اندیشه ها  

واپسین نوشته های انجمن

بازگشت   اندیشه ها > انتقادات ،‌ پیشنهادها، آگاهی نامه ها > انتقادات و پیشنهادها

پاسخ

ابزارهاي جستار شیوه ی نمايش
کهن 10-03-01, 17:37   #441
saiad
آشنای دیرین

آواتار saiad

گاه ِ نام نویسی: Feb 2010
محل زندگی: ایران
شمارگان پیک ها: 566
نیروی تلاش و پیشینه: 34
saiad is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : پویا دیدن جستار
هر جستاری که ایجاد شود اما کاربرانی مانند شما با گفتگوهای خارج از موضوع و برخلاف قوانین، آن را به انحراف بکشانند، مطمئنا یافتن پیک ها در آنها راحت نخواهد بود!
تنها اندکی زمان لازم بود تا مطلع شوید که پیش تر جستارهائی در این زمینه آغاز شده است، از جمله:
شمشیر، منطق اسلام
بکش بکش در قرآن !
ترور = اسلام
خشونت در اسلام
اما برخی از کاربران اصرار دارند که فقط "جستار خود" را داشته باشند!
خواهشمندیم قوانین را رعایت بفرمائید.
شما نخست جستار رو از اول خوب بررسی کن بعد بگو کی جستار رو به انحراف کشید. این هم اندیش خود شما بود که اول موضوع کشت و کشتار رو پیش کشید. اگر قرار به تذکر بود همان اول به او تذکر میدادید و پستش را به جای خود منتقل میکردید تا بنده و دوستان هم در همانجا پاسخش را بدهند.

. من هم که در این جا نگفتم خودم جستار به پا کنم. گفتم بهترست جستاری تازه باز شود. خوب اگر از قبل باز شده بود چه بهتر.
ضمنا شما هم تعداد جستار خودت رو در ابتدای عضویتت با تعداد جستار من قیاس کن و بعد در مورد جستارخواهی سخن بگو
saiad برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-03, 10:48   #442
askari110
آشنا

شمارگان پیک ها: 160
نیروی تلاش و پیشینه: 30
askari110 is on a distinguished road
Cop

با سلام وعرض ادب خدمت همه دوستان
خواهشی از همه دوستان شرکت کننده در بحثها داشتم...اینکه فضای گفتگو را با تعصب همراه نکنند و سعی کنند بحثها را با استدلال و منطق همراه کنند .اینکه طرف بحث قبول میکند یا نه ، خیلی مهم نیست.مطمئن باشید این بحثها در دنیای مجازی خواننده زیادی دارد و دیگران میتوانند قضاوت کنند که کدام مطلب با منطق وعقل همراهی میکند وکدام مطلب از سر عناد ولجبازی نگارش یافته...پس بیایید به نتیجه گیری و تحمیل سخنان یکدیگر نپردازیم و سعی کنیم شرایط یک گفتگوی دوستانه را فراهم کنیم....
تشکر از بذل عنایت همه دوستان خوبم
askari110 برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-04, 15:23   #443
saiad
آشنای دیرین

آواتار saiad

ساماندهی نخستین

با درود.
بنده یک انتقاد دارم. در جستار "اشکالات علمی، منطقی قرآن" در هیچ جایی هیچ یک از طرفین گفتگو سخن دیگری را نپذیرفته اند. یک گروه معتقد به وجود اشکال و ایراد در قرآن است و گروهی دیگر این اشکال را به هرشکلی توجیه میکند.

پرسش بنده این است که:

1- وقتی هیچ یک از طرفین دیدگاه یکدیگر را نپذیرفته اند چرا عنوان آن تائید کننده ی دیدگاه های یک طرف است؟ در حالی که طرف دیگر این ایرادات را منطقی نمیداند؟
پیشنهاد میکنم حداقل با یک علامت سوال در آخر عبارت آن را از حالت تائید قطعی دیدگاه های یک طرف در بیاورید.

2- بنده جستاری داشتم با عنوان " کن فیکون و به درازا کشیدن خلقت " که آن هم به جستار فوق منتقل شده است. در صورتی که در این جستار بنده برای قرآن ایرادی مطرح نکردم وعمل خدا در آفرینش 6 یا 8 روزه ی خلقت که با ادعایش مبنی بر "کن فیکون" همخوانی ندارد را بیان نمودم. و در حقیقت رفتار خدا را به نقد کشیدم نه قرآن را. و دیدگاه بنده این است که جستار فوق جای مناسبی برای آن نیست.
با سپاس
کهن 10-03-06, 18:57   #444
پویا
آشنا

آواتار پویا

گاه ِ نام نویسی: Nov 2006
شمارگان پیک ها: 196
نیروی تلاش و پیشینه: 42
پویا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : saiad دیدن جستار
با درود.
بنده یک انتقاد دارم. در جستار "اشکالات علمی، منطقی قرآن" در هیچ جایی هیچ یک از طرفین گفتگو سخن دیگری را نپذیرفته اند. یک گروه معتقد به وجود اشکال و ایراد در قرآن است و گروهی دیگر این اشکال را به هرشکلی توجیه میکند.

پرسش بنده این است که:

1- وقتی هیچ یک از طرفین دیدگاه یکدیگر را نپذیرفته اند چرا عنوان آن تائید کننده ی دیدگاه های یک طرف است؟ در حالی که طرف دیگر این ایرادات را منطقی نمیداند؟
پیشنهاد میکنم حداقل با یک علامت سوال در آخر عبارت آن را از حالت تائید قطعی دیدگاه های یک طرف در بیاورید.

2- بنده جستاری داشتم با عنوان " کن فیکون و به درازا کشیدن خلقت " که آن هم به جستار فوق منتقل شده است. در صورتی که در این جستار بنده برای قرآن ایرادی مطرح نکردم وعمل خدا در آفرینش 6 یا 8 روزه ی خلقت که با ادعایش مبنی بر "کن فیکون" همخوانی ندارد را بیان نمودم. و در حقیقت رفتار خدا را به نقد کشیدم نه قرآن را. و دیدگاه بنده این است که جستار فوق جای مناسبی برای آن نیست.
با سپاس
درود بر شما.
1. ایراد و انتقادی بر این که طرفین گفتگو حرف یک دیگر را نمی پذیرند وارد نیست. طبق کدام قانون انجمن، طرفین گفتگو اجبارا باید حرف طرف مقابل را بپذیرند؟
2. در انجمن های گفتگو، کاربران در جستاری، نظریات و ادعاهای خود را مطرح می کنند و مخالفین، در همان جستار نظرات و استدلال ها و اسناد خود را برای رد کردن آن ادعاها و نظریات ارائه می کنند. چه ضرورتی دارد که برای رد کردن نظریات و ادعاهای مطرح شده در یک جستار، جستار دیگری گشوده شود؟
3. در جستاری که شما آغاز نموده بودید اشکال "عدم همخوانی علمی و منطقی خلقت در قرآن" را مطرح کرده اید که جای درست آن در جستار کنونی است. این که برای هر ایراد یک جستار جدا بزنیم برخلاف قوانین این انجمن است.
پویا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-06, 19:57   #445
saiad
آشنای دیرین

آواتار saiad

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
درود بر شما.
درود بر شما که زحمت پاسخ را کشیدید.

بازنوشت :
3. در جستاری که شما آغاز نموده بودید اشکال "عدم همخوانی علمی و منطقی خلقت در قرآن" را مطرح کرده اید که جای درست آن در جستار کنونی است. این که برای هر ایراد یک جستار جدا بزنیم برخلاف قوانین این انجمن است.
در این مورد نظر نهایی نظر شما خواهد بود و در صورتی که تشخیص شما چنین است پرسشهای دیگر نیازی به پاسخ نیست. و اما
بازنوشت :
1. ایراد و انتقادی بر این که طرفین گفتگو حرف یک دیگر را نمی پذیرند وارد نیست. طبق کدام قانون انجمن، طرفین گفتگو اجبارا باید حرف طرف مقابل را بپذیرند؟
بنده هرگز نگفتم دو طرف باید سخن یکدیگر را بپذیرند. زیرا در این صورت که طرفین اجبار به پذیرش سخنی باشند اصولا گفتگو بی معنی و بی نتیجه است. سخن بنده این است که ایرادی که من از ان سخن گفتم ایرادی منطقی نیست که به این جستار منتقل شود. چون انتقال آن به این جستار بر منطقی بودن آن مهر تائید میزند. و البته این نظر بنده است و باز میگویم در تشخیص این مورد هم شما هستید که حرف اخر را میزنید
و البته امیدوارم این باعث نشود که به بنده اجازه گفتن نظرم را ندهید. بنده نظرم را گفتم و از بابت پاسختان هم سپاسگذارم.
....................................................................................
من مخالف فکر توام، اما جانم را میدهم تا تو بتوانی حرفت را بزنی که من مخالف آن هستم.
کهن 10-03-06, 20:08   #446
پویا
آشنا

آواتار پویا

ساماندهی نخستین

بازنوشت :

...سخن بنده این است که ایرادی که من از ان سخن گفتم ایرادی منطقی نیست...
پس چگونه ایرادی است؟ ممکن است نوع ایراد آن سخن را معین کنید؟
کهن 10-03-06, 20:11   #447
saiad
آشنای دیرین

آواتار saiad

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
پس چگونه ایرادی است؟ ممکن است نوع ایراد آن سخن را معین کنید؟
از دید بنده این ایراد غیر منطقی است. و اگر میخواهید در این باره بیشتر نظر مرا بدانید به جستار مربوط بیایید
کهن 10-03-07, 09:48   #448
پویا
آشنا

آواتار پویا

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
از دید بنده این ایراد غیر منطقی است. و اگر میخواهید در این باره بیشتر نظر مرا بدانید به جستار مربوط بیایید
منظورتان از ایراد غیر منطقی چیست؟ یعنی آن مساله ای که شما از قرآن مطرح کرده اید، از لحاظ منطقی درست است و ایراد منطقی بر آن وارد نیست؟
اگر آن مساله ایراد منطقی ندارد، پس چه نوع ایرادی بر آن وارد است؟ لطفا نوع ایراد را نام ببرید.
کهن 10-03-07, 16:04   #449
hoseintabar
آشنای دیرین

شمارگان پیک ها: 320
نیروی تلاش و پیشینه: 32
hoseintabar is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

با سلام به دوستان ومدیران زحمتکش این فاروم
ضمن تایید سخن دوستمون عسکری در ایجاد دکمه سپاس ..
توی امضاء من دو لینک گذاشتم که شاید جمعا 20 حرف شده وبیش از آن را قبول نمیکنه ومیگه شما بیش از 350 حرف استفاده کردین..
اگه ممکنه مدیر محترم پیگیر شود چون خصوصی زدم پاسخ نیومد. مثل امضای الانم.
hoseintabar برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-07, 16:18   #450
sonixax
بازداشت همیشگی

گاه ِ نام نویسی: Mar 2009
شمارگان پیک ها: 1,331
نیروی تلاش و پیشینه: 0
sonixax is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

با درود .

در پست :

http://www.andishehaa.com/forums/sho...&postcount=192

کاربر محمد به روشنی قانون شکنی کرده اند ! پس از آنکه ایراد حرکت ایشان گرفته میشود و بازگو میشود که مغلطه فرموده اند ! پستی که خطای ایشان را روشن نموده پاک میشود و پست خود ایشان کماکان باقی است !

ایشان به جای اینکه مطالب آورده شده را مورد نقد و بررسی قرار دهند حمله فرموده اند به شخص نویسنده و این خلاف قوانین است ، البته به یکی از کاربران این تالار نیز فحاشی فرموده اند !!! چرا گردانندگان بر عکس عمل میفرمایند ؟

بنده این پست رو در همان تاپیک هم فرستادم ولی یک کپی از آن را در اینجا هم قرار میدهم :
بازنوشت :
مدیر این تالار کیست ؟ که خودش از قوانین خبر ندارد !!!
بازنوشت :
3 : حمله به شخصيت ، وارد شدن به حيطه خصوصي ، افشای اطلاعات شخصی ، تهدید ، ارعاب ، پوزخندِ شناسه ،آواتار ، لقب و امضای کاربران و گردانندگان ، داشتن بیش از یک شناسه ، و استفاده از آواتارهائی که کاربران موجود قبلا آنرا برای خود برگزیده اند ، ممنوع است .
کاربر محمد در پستی که بنده پاسخش را دادم مستقیما به جای نقد سخن شخص دیگری خودش را نقد کرده و وقتی این مساله به این آدم گوشزد میشود پست بنده پاک میشود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بنده همین مورد را در تالار مربوطه به ادمین هم گزارش میکنم .
امیدوارم رسیدگی شود .
کهن 10-03-08, 01:02   #451
محمد
آشنای دیرین

آواتار محمد

شمارگان پیک ها: 699
نیروی تلاش و پیشینه: 47
محمد is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : jingili دیدن جستار
با درود .
در پست :

http://www.andishehaa.com/forums/sho...&postcount=192

کاربر محمد به روشنی قانون شکنی کرده اند !
شما خیلی کاربر جالبی هستید! اکثر نوشته های شما پر از توهین و فحاشی و تحریف است. حالا که مدیران محترم به شما چند بار تذکر داده اند میخواهید با شلوغ بازی و شانتاژ و متهم کردن دیگران خلاف کاری های خود را به فراموشی بسپارید؟

در پستی که لینک داده اید من به شما اهانتی نکرده ام. این تمام نوشته های من خطاب به شما در آن پست است:
بازنوشت :
متن الفرقان الحق را یک صفحه، یک صفحه بیاورید تا به بررسی اش بپردازیم.
بجای تکرار طوطی وار این نام، متن فرقان الحق را یک صفحه، یک صفحه بیاورید تا تجزیه و تحلیلش بکنیم.
آیا تقاضای آوردن متن از شما، اهانت به حساب می آید؟

اگر منظورتان نوشته های آرش بیخداست.
نوشته ای که من از آرش بیخدا نقل کرده ام ، نقل از نوشته های خود آرش در ویکی پدیا است که دوست گرامی مرغ باران زحمت کپی پیست کردنش به اینجا را کشیده اند.
از کی تا به حال نقل قول نوشته های یک شخص، اهانت به او محسوب می شود؟
ضمن اینکه خود این شخص (آرش بیخدا) سالهاست در فضاهای گوناگون اینترنتی همواره به تمام مسلمانان و دین اکثریت ایرانیان اهانت کرده و می کند و با صراحت تمام ظرفدار تجاوز نظامی نیروهای بیگانه، مخصوصا آمریکا به کشور عزیزمان است:
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : آرش بیخدا
1-کاملاً موافق حمله امریکا به افغانستان، عراق و ایران بوده و هستم.
طرفداری شما از یک فحاش اهانتگر وطن فروش، به سودتان نیست!

و موضوع خیلی جالب دیگر این که چرا فحاشی ها و توهین های بسیار واضح و و موهن زیر، از کاربری که حتی 1 پست بدون اهانت ندارد، از نگاه بسیار تیز بین شما که روزی چندین ساعت در این سایت مشغول پرسه زنی هستید ، پنهان مانده و رگ وجدان اخلاقی شما را به حرکت در نیاورده است؟!!
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Sindbad
جیره خوار!!!! اراجیفی که شما اینجا به هم می بافید پشیزی ارزش ندارد
مقدساتتان هم که تجاوز به کودکان و کشت و کشتار هست
(افرادی مثل خود شما) در جنایات این افراد شریک هستند. پس حتی اگر حقوقتان را مستقیما از سپاه نمی گیرید هنوز هم شریک جرم این افراد هستید!
راستی سپاه شما را کهریزک هم فرستاده؟؟؟ برای تفریحات سالم؟
رو شدن ماهیت واقعی ای دی هایی مثل ارژنگ و زیبا و ایدی شما اسپریت یا سون آپ و یا هر چه که هست هم دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد!!!

خوشم
می آید که می فهمید جیره خوار سپاه بودن خیلی بد است و از پست ترین دروغگوها هم پست تر است!!!! پس بهتر است به جای عصبانی شدن دست از پست بودن بردارید!
مسلمان دروغگوی عزیز مردم را خر گیر آوردیده اید؟

می خواهم بدانم که در کدام وزارتخانه مشغول به کار هستید و اصولا نام شغل شما چیست برای اینکه مشخصا شما یکی از کسانی هستید که برای رژیم ایران کار می کنند و وظیفه شان این هست که فارومهای اینترنتی و سایبر اسپیس بیرق اسلام را افراشته نگاه دارند با تکرار همان چرت و پرتهای تکراری!!!!!!!

به رییستان از طرف ما سلام برسانید و بگویید که به زودی از ساندیس خوری می افتید تا دیر نشده یک فکری برای آینده خودتان بکنید تا هنوز وقت هست......

زیبا جان فکر می کنم حق با شماست و این دختره در عکس مثل شما درد بی شوهری می کشد. و رفته روی پشت بام فریاد می زند:
آهایییییییی من شوهر می خوامممممم....
مدیران محترم به نحوه مدیریت خویش باید خیلی افتخار کنند!
ما لازم نيست در موضع‌ دفاع‌ از اسلام قرار بگیریم. اين اسلام‌ است‌ که‌ در حال‌ هجوم‌ به‌ فرهنگ‌ (پوسيدۀ) جهانی‌ است. فقط باید نشان‌ دهیم‌ که‌ تنها دین‌ اصیل، منطقی‌، محكم و انسانی اسلام‌ است. کسانی‌ که‌ اسلام‌ را درست‌ ببینند، خود بخود مجذوب اسلام‌ می‌شوند. پروفسور حامد الگار
محمد برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-08, 02:40   #452
saiad
آشنای دیرین

آواتار saiad

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
منظورتان از ایراد غیر منطقی چیست؟ یعنی آن مساله ای که شما از قرآن مطرح کرده اید، از لحاظ منطقی درست است و ایراد منطقی بر آن وارد نیست؟
اگر آن مساله ایراد منطقی ندارد، پس چه نوع ایرادی بر آن وارد است؟ لطفا نوع ایراد را نام ببرید.
پیداست که به بازی با اعداد بیشتر از پرداختن به مفاهیم و معانی علاقه دارید.عبارت "اشکالات علمی منطقی قرآن" در نگاه اول چنین معنی را در ذهن خواننده القا میکند که این اشکال در اصل اشکال نیست و منطقی و علمی است.

و ایرادی که من گرفتم از نظر بنده یک ایراد بر یکی از موارد ذکر شده در قرآن بود (البته نمیدانم قبلا ذکر شده یا خیر که دلیلش را هم در ادامه بیان میکنم) که این مورد از نظر بنده منطقی و علمی نیست.

و منظور بنده از عبارت ایراد غیر منطقی ایرادیست که از یک چیز غیر منطقی میتوان گرفت.

امیدوارم توضیحاتم برایتان کاملا روشن باشد. باز هم اگر به عبارتی برخوردید که قابل مانور و پرسش باشد در خدمتتان هستم.
ولی پیشنهاد میکنم در جایگاه گرداننده ی تالار به جای تلاش در ایرادگیری از لغت به مفهوم مطلب بپردازید. بنده نظرم را گفتم و شما هم پاسخ دادید و بنده هم عرض کردم در این مورد حق تصمیم گیری و تشخیص با شماست.

و اما یک پرسش دیگر
بنده جستاری دیگر هم داشتم در مورد پرسشی که در جستار "دلائل عصمت اهل بیت پیامبر وحضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها" که چون آغازکننده ی جستار آن را نامربوط به جستار دانسته بود همین پرسش را در جستاری تازه مطرح نمودم و این جستار هم حذف شد. در صورتی که شما هم گفته بودید
بازنوشت :
کاربر گرامی. لطفا از مطرح کردن یا پاسخ دادن به مطالب غیر مربوط به موضوع جستار خودداری نمائید. سپاسگزارم.

پرسش بنده این است که اگر پیک بنده مربوط به جستار "دلائل عصمت اهل بیت پیامبر وحضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها" بود چرا شما این تذکر را دادید و اگر هم مربوط به این جستار نبود پس چرا جستار تازه ای که بنده آغاز کرده بودم حذف شد؟

و در ادامه یک پیشنهاد
شما فرمودید هر اشکالی در قرآن باشد باید در همان جستار مطرح شود. و البته این کار گرچه باعث نظم میشود ولی باعث سنگین شدن جستار میشود و جستجو در آن را مشکلتر میکند. بنابراین بهترست هر ایرادی که بیان میشود در یک جستار جداگانه مطرح شود و البته نام جستارها با سلسله ایرادات قرآن ( حالا منطقی یا هر صفتی که بخواهید بیاورید) آغاز شود.
با سپاس
کهن 10-03-08, 09:12   #453
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

شمارگان پیک ها: 92
نیروی تلاش و پیشینه: 41
فرزین is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : hoseintabar دیدن جستار
با سلام به دوستان ومدیران زحمتکش این فاروم
ضمن تایید سخن دوستمون عسکری در ایجاد دکمه سپاس ..
توی امضاء من دو لینک گذاشتم که شاید جمعا 20 حرف شده وبیش از آن را قبول نمیکنه ومیگه شما بیش از 350 حرف استفاده کردین..
اگه ممکنه مدیر محترم پیگیر شود چون خصوصی زدم پاسخ نیومد. مثل امضای الانم.
درود
محاسبۀ حروف بر اساس الفبای لاتین است. حروف فارسی به اندازۀ چند حرف لاتین به حساب می آیند. نکته دیگر محدودیت در اندازۀ حروف است ، فونت نوشته خود را ریزتر کنید و دوباره بیازمائید.
فرزین برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-09, 01:47   #454
sonixax
بازداشت همیشگی

گاه ِ نام نویسی: Mar 2009
شمارگان پیک ها: 1,331
sonixax is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
شما خیلی کاربر جالبی هستید! اکثر نوشته های شما پر از توهین و فحاشی و تحریف است. حالا که مدیران محترم به شما چند بار تذکر داده اند میخواهید با شلوغ بازی و شانتاژ و متهم کردن دیگران خلاف کاری های خود را به فراموشی بسپارید؟
فحاشی را نشان دهید ، لطفا .

در برخی از جاها بنده توسط مدیران اخطار دریافت کرده ام و به نظرشان هم احترام گذاشتم و سعی کردم که مانند آن تکرار نشود . برخی از اخطار هایی که مدیران میدهند در قوانینی که هنگام ثبت نام با آن موافقت میشود درج نشده ! بنده هم علم غیب ندارم .

بازنوشت :
در پستی که لینک داده اید من به شما اهانتی نکرده ام. این تمام نوشته های من خطاب به شما در آن پست است:
آیا تقاضای آوردن متن از شما، اهانت به حساب می آید؟
بنده هم در مورد خودم حرفی نزدم !

بازنوشت :
اگر منظورتان نوشته های آرش بیخداست.
نوشته ای که من از آرش بیخدا نقل کرده ام ، نقل از نوشته های خود آرش در ویکی پدیا است که دوست گرامی مرغ باران زحمت کپی پیست کردنش به اینجا را کشیده اند.
از کی تا به حال نقل قول نوشته های یک شخص، اهانت به او محسوب می شود؟
ضمن اینکه خود این شخص (آرش بیخدا) سالهاست در فضاهای گوناگون اینترنتی همواره به تمام مسلمانان و دین اکثریت ایرانیان اهانت کرده و می کند و با صراحت تمام ظرفدار تجاوز نظامی نیروهای بیگانه، مخصوصا آمریکا به کشور عزیزمان است:
طرفداری شما از یک فحاش اهانتگر وطن فروش، به سودتان نیست!
بنده از آرش بیخدا طرفداری نکردم ، بلکه اشاره کردم شما اگر حرفی برای گفتن دارید به جای نقد خود آرش بیخدا ، آنچه که نوشته است و کاربر صایاد لینک فرموده اند را نقد بفرمایید ! در یکی از تالار های همین فاروم یکی از پست های بنده توسط مدیر شایگان به دلیل : غیر دانشیک بودن !!!!! پاک شد ولی پستی که شما درش با مغلطه سعی در دفاع دارید باقی میماند ! و وقتی پستی که بدون هیچ گونه بی احترامی و قانون شکنی پاک میشود ولی پست مادر (پست شما) باقی میماند طبیعی است که فریاد آدم به هوا بلند شود و گویا به گوش کسی هم به جز شخص شما نرسید !

بازنوشت :
و موضوع خیلی جالب دیگر این که چرا فحاشی ها و توهین های بسیار واضح و و موهن زیر، از کاربری که حتی 1 پست بدون اهانت ندارد، از نگاه بسیار تیز بین شما که روزی چندین ساعت در این سایت مشغول پرسه زنی هستید ، پنهان مانده و رگ وجدان اخلاقی شما را به حرکت در نیاورده است؟!!
اگر پست های بنده را دنبال کرده باشید بنده به ایشون هم خرده گرفته ام وقتی سایر کاربران را جیره خوار و مزدور معرفی کرده اند ، و در برخی جاهی دیگر ، پس ایرادتان وارد نیست .

بازنوشت :
مدیران محترم به نحوه مدیریت خویش باید خیلی افتخار کنند!
و البته در کنار این افتخار اگر کمی بیشتر پاسخگوی پرسش ها و انتقادات کاربران سطح پایین تر باشند خیلی بهتر میشود
کهن 10-03-13, 01:24   #455
طیب
رهگذر

گاه ِ نام نویسی: Mar 2010
شمارگان پیک ها: 1
طیب is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

با سلام،

اگر ممکنه دکمه تشکر اضافه کنید.

طیب
طیب برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 10-03-16, 22:31   #456
saiad
آشنای دیرین

آواتار saiad

ساماندهی نخستین

با درود. در جستار برابری دیه و ارث زن و مرد در پست 88 و 89 نقل قولهای بنده از دوستان به نام خودم ثبت شده و امکان ویرایش هم وجود ندارد. بعلاوه در سایر پستهای بنده در این جستار نیز امکان ویرایش نیست. علت چیست؟
کهن 10-03-17, 02:34   #457
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
با درود. در جستار برابری دیه و ارث زن و مرد در پست 88 و 89 نقل قولهای بنده از دوستان به نام خودم ثبت شده و امکان ویرایش هم وجود ندارد. بعلاوه در سایر پستهای بنده در این جستار نیز امکان ویرایش نیست. علت چیست؟
درود بر شما. آن دو پیک اصلاح شد.
نقل قول های ناقص، معمولا در اثر دستکاری های خود کاربران در ترکیب اصلی نقل قول و یا عدم رعایت اصول زبان html در نقل قول های متعدد به وجود می آید.
فاروم و انجمن های گفتگو ، محل تبادل نظر گروهی و پیوسته است. برخی از دوستان که جستاری را آغاز و مطالبی را در پیک هایی مطرح می کردند و یا به مطالب دوستان دیگر پاسخ می دادند گاهی در میانۀ گفتگو جستار، مطالب و یا پاسخ خود را حذف می کردند. بدین ترتیب یا کل جستار پاک می شد و تلاش های دوستان دیگر هدر می رفت و یا روند گفتگو ناقص و مبهم می ماند.
به همین دلیل مدت زمانی که کاربران گرامی می توانند پیک های خویش را ویرایش نمایند به حدود دو روز کاهش یافت.
کهن 10-04-09, 00:00   #458
کمال
آشنا

آواتار کمال

گاه ِ نام نویسی: Oct 2009
شمارگان پیک ها: 214
نیروی تلاش و پیشینه: 33
کمال is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : کمال دیدن جستار
کاربر کمال
از گفتگوهای شخصی، سطح پایین و ناپیوند با موضوع جستار خودداری نمایید.
با تشکر اگر لطف می کردید تنها قسمتهایی که از نظر قوانین مجاز نیست حذف و یا ویرایش می کردید
آسیب کمتری به مباحث اصلی وارد می شد.
کهن 10-04-09, 03:58   #459
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فرزین دیدن جستار
کاربر کمال
از گفتگوهای شخصی، سطح پایین و ناپیوند با موضوع جستار خودداری نمایید.
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : کمال دیدن جستار
با تشکر اگر لطف می کردید تنها قسمتهایی که از نظر قوانین مجاز نیست حذف و یا ویرایش می کردید
آسیب کمتری به مباحث اصلی وارد می شد.
نوشته های شما باید مطابق با قوانین این فاروم باشد، نه این که گردانندگان و قوانین با سلیقه های شخصی شما هماهنگ بشوند!
آسیب را کسانی به مباحث وارد می کنند که تحت تاثیر احساسات، سلیقه و قوانین شخصی خود عمل کرده و تبادل نظر و روشنگری آرام و دوستانه و منطقی را با زد و خوردهای تن به تن و دشمنی های سطح پایین بی هدف، بی ارزش و بی فایده اشتباهی می گیرند!
کهن 10-04-10, 00:26   #460
کمال
آشنا

آواتار کمال

گاه ِ نام نویسی: Oct 2009
شمارگان پیک ها: 214
نیروی تلاش و پیشینه: 33
کمال is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فرزین دیدن جستار
نوشته های شما باید مطابق با قوانین این فاروم باشد، نه این که گردانندگان و قوانین با سلیقه های شخصی شما هماهنگ بشوند!
آسیب را کسانی به مباحث وارد می کنند که تحت تاثیر احساسات، سلیقه و قوانین شخصی خود عمل کرده و تبادل نظر و روشنگری آرام و دوستانه و منطقی را با زد و خوردهای تن به تن و دشمنی های سطح پایین بی هدف، بی ارزش و بی فایده اشتباهی می گیرند!
با عرض تشکر مجدد
اگر دقت می کردید من هم عرض کردم که
گاهی اوقات بنا به هر دلیل رشته کلام معقول از دست میرود و به قول معروف به جاده خاکی می زنیم
و از مدیران انتظار داریم که تنها قلم ویرایش بر خطاها بکشند نه کل یک پست را و
در هر صورت صاحبان تالار در تشخیص وظیفه خود آگاه ترند
تنها یک پیشنهاد بود نه قصد دخالت

بینندگان جستار: 1 (0 کاربر و 1 میهمان)

ابزارهاي جستار
شیوه ی نمايش

توانائی های فرستادن نوشته: