلیلی برای حاشیه رفتنهای بیخود نیست. وقتی توانایی حواب به یک سوال به این سادگی را ندارید، خدا می داند چطور تالارها را مدیریت می کنید.

3- قانونی یا غیر قانونی بودن یک عمل ربطی به اثبات آن ندارد.
4- حتی اگر (به قول شما: s14 :) ادمین به پیام های خصوصی دسترسی نداشته باشد، هنوز امکان اثباتش به سادگی وجود دارد، اگر کمی فکر کنید خودتان به نتیجه می رسید.....(یک راهش چک کردن با یوزر و پسورد من است)

فکر نمی کنم نیازی به کش دادن این مسئله باشد.
کهن 07-07-19, 06:26   #137
پویا
آشنا

آواتار پویا

شمارگان پیک ها: 196
پویا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
چرند است.
1- تعیین حوزه صلاحیت من، به هیچ وجه در حد و حدود و صلاحیت شما نیست.(حتی نزدیکش هم نیستید)
2- وقتی سوالی می شود یا جواب سوال را بدهید، یا مثل روال همیشگی بیجواب بگذارد. دلیلی برای حاشیه رفتنهای بیخود نیست. وقتی توانایی حواب به یک سوال به این سادگی را ندارید، خدا می داند چطور تالارها را مدیریت می کنید.

3- قانونی یا غیر قانونی بودن یک عمل ربطی به اثبات آن ندارد.
4- حتی اگر (به قول شما: s14 :) ادمین به پیام های خصوصی دسترسی نداشته باشد، هنوز امکان اثباتش به سادگی وجود دارد، اگر کمی فکر کنید خودتان به نتیجه می رسید.....(یک راهش چک کردن با یوزر و پسورد من است)

فکر نمی کنم نیازی به کش دادن این مسئله باشد.
جناب امیر
شما از ابتدای وردتان به این فاروم هم خودتان بسیار احساس ناراحتی و بی تابی داشته اید ،هم با گردانندگان، و آنها را به انواع و اقسام تهدیدات بسته اید ، هم به شدت با کاربران غیر مذهبی درگیری داشته اید ، هم اکثر کاربران مذهبی شما را از خود ندانسته اند.
من نمی دانم شما چه اصراری دارید که از میان این همه فاروم فارسی ، حتما در این فاروم به فعالیت های فرهنگی (: s14 :) ادامه دهید؟
همانطور که جناب فرزین گرامی گفته اند:
بازنوشت :

ادمین و گردانندگان این فاروم ، مسئول شکل گیری گفت و گو به شکلی سالم در زمینه های مختلف ( اعم از اعتقادی یا غیر آن ) هستند ، و ملاحظات دینی شما الزاما به ایشان تسری نمی یابد .
به همین دلیل ، تعیین واجب و مستحب برای ایشان در حدود صلاحیت شما نیست .

در مورد جلوگیری از اهانت ، خود می توانید مشاهده کنید که مديران فاروم صدها پیک خلاف قوانين از کاربران مختلف ( اغلب غیر مذهبی ) را حذف کرده اند . جملات ، واژه ها و یا حتی عباراتی که عرفا ناپسند بوده ویرایش گردیده و یا کاملا به جستار« جايگاه پيک هاي سرشار از هرزه گوئی،دشنام،تمسخر،اهانت و تحریف » انتقال یافته است و این حذف و ویرایش ها ، بدون توجه به شناسه ی کاربری ، اعتقادات ، گرایش ها یا سابقه ی حضور کاربران در این فاروم انجام شده است .
بنابراین تکلیف گروه گردانندگان با شما و سایر کاربران روشن است :
اجرای قوانین ، و بازداشت کاربرانی که مکررا مرتکب تخلف از آن شوند
( خوب است بدانید تمام بازداشت ها و اخراج های انجام گرفته از کاربران غیر مذهبی بوده و تا کنون ، حتی یکی از کاربران مذهبی بازداشت نشده است )

اما ، یک فاروم اینترنتی که به لحاظ ماهیت مجازی خود معمولا محل تلاقی دیدگاه های گوناگون است ، در برگیرنده ی طیف بسیار وسیعی از افکار و گرایش ها است که لزومی برای هدایت اين افکار ، گرايش و گفتگوها ، تنها در جهت ها یا کانال های مورد نظر شما وجود ندارد .
بنابراین ، اگر این برخورد و تلاقی برای شما مآلا خوشایند نیست ، می توانید از حضور در این عرصه خودداری کنید .
اگر هم خودتان (به عللی : s14 : ) قادر نیستید ، یا اجازه ندارید ( : s14 : )که (با این هم مشکلات عدیده ای که در بالا شمردم) این فاروم را ترک گویید ، من می توانم به شما لطف کرده و از ادمین محترم بخواهم که در اخراج شما (در سمت و سوی زدودن این همه ناراحتی و درگیری ، و برداشتن این مسئولیت عظیم از دوش تان ( : s14 : ) به شما کمک کنند.
پویا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-07-19, 07:03   #138
امیر
آشنا

آواتار امیر

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : پویا دیدن جستار
جناب امیر
شما از ابتدای وردتان به این فاروم هم خودتان بسیار احساس ناراحتی و بی تابی داشته اید ،هم با گردانندگان، و آنها را به انواع و اقسام تهدیدات بسته اید ، هم به شدت با کاربران غیر مذهبی درگیری داشته اید ، هم اکثر کاربران مذهبی شما را از خود ندانسته اند.
من نمی دانم شما چه اصراری دارید که از میان این همه فاروم فارسی ، حتما در این فاروم به فعالیت های فرهنگی (: s14 :) ادامه دهید؟
همانطور که جناب فرزین گرامی گفته اند:

معلوم است بی تاب و ناراحتم،... اگر بخواهم در مقابل توهین هایی که در زمان ورودم در این سایت عادی شده بود، ناراحت و بی تاب نباشم آن وقت باید به ایمانم به صورت جدی شک کنم، و متاقبلا آن گروهی از مسلمانان را هم که در مقابل این توهین ها بی تاب نشوند از خودم نمی دانم. البته در نوع برخوردها هم اختلاف نظر هست، یکی مثل من اعتقاد به بروز این بی تابی دارد، و یکی
هم مصلحت را در بروز ندادنش می بیند. کاش می فهمیدید خیلی از بزرگوارانی که اینجا اعتراض نمی کنند، در پشت سر نسبت به بعضی مطالب چه احساسی دارند.
این قسمتی از مطلبی بود که در کافه نادری در جواب ادعای قهر کردن کاربر جعفر پست کردم و بعدا حذفش کردم:
بازنوشت :
مگر کودکستان است اینجا که کسی بخواهد قهر کند ؟! مگر بخاطر تفریح اینجا می نویسم که هر وقت کسی پارسی کرد بگذارم و بروم ؟! نخیر آقا این خبر ها نیست
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : پویا دیدن جستار
اگر هم خودتان (به عللی : s14 : ) قادر نیستید ، یا اجازه ندارید ( : s14 : )که (با این هم مشکلات عدیده ای که در بالا شمردم) این فاروم را ترک گویید ، من می توانم به شما لطف کرده و از ادمین محترم بخواهم که در اخراج شما (در سمت و سوی زدودن این همه ناراحتی و درگیری ، و برداشتن این مسئولیت عظیم از دوش تان ( : s14 : ) به شما کمک کنند.

لودگی نفرمایید، اگر راه حل را اخراج می دانید، یک لحظه هم درنگ نکنید، چون کمک بزرگی به من است و واقعا از این سردرگمی درخواهم آمد. آن وقت من هم تکلیف خودم را با اینجا می دانم.(پیشاپیش از دو بزرگواری که تا بحال بر اساس نظرشان عمل می کردم عذرخواهی می کنم)

کهن 07-07-19, 16:55   #139
مزدك بامداد
جهان افروز

آواتار مزدك بامداد

گاه ِ نام نویسی: Dec 2006
محل زندگی: غرب
شمارگان پیک ها: 5,630
نیروی تلاش و پیشینه: 97
مزدك بامداد will become famous soon enough
ساماندهی نخستین

امكان دارد كه پست های مرا كه نخست با آی دی
mazdak
بوده، به آی دی كنونی من بنام " مزدك بامداد" وصل
كنید كه كاویدن انها اسانتر شود؟

مزدك بامداد برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-07-19, 19:36   #140
Teshneh
آشنا

آواتار Teshneh

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Admin دیدن جستار
تاریخ تاسیس سایت و همچنین سیاست سایت و نیز سیاست ادمین و گردانندگان را از بررسی تاریخ جستارها و پیک های ایجاد شده و مطالعه آنها می توان دریافت.
تا حالا دقت نکرده بودیم
با این حساب هدف از تاسیس این سایت نشر اکاذیب و ادعاهای پوج و بی اساس و غلطه؟
ایتو از توشته های بعضی از گردانندگان متوجه شدیم
این سوال مستقیما متوجه ادمین سایت اگر افتخار بدن!!
هدف از تاسیس این فاروم همون هدفی یه که گردانندگان به دنبالشن؟؟؟

تقاضا دارم بزرگواری کنین و ایندفعه رو جای حذف این پست پاسخگوی سوال باشین
با تشکر
پاسخ

بینندگان جستار: 1 (0 کاربر و 1 میهمان)

ابزارهاي جستار
شیوه ی نمايش

توانائی های فرستادن نوشته: