اندیشه ها  

واپسین نوشته های انجمن

بازگشت   اندیشه ها > انتقادات ،‌ پیشنهادها، آگاهی نامه ها > انتقادات و پیشنهادها

پاسخ

ابزارهاي جستار شیوه ی نمايش
کهن 07-11-04, 11:30   #241
مزدك بامداد
جهان افروز

آواتار مزدك بامداد

گاه ِ نام نویسی: Dec 2006
محل زندگی: غرب
شمارگان پیک ها: 5,630
نیروی تلاش و پیشینه: 97
مزدك بامداد will become famous soon enough
ساماندهی نخستین

به دوستان اندرز میكنم كه خودشان را دژم نكنند
كه پیام هایشان زدوده شده و یا ستمی بر آنها روا
گردیده است. یادمان باشد كه شیشه ی زندگی این
تارنما و بسیاری از تارنماهای فارسی دیگر در دست
اسلامیون حكومتی فاشیستی است كه از روش فاشیستی
فیلتر و سركوب رسانه ها، در آن میان اینترنت، سود
میبرند و گردانندگان این تارنما هم از این شمشیر داموكلس
رها و آزاد نیستند، حال چه خود حزب اللهی باشند و یا
نباشند. از سوی دیگر نبرد برای آزادی و خردگرایی و
غیره هم هزینه دارد و در حالیكه دیگران جان و آزادی
خود را از دست داده و یا دچار آسیب ها و شكنج های
فراوان دیگر شده اند، پاك شدن ده یا سد و یا هزار و یا
هزاران پیام هم بایستی بعنوان كـُرپانی شما و ما آزادی-
خواهان در نگر گرفته و محاسبه شود. برای نمونه خود
من تا كنون در چندین فاروم، هزاران پست را از دست
داده ام ( از همان ایران كلیك كهن و گفتمان گرفته تا ..)
و از رو هم نرفته ام. شما هم برای خاطر آزادی و سربلندی
ایران و جهانیان، نباید از رو بروید و اگر اكنون در اینجا
به بن بست كاری رسیده اید، با این تجربه و این آموزه كه
در اینجا بدست آوردید ، در فاروم ها و رسانه های دیگر،
با روشی بهتر و كارآمدتر به كار و كوشش خود پی بگیرید.

کهن 07-11-04, 11:49   #242
مزدك بامداد
جهان افروز

آواتار مزدك بامداد

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
پس اينها چيست ؟!! :
باید به شما بگوییم كه شما بعنوان یك اسلامیست،
برای بزه ناسزا گفتن، حق محكوم كردن دیگران را
ندارید چون قران خودشما پر از دشنام به دگراندیشان
و غیر مسلمین ( كه نجس هم هستند و دیه شان هم
گویا حساب دیگری دارد!) ندارید:
انگ حماقت :اولئك هم السفهاء ..
انگ نفهمی : لهم قلوب یا یفقهون بها
دشنام همچو چهارپا دانستن دگراندیشان: اولئك كالانعام بل هم اضل
بمانند سگ شمردن: كمثل الكلب ..
اتهام خریت: كمثل الحمار ..
مار و كژدم شمردن آنها: شر الدوّاب
دیوانه شمردن: فی قلوبهم مرض
....

کهن 07-11-04, 11:53   #243
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

گاه ِ نام نویسی: Jan 2007
شمارگان پیک ها: 2,558
نیروی تلاش و پیشینه: 66
ارژنگ is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : مزدك بامداد دیدن جستار
باید به شما بگوییم كه شما بعنوان یك اسلامیست،

برای بزه ناسزا گفتن، حق محكوم كردن دیگران را
ندارید چون قران خودشما پر از دشنام به دگراندیشان
و غیر مسلمین ( كه نجس هم هستند و دیه شان هم
گویا حساب دیگری دارد!) ندارید:
انگ حماقت :اولئك هم السفهاء ..
انگ نفهمی : لهم قلوب یا یفقهون بها
دشنام همچو چهارپا دانستن دگراندیشان: اولئك كالانعام بل هم اضل
بمانند سگ شمردن: كمثل الكلب ..
اتهام خریت: كمثل الحمار ..
مار و كژدم شمردن آنها: شر الدوّاب
دیوانه شمردن: فی قلوبهم مرض
....
فقط شماها بايد حق محكوم كردن و فحاشي و تهمت زدن داشته باشيد؟
تازه مگر قوانين اينجا بر اساس قرآن ما يا تورات شماست ؟!
•!
ارژنگ برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-04, 13:03   #244
رامتین
آشنا

گاه ِ نام نویسی: Nov 2006
شمارگان پیک ها: 204
نیروی تلاش و پیشینه: 43
رامتین is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : مزدك بامداد دیدن جستار
به دوستان اندرز میكنم كه خودشان را دژم نكنند

كه پیام هایشان زدوده شده و یا ستمی بر آنها روا
گردیده است. یادمان باشد كه شیشه ی زندگی این
تارنما و بسیاری از تارنماهای فارسی دیگر در دست
اسلامیون حكومتی فاشیستی است كه از روش فاشیستی
فیلتر و سركوب رسانه ها، در آن میان اینترنت، سود
میبرند و گردانندگان این تارنما هم از این شمشیر داموكلس
رها و آزاد نیستند، حال چه خود حزب اللهی باشند و یا
نباشند. از سوی دیگر نبرد برای آزادی و خردگرایی و
غیره هم هزینه دارد و در حالیكه دیگران جان و آزادی
خود را از دست داده و یا دچار آسیب ها و شكنج های
فراوان دیگر شده اند، پاك شدن ده یا سد و یا هزار و یا
هزاران پیام هم بایستی بعنوان كـُرپانی شما و ما آزادی-
خواهان در نگر گرفته و محاسبه شود. برای نمونه خود
من تا كنون در چندین فاروم، هزاران پست را از دست
داده ام ( از همان ایران كلیك كهن و گفتمان گرفته تا ..)
و از رو هم نرفته ام. شما هم برای خاطر آزادی و سربلندی
ایران و جهانیان، نباید از رو بروید و اگر اكنون در اینجا
به بن بست كاری رسیده اید، با این تجربه و این آموزه كه
در اینجا بدست آوردید ، در فاروم ها و رسانه های دیگر،
با روشی بهتر و كارآمدتر به كار و كوشش خود پی بگیرید.
: s31 : : s31 :
رامتین برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-04, 13:16   #245
admin
ادمین

آواتار admin

شمارگان پیک ها: 59
نیروی تلاش و پیشینه: 41
admin امتياز فعال نیست
ساماندهی نخستین

جناب faghat ensaniat
چند تن از كاربران گزارش كرده اند كه شما نوشته ي زير را برايشان فرستاده ايد:
بازنوشت :
مهم

با درود به همه دوستان عزیزم. بعد از اخراجم از این سایت ابتدا قصد نداشتم که دوباره به اینجا حتی سر بزنم. ولی وقتی به بی عدالتی مدیران و ادمین این سایت فکر می کنم و به اینکه چطور ناجوانمردانه به من تهمت زدند و حتی مهلت چاپ (آخرین دفاعیات) بنده را نیز از من دریغ کردند لازم دانستم نکاتی را متذکر شوم. این پست را اگر میلیون ها بار نیز پاک کنند چون حکم آخرین دفاعیات من را دارد دوباره پستش می کنم و تا زمانی که مطمئن نشدم همه کاربران حاضر در این سایت آن را دیده اند از این موضع خود کنار نخواهم رفت. همچنین در هر بار ثبت نام از کامپیوتر جدید این پست را به پیام خصوصی تعدادی از کاربران ارسال می کنم تا مطمئن شوم که دفاعیات من به گوش همه رسیده.

دوستان گرامی در این سایت می توان به راحتی به هر کاربری تهمت زد! اول بار کاربر محمد و سپس کاربر (مدیر مخفی!) ارژنگ به من اتهام زدند که من همان (دکتر نمی دانم بلو!) هستم! در آخر این اتهام از جانب مدیران ارشد سایت نظیر هومن و خود ادمین نیز مطرح شد! بدون آنکه بر آن دلیل و مدرکی ارائه شود و بدون شنیدن نظراتم من را اخراج همیشگی کردند! من اینجا دوباره تاکید می کنم که دکتر بلو نیستم و فقط انسانیت تنها و تنها آیدی من بوده و هست.

نکته بعدی در مورد اتهام ادمین به اینجانب در مورد ایجاد بلوا و آشوب بوده! دوستان گرامی من با سند و مدرک اثبات می کنم که بلوا و آشوب را من ایجاد (نکرده ام):

1- در ابتدای حضورم در سایت اولین برخورم با مدیر مخفی سایت (ارژنگ) بوده در تاپیک استمنا در تالار پزشکی شما محبت ورزیده و به آنجا بروید و ببینید بعد از اولین پست من که سرشار از محبت و دوستی بود جناب ارژنگ چگونه پاسخم را دادند با این وجود من باز هم از ایشان بابت جوابشان (تشکر) کردم ولی رفتارهای غیر دوستانه ایشان در آبنده نیز ادامه پیدا کرد (با اینکه صدها بار از گزینه گزارش به گرداننده استفاده کردم ولی هیچ کس کوچکترین اهمیتی نداد) تا اینکه ایشان به من تهمت زدند که من همان (خانم) (دکتر بلو) هستم (رجوع شود به همان تاپیک) در آن جا بنده پاسخ ایشان را باز هم محترمانه دادم و گفتم که ایشان اگر مسلمان واقعی باشند نباید تهمت بزنند پس می بینید که در مورد ایشان نیز بنده شروع کننده (آشوب و بلوا) نبوده ام!

2- در مورد کاربر یوسف: من ابدا در ابتدا ایشان را اصلا نه می شنتاختم نه بحثی با هم داشتیم در تالار پزشکی و در جستار(خبرهای پزشکی) بنده نظرم را در مورد الکل بیان نمودم و نوشتم که به نظر من الکل علاوه بر ضرر دارای سودمندی نیز هست) و ایشان ناگهان با حالتی توهین آمیز و غیر دوستانه و پیش داوری غیرمسئولانه در پاسخم نوشتند که شما (من) قرار است لابد در آینده از خواص کریستال و کرک و مواد مخدر نیز بنویسم! می بینید؟ در این مورد هم بنده (شروع کننده بلوا و آشوب نبودم) تمام پیک ها موجود است و می توانید خودتان ببینید اگر هم پاک شوند بنده بک آپ دارم و باز هم اینجا می گذارم تا خودتان قضاوت کنید که چه کسی در صدد بلوا و آشوب بوده

3- در مورد کاربر محمد بنده در تالار سیاست در تاپیکی به نام (احمدی نژاد، سروشی در قبرستان جاهلیت غرب) که هنوز نیز این تاپیک موجود است و پیک ها همگی هستند در جواب کاربر محمد نوشتم که دوست گرامی چرا در این دوره با وجود عصر اطلاعات اینچنین دروغ هایی را نقل قول می کنید آن هم به روش 30 سال پیش. جواب ایشان به من در آنجا موجود است (پیک سوم تاپیک مذکور) که با صورتک های مسخره آمیز و عصبانیت و مقابله به مثل (!) آن هم در برخورد اول نوشتند (جواب خودت را به خودت بر می گردانم) و بحث را از حالت دوستانه به آشوب و بلوا کشاندند در ادامه نیز ایشان به من تهمت زدند که کاربر دکتر بلو هستم که باز هم پیک های خلاف قانون ایشان بارهای بار به مدیران گزارش شد (حتی این اواخر به کمک پیام خصوصی به ادمین و تک تک مدیران!!!!) ولی باز هم نه اخطاری نه ادیتی و نه (هیچ چیز)

4- در مورد فرزین (مدیر) سایت بنده با احترام کامل با ایشان صحبت کردم و ایشان برای تحریک من در تاپیک (انتقادات و پیشنهادات از ادمین و گردانندگان) این احترام و محبت من را (شانتاژ) و (دروغ) نامیده اند! و گفته اند: بس کنم این شانتاژ محبت گونه را!!! بروید ببینید و خودتان در مورد برخورد این مدیر با ادبیات محبت آمیز یک کاربر قضاوت کنید.

پیک ها و تاپیک ها همگی موجودند قضاوت با شما عزیزان، می بینید که بنده در هیچ موردی (شروع کننده بلوا و آشوب) نبوده ام.

سخن آخر و یک تذکر دوستانه به دگراندیشان:

و اما سخن آخر برای سایر دوستانی که هنوز در این سایت فعالیت می کنند. این سایت متاسفانه آنطوری که نشان داده وابسته به جناح و گروه خاصی است. این اتهام را مطرح می کنم و با کمال میل و با قدرت پشت آن ایستاده و با دلیل و مدرک از آن دفاع می کنم. این سایت دارای لیبل مدیران نیست و خیلی از کاربران ممکن است بطور (مخفی) دارای برخی قابلیت های مدیریت باشند. مثلا جالب است که یکبار پست من خطاب به کاربر (مدیر مخفی) ارژنگ پاک شد! و آقای افشا و سایرین نیز تجربیات مشابهی داشته اند. در این سایت هم بنده و هم سایرین مواردی از نقض قوانین داشته ایم اما خودمانیم! بر هیچ کس پوشیده نیست که مثلا کاربر (مدیر مخفی) ارژنگ چقدر توهین تحقیر مسخره کردن آی دی افراد (مثلا به افشا می گوید حاشا! یا به دکتر بلو دکتر بلوف...) و سایر موارد نقض قوانین را داشته اند! اما کدامیک از شما (حتی یک بار تاکید می کنم حتی یک بار) دیده اید که به ایشان (کوچکترین اخطاری) داده شود؟ به نظر شما همین قضیه نشاندهنده خیلی مسائل نمی تواند باشد؟ جالب تر اینکه بعد از گفتن این شبهه بلافاصله از سایت اخراج شدم آن هم برای همیشه! و این نیز نشاندهنده ترس بسیار گردانندگان از این مساله می باشد. از آن طرف می بینید که کاربر مدیر (پویا) در ظاهر تاپیکی در رد وجود خدا دارد!!!! ولی ابدا بحث را ادامه نداده گویا فقط هدف این بوده که مثلا نشان دهند سایتشان بی طرف است و از آن طرف دخل دگراندیشان را درآورند!(کمااینکه تا کنون چنین کرده اند). این است که از دوستان گرامی تقاضا می کنم در پست های خود دقت کنند! این سایت بسیار مشکوک است و ممکن است دامی برای دگر اندیشان باشد. مراقب خود باشید.

حرف آخر:

اگر این پست من در اینجا ماند که برای همیشه با شما خداحافظی می کنم اما اگر پاک شد (که صد در صد با توجه به بی جوابی مسئولان سایت پاک خواهد شد) بارهای بار آن را تکرار می کنم و از این مبارزه خسته نخواهم شد حتی اگر از آی پی و آی دی هزاران بار بنم کنند.

(این پیام به صورت خصوصی نیز برای کاربران ارسال خواهد شد.)

پیروز و پاینده باشید
همیشه: فقط انسانیت
آيا به روشني مي توانيد بگوييد كه دردتان چيست؟ و از اين فاروم و گردانندگانش چه مي خواهيد؟ و يا ادمين و گردانندگان بايد براي شما چه كاري بكنند تا شما دست از اين همه آشوب و نيرنگ هاي گونه گون و بي هوده برداريد؟
شما نخست با شناسه ي doctor_blue در اين انجمن نام نويسي كرديد، اما خيلي زود كرداگاري خود بر پاد قوانين را ، همچنان كه در فاروم هاي ديگر داشته ايد ، آغاز كرديد و هنگامي كه با هشدارهاي قانوني روبرو شديد، بجاي هماهنگ كردن خود با قوانين، به گردانندگان و ادمين پرخاشگري نموديد و به قانون شكني پافشاري كرديد تا "بازداشت گذرا" شديد.
سپس دوباره با آنكه درآمدن شما به انديشه ها آزاد بود، با شناسه ي "فقط انسانيت" نام نويسي كرده و باز هم خيلي زود روش پيشين را پي گرفتيد و با همان شيوه به نيرنگ و آشوب و جنگ با كاربران و گردانندگان برخاستيد تا باز هم بازداشت شديد.
سپس باز هم به ساختن شناسه هاي گوناگون و باز هم پي گرفتن همان آشوب و نيرنگ دست زديد. تا آنكه ما همه ي شناسه هاي شما را پاك كرده و تمام آي پي هاي شما را بستيم و شما ديگر نتوانستيد شناسه ي ديگري بسازيد.
اما چون اساس كار ما بر بازداشت هيچ كاربري نيست، پس از چندي، در رايزني و همه پرسي اي كه با گردانندگان داشتيم ، با باز كردن آي پي ها و راه نام نويسي تان، يك زمان ديگري به شما داديم. تا شايد اين بار با گردن نهادن به قوانين و كرداگاري بخردانه با دوستان ديگر به گفتگوي روشنگرانه بپردازيد.
اما شما كه گويا دردتان فقط كين خواهي از كاربران مخالف تان بود، باز هم بجاي پرداختن به گفتگوهاي دوستانه ، همان راه پيشين را پي گرفتيد و تنها كارتان اين بود كه پيك 252 را در اين جستار زديد و خواهش كرديد كه آن را پاك نكنيم تا از خود پدافند كنيد. و ما هم پاك نكرديم.
و پس از گذشت سه روز كه از شما درخواست شده بود پيمان خود به پايبندي قوانين را بپذيريد تا دسترسي شما به شناسه ي فقط انسانيت باز شود ،‌ آمده ايد و با فرستادن اين نوشته هاي نادرست و بي فرنود ، باز هم همان روش هاي نادرست نيرنگ و كين خواهي و دروغ زني خود را پي مي گيريد؟
زهي نادرستي و ناپاكي!
admin برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-04, 14:47   #246
مزدك بامداد
جهان افروز

آواتار مزدك بامداد

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
فقط شماها بايد حق محكوم كردن و فحاشي و تهمت زدن داشته باشيد؟
تازه مگر قوانين اينجا بر اساس قرآن ما يا تورات شماست ؟!
•!
سخن شما ربطی به موضوع ندارد و آن
این بود كه شما حق محكوم كردن دیگران را به
انگیزه ی دشنام دادن و انگ زدن ندارید ,هرچه
قانون های این فاروم هم بخواهند باشند فرقی نمیكند!
فهم شد جناب ؟

کهن 07-11-14, 13:18   #247
NRS
تازه کار

گاه ِ نام نویسی: Nov 2007
محل زندگی: تهران
شمارگان پیک ها: 96
نیروی تلاش و پیشینه: 38
NRS is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

سلام .
سايت به اين زيبايي چرا انجمن پزشكيش انقدر بهم ريخت مي باشد.
خودتون يه نگاه بكنيد.http://www.andishehaa.com/forums/forumdisplay.php?f=16
NRS برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-14, 16:48   #248
Human
رهگذر

آواتار Human

شمارگان پیک ها: 17
نیروی تلاش و پیشینه: 0
Human is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : NRS دیدن جستار
سلام .

سايت به اين زيبايي چرا انجمن پزشكيش انقدر بهم ريخت مي باشد.
خودتون يه نگاه بكنيد.http://www.andishehaa.com/forums/forumdisplay.php?f=16
سلام NRS گرامي
به انديشه ها خوش آمديد. : s31 :
از توجه شما بسيار سپاسگزاريم. لطفا اشكالات موجود و در صورت امكان پيشنهادات خودتان براي برطرف كردن آن اشكالات را نيز بنويسيد.
Human برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-14, 17:55   #249
NRS
تازه کار

ساماندهی نخستین

بنده هم از توجه شما سپاسگزارم.
اولين قدم جداسازي پزشكي - روانشناسي - بهداشت مي باشد .شمامي توانيد به صورت زير انجمن اين سه را از هم تفكيك كنيد.
کهن 07-11-14, 18:24   #250
Human
رهگذر

آواتار Human

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
بنده هم از توجه شما سپاسگزارم.

اولين قدم جداسازي پزشكي - روانشناسي - بهداشت مي باشد .شمامي توانيد به صورت زير انجمن اين سه را از هم تفكيك كنيد.
در اين مورد درست انديشده ايد. ما هم از ابتدا همين ترتيب را در برنامه داشتيم، اما به آن دليل كه اين فاروم يك فاروم اختصاصي پزشكي (يا اختصاصي هر عنوان ديگري) نيست، سعي بر آن بوده كه تفكيك نمودن و ايجاد زير شاخه ها حتي الامكان مختصر باشد. در نظر داشته باشيد كه اگر بخواهيم اين تفكيك عناوين را براي تمام موضوعات در نظر بگيريم، چه فهرست بلندي در صفحه اول انجمن خواهيم داشت.
به هر حال من پيشنهاد شما را در جمع گردانندگان مطرح مي كنم و اگر مانعي براي پذيرش آن نبود، حتما پيشنهاد شما را در نظر مي گيريم.
: s31 :
کهن 07-11-14, 20:07   #251
NRS
تازه کار

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Human دیدن جستار
در اين مورد درست انديشده ايد. ما هم از ابتدا همين ترتيب را در برنامه داشتيم، اما به آن دليل كه اين فاروم يك فاروم اختصاصي پزشكي (يا اختصاصي هر عنوان ديگري) نيست، سعي بر آن بوده كه تفكيك نمودن و ايجاد زير شاخه ها حتي الامكان مختصر باشد. در نظر داشته باشيد كه اگر بخواهيم اين تفكيك عناوين را براي تمام موضوعات در نظر بگيريم، چه فهرست بلندي در صفحه اول انجمن خواهيم داشت.
به هر حال من پيشنهاد شما را در جمع گردانندگان مطرح مي كنم و اگر مانعي براي پذيرش آن نبود، حتما پيشنهاد شما را در نظر مي گيريم.
: s31 :
شما مي توانيد در داخل اين انجن سه زير مجموعه داشته با شيد بدون اينكه به ظاهر سايتتون تغييري ايجاد شود.
کهن 07-11-14, 21:04   #252
Human
رهگذر

آواتار Human

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
شما مي توانيد در داخل اين انجن سه زير مجموعه داشته با شيد بدون اينكه به ظاهر سايتتون تغييري ايجاد شود.
چطوري؟
ما در تالارهاي تخصصي ، يك بخش داريم كه هر سه موضوع پزشكي ، روانشناس و بهداشت در آن(تحت يك عنوان) گنجانده شده است. اگر بخواهيم آنها را از هم تفكيك بنماييم ، بايد دو بخش مجزاي ديگر در درون همان تالارهاي تخصصي ايجاد كنيم، كه اين، فهرست صفحه اول را طولاني تر مي دهد. از راه ديگري نيز نمي توان اين تفكيك را انجام داد.
آيا شما فكر ديگري داريد؟
کهن 07-11-14, 21:40   #253
NRS
تازه کار

ساماندهی نخستین

يه نگاه به اين بنداز تبليغ نيست .(سايت داداشم)
http://forum.ganjineh-danesh.com/index.php

مثلا به قسمت سرگرمي موبايل برو.
کهن 07-11-16, 09:54   #254
NRS
تازه کار

ساماندهی نخستین

سلام.
لطفا سيستم تشكر رو هم اينجا قرار بدهيد.(مثال: قسمت پزشكي رو يه نگاه بندازيد)
کهن 07-11-28, 07:59   #255
افشا
جهان افروز

گاه ِ نام نویسی: Apr 2007
شمارگان پیک ها: 3,497
نیروی تلاش و پیشینه: 74
افشا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

آیا مدیران بدون مشورت با کاربران حق تغییر نام تاپیک را دارند؟
البته که ندارند؛ زیرا نام تاپیک انگیزه کاربر را هم در خود دارد و هیچ کس حق ندارد انگیزه کاربر را دگر گونه جلوه دهد و واقعیت را پنهان کند.تاپیک زیر را برای بحث در مورد سرنوشت ملایان و اسلامیستهایی که آنان را یاری کرده اند در فردای سرنگونی احتمالی آنان آغاز کرده ام؛ ولی مدیران این سایت آن را بیک تاپیک قضایی و جرم شناسی تبدیل کرده اند.بنده علاقه ای بجرم شناسی و امور قضایی ندارم و فقط میخواهم که ملت فکر کنند که به امور واقعی تر فکر کنند و مثل زمان شاه نباشد چند نفر را با وحشی گری تمام اعدام بکنند و بعد غاصبان انقلاب دزدیهای بیشتر و ادم کشی بیشتر از شاه و ایادی او داشته باشند.سیستم فساد پرور استبداد و علل بازتولید آن باید از بین برود و این کار باید همزمان با محاکمه خائنان به ملت و سرنوشت او باید انجام بگیرد و گرنه روز از نو و روزی از نو و گروهی مستبد دیگر بر سر کار خواهند آمد.
این گونه تصمیم گیری ها رنگی از بی خردی و یا پنهان سازی و سانسور دارد.
http://www.andishehaa.com/forums/sho...4719#post34719
افشا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-30, 14:51   #256
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

شمارگان پیک ها: 92
نیروی تلاش و پیشینه: 41
فرزین is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا دیدن جستار
آیا مدیران بدون مشورت با کاربران حق تغییر نام تاپیک را دارند؟
البته که ندارند؛ زیرا نام تاپیک انگیزه کاربر را هم در خود دارد و هیچ کس حق ندارد انگیزه کاربر را دگر گونه جلوه دهد و واقعیت را پنهان کند.تاپیک زیر را برای بحث در مورد سرنوشت ملایان و اسلامیستهایی که آنان را یاری کرده اند در فردای سرنگونی احتمالی آنان آغاز کرده ام؛ ولی مدیران این سایت آن را بیک تاپیک قضایی و جرم شناسی تبدیل کرده اند.بنده علاقه ای بجرم شناسی و امور قضایی ندارم و فقط میخواهم که ملت فکر کنند که به امور واقعی تر فکر کنند و مثل زمان شاه نباشد چند نفر را با وحشی گری تمام اعدام بکنند و بعد غاصبان انقلاب دزدیهای بیشتر و ادم کشی بیشتر از شاه و ایادی او داشته باشند.سیستم فساد پرور استبداد و علل بازتولید آن باید از بین برود و این کار باید همزمان با محاکمه خائنان به ملت و سرنوشت او باید انجام بگیرد و گرنه روز از نو و روزی از نو و گروهی مستبد دیگر بر سر کار خواهند آمد.
این گونه تصمیم گیری ها رنگی از بی خردی و یا پنهان سازی و سانسور دارد.
http://www.andishehaa.com/forums/sho...4719#post34719
طبق قانون اين انجمن، جستار مي بايست در تالار متناسب با موضوع خود گشوده شود.
شما جستار مذكور را نخست در تالار "سياست، اقتصاد، دولت، جامعه" آغازيديد. سپس به آن اكتفا نكرديد و آن را در تالار "انديشه ها و بررسي هاي ديني و تاريخي" هم گشوديد.
آنچنان كه از محتويات جستار شما بر مي آيد، موضوعش "تجزيه و تحليل جنايات يك طبقۀ حاكم و برآورد مجازات هاي مربوطه" است. اين تجزيه و تحليل و برآوردها بايد دقيقا در تالار حقوق جزا و جرم شناسی مورد بررسي قرار بگيرد.
اگر كسي بخواهد بررسي جرم هائي كه در قوانين بين المللي كاملا تعريف شده و مجازات هاي آن نيز كاملا مشخص است را از "حيطۀ قانوني" بيرون كشيده و به "ورطۀ تحريكات و انتقام جوئي هاي غير دانشي گروهي يا شخصي" بكشاند ، نشان از بي خردي يا خيانت اوست، و خود او نيز در جرگۀ مجرمين درجۀ اول قرار دارد.
فرزین برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-12-03, 02:24   #257
moni
آشنا

آواتار moni

شمارگان پیک ها: 140
نیروی تلاش و پیشینه: 42
moni is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

این آخرین نوشتارم در این فاروم میباشد
آدمین این فاروم کل یکی از تاپیکهای مرا که تحت عنوان بازخوانی حادثه تخریب حسینیه سلسله نعمت اللهیه در بروجرد بود را بکلی حذف نمود
اما جناب آدمین ایا با حذف تاپیک من میتوانی آبروی از دست رفته خودتان را بیابید
ای دریغا
ای دریغا
این اولین بار نبود که نوشتارمن حذف میشد اما این دیگر آخرین بارم بود
فارومی که نتواند اندیشه ای را تحمل کند بهمراه آدمینش بدرد لای جرز میخورد و بس
اگر بد بود چرا حسینیه بروجرد را ویران کردید
بدبخت بیچاره
تمام دنیا این رسوایی شما را دیدند و شنیدند
با حذف نوشتار من نمیتوانی آبروی رفته تان باز گردانید
برید سر بذارید و بمیرید
از این ننگ
البته این را میتوانید حذف کنید
چون برای شما پاک کردن مسئله راحتتر از حل آنست
میدانید چرا
چون متحجرید
چون از باقیماندهای خوارجید
اما هیچ جایی ندارید
کهن 07-12-03, 09:38   #258
Soul
رهگذر

شمارگان پیک ها: 18
Soul is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : moni دیدن جستار
این آخرین نوشتارم در این فاروم میباشد
آدمین این فاروم کل یکی از تاپیکهای مرا که تحت عنوان بازخوانی حادثه تخریب حسینیه سلسله نعمت اللهیه در بروجرد بود را بکلی حذف نمود
اما جناب آدمین ایا با حذف تاپیک من میتوانی آبروی از دست رفته خودتان را بیابید
ای دریغا
ای دریغا
این اولین بار نبود که نوشتارمن حذف میشد اما این دیگر آخرین بارم بود
فارومی که نتواند اندیشه ای را تحمل کند بهمراه آدمینش بدرد لای جرز میخورد و بس
اگر بد بود چرا حسینیه بروجرد را ویران کردید
بدبخت بیچاره
تمام دنیا این رسوایی شما را دیدند و شنیدند
با حذف نوشتار من نمیتوانی آبروی رفته تان باز گردانید
برید سر بذارید و بمیرید
از این ننگ
البته این را میتوانید حذف کنید
چون برای شما پاک کردن مسئله راحتتر از حل آنست
میدانید چرا
چون متحجرید
چون از باقیماندهای خوارجید
اما هیچ جایی ندارید
جناب moni
هيچكدام از پيك هاي شما حذف نشده، بلكه به دليل اينكه ساختار نوشته ها خبري است، به جستار: اخبار سیاسی اجتماعی روز - ایران و جهان ، پيك هاي: 869 - 870 - 871 - 872 - 873 - 874 - 875 - 876 و 877 منتقل شده است.

اگر چه شما پيشتر تقريبا عين همين اخبار را در تاپيك ديگر خودتان: آشنائی با سلسله های عرفان و تصوف( 1 2 3 4 5) در پيك هاي: 80 - 81 و 82 به همراه لينك سايت دراويش مربوطه، كه اخبار و اطلاعات را خيلي كامل تر از شما و به همراه عكس و تفصيلات و نظرات خوانندگان و ... شرح داده است ، به اطلاع دوستان رسانده بوديد:
http://gonabadienews.wordpress.com

آيا تمام دراويش در قضاوت و ادب و طلبكار بودن و ... همانند شما هستند؟!
Soul برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-12-07, 04:17   #259
moni
آشنا

آواتار moni

شمارگان پیک ها: 140
نیروی تلاش و پیشینه: 42
moni is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Soul دیدن جستار
جناب moni
هيچكدام از پيك هاي شما حذف نشده، بلكه به دليل اينكه ساختار نوشته ها خبري است، به جستار: اخبار سیاسی اجتماعی روز - ایران و جهان ، پيك هاي: 869 - 870 - 871 - 872 - 873 - 874 - 875 - 876 و 877 منتقل شده است.

اگر چه شما پيشتر تقريبا عين همين اخبار را در تاپيك ديگر خودتان: آشنائی با سلسله های عرفان و تصوف( 1 2 3 4 5) در پيك هاي: 80 - 81 و 82 به همراه لينك سايت دراويش مربوطه، كه اخبار و اطلاعات را خيلي كامل تر از شما و به همراه عكس و تفصيلات و نظرات خوانندگان و ... شرح داده است ، به اطلاع دوستان رسانده بوديد:
http://gonabadienews.wordpress.com

آيا تمام دراويش در قضاوت و ادب و طلبكار بودن و ... همانند شما هستند؟!
آخه کسی که همش 11 تا پست زده چه می دونه فاروم چیه
تو باید بری توی همون خرقه پشمینه درستو مرور کنی
و در ضمن این پاچه خواری های به تو نیامده
همین انتقال تاپیک من یعنی گم کردن موضوع
یعنی اینکه نشون میده آدمین فاروم از کجا تحمین میشن
واله هر آدم عاقلی میدونه بازخوانی یک جریان چه معنی میده
و خبر روز چه معنی میده
البته اگر بنظر شما مردم بیشعور هستند و قوه تشخیص ندارند
اون یک چچیز دیگری هست
کهن 07-12-25, 22:02   #260
parvaz
تازه کار

آواتار parvaz

گاه ِ نام نویسی: Oct 2007
شمارگان پیک ها: 98
parvaz is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

آقای فرزین
به چه دلیل نوشته هایم را در مورد اتفا قات در مراسم حج پاک کردید ؟
مخصوصا وقتی که خود آقای آدلاید در مورد نوشته هایم نظر خود را گفته بودند!
چرا تصمیم در مورد درستی ویا نادرستی نوشته ها را بعهده خوانندگان نمیگذارید؟

بینندگان جستار: 1 (0 کاربر و 1 میهمان)

ابزارهاي جستار
شیوه ی نمايش

توانائی های فرستادن نوشته: