اندیشه ها  

واپسین نوشته های انجمن

بازگشت   اندیشه ها > انتقادات ،‌ پیشنهادها، آگاهی نامه ها > انتقادات و پیشنهادها

پاسخ

ابزارهاي جستار شیوه ی نمايش
کهن 07-10-29, 01:05   #221
admin
ادمین

آواتار admin

گاه ِ نام نویسی: Nov 2006
شمارگان پیک ها: 59
نیروی تلاش و پیشینه: 41
admin امتياز فعال نیست
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا دیدن جستار
شرایط فاشیستی که در سایت گفتمان موجود بود در اینجا هم دارد تکرار میشود.قبلا پیامی از کاربر (فقط انسانیت ) دریافت داشتم که پاسخش را فرستادم ولی پنجره ای باز شد که میگفت کاربر (فقط انسانیت ) مایل بدریافت پاسخ نیست!!
امروز هم امکان پیام خوانی بنده را سلب کرده اندو پیام زیر ظاهر میشود:

سامانه
پيام خصوصي توسط مديريت سايت غيرفعال شده است

دوستانی که مایل به ارسال پیام هستند میتوانند به ای میل بنده:
bdmdusa@yahoo.com
پیام بفرستند.اگر در ارسال جواب تاخیر و کوتاهی شده است خارج از کنترل من است و مدیریت مسئول است.
جناب افشا
اگر در داوري اندكي دادمند مي بوديد، پيرامون "گفتمان" كه گل سر سبد همه ي فارم هاي پارسي بود و از نگر ارزشمندي آماج و قوانين ، گردانندگي بي مانند، آزادي هاي داده شده به كاربران با ديدگاه هاي گوناگون، گرانسنگي جستارها و شمار كاربران، تا هم اكنون نيز همتا و هماوردي نداشته، اينچنين نمي نوشتيد.
كاربر فقط انسانيت به فرنود شناسه سازي دوباره و سرپيچي هاي گوناگون از قوانين انجمن، بازداشت شده و بنابراين نمي توانسته اند پيام كاربران ديگر را دريافت كنند.
نابساماني در بخش پيام هاي نهاني و بخش هاي ديگر نيز در راستاي قانونمند كردن و جلوگيري از تلاش هاي قانون شكنان براي رخنه در انجمن بوده است.
admin برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-29, 03:02   #222
admin
ادمین

آواتار admin

admin امتياز فعال نیست
ساماندهی نخستین

جناب Ashkenaz و جناب فقط انسانيت
ما همگي، با انديشه ها و گرايش هاي گوناگون در اين انجمن گرد مي آييم تا با گفتگوهاي دوستانه، از يكديگر دانش و راستي بياموزيم.
به نگر شما در اين راستا، آيا بايسته است كه تنها نوشته هاي خود را درست ترين و برترين نوشته بدانيم؟ و هر كسي كه آنها را نپذيرد، با نوشته هاي كينه برانگيز و دشمن ساز و شكستن پياپي قوانين به جنگش رويم؟ و با اين روش، در پايان آيا هيچ سودي بدست خواهد آمد؟
جناب Ashkenaz
اگر بر اين پيمان باشيد كه مو به مو بر پايه ي قوانين اين انجمن به كرداگاري خود بپردازيد، آن را به نشاني ايميل زير به آگاهي من برسانيد تا دسترسي شما به انجمن را باز كنم.
جناب فقط انسانيت
شما نيز اگر پيمان بالا را مي پذيريد، به آگاهي برسانيد تا دسترسي شما به انجمن با شناسه ي نخستين تان (doctor_blue) باز شود.
andishehaa@gmail.com
کهن 07-10-29, 16:07   #223
notimportant
آشنا

آواتار notimportant

گاه ِ نام نویسی: Feb 2007
شمارگان پیک ها: 203
نیروی تلاش و پیشینه: 42
notimportant is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

درود
ادمین گرامی
شوربختانه در پنج روز گذشته هرگاه قصد ورود به تارنمای اندیشه ها
را داشتم با پیام notfound برخورد می کردم به طوری که گمان می بردم
که شاید این تارنما هک شده یا به سرنوشت گفتمان و گزاره دچار شده.امروز
سرانجام موفق به ورود شدم اما موردی که برایم شگفت انگیز می آید این است
که گویا این مشکل تنها برای من بوده چون تاریخ پیک ها نشان میدهد که در روزهایی
که من نمی توانستم وارد بشوم تارنما فعال بوده است.چون نگرانی تکرار این
مورد را دارم خواستم بپرسم چه فرنودی ممکن است سبب پیدایش این مشکل
شده باشد؟
با سپاس فراوان: s31 :
notimportant برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-31, 07:49   #224
افشا
جهان افروز

گاه ِ نام نویسی: Apr 2007
شمارگان پیک ها: 3,497
نیروی تلاش و پیشینه: 74
افشا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

نامه ای از کاربر (فقط انسانیت ) به بنده :
دوست عزیزم توجه !

دوست عزیزم من احساس می کنم این سایت هوادار برخی مواضع خاصاست. این پست را من در تالار انتقادات و پیشنهادات زده ام لطفا با دقت آن رابخوانید و اگر موافق آن هستید اعتراض خود را همانجا بیان نمائید.

باسپاس
پست مذکور:

تا به امروز به سایت شما و صداقت آنشک نکرده بودم! (چه اینکه ظاهرا مدیران سایت موافق دموکراسی بوده و حتی یکی ازایشان تاپیکی در رد وجود (خدا) زده بود که مثلا این سایت کاملا بی طرف است!) اماامروز به نکته ای جالب در تالار پزشکی برخوردم که نظر مرا نسبت به بی طرفی سایت شمابه شدت عوض کرد! حداقل دیگر تقریبا می توانم بگویم که شما نسبت به (کاربر ارژنگ) حساسیت خاصی دارید و نه تنها هرگز به ایشان اخطاری نمی دهید بلکه ظاهرا ایشان شخصمهمی هستند که ادمین و دیگران از ایشان خط می گیرند و حساب می برند! البته تهمتی نمی زنم!اگر اشتباه می کنم شما با دلیل من و سایرکاربران فهیم را مجاب کنید.

در تاپیک بحث علمی در زمینهخود ارضائی آقای ارژنگ چنین پستی در صفحه 10 آن تاپیک در پاسخ به منداشتند:
بازنوشت :

نگارنده ی نخستین : ارژنگ

واقعا جالبه !

بهتره با كمكچند آيدي ديگر، ترتيب يك« مافياي فقط انساني از دكتران آبي »را بدهيد !!

این پست ایشانبه طرز مشکوکی ناگهان ناپدید شد! و حتی ایشان خودشان بعدا منکر زدن این پست درگذشته شدند

این را می توانیم به این حساب بگذاریم کهخودشان عمدا پستشان را پاک کرده اند! ولی نکته عجیب تر در اینجاست که (پاسخ من بهپست ایشان) نیز بطور همزمان پاک شده! که این از اراده کاربر ارژنگ (چون مدیرنیستند) ظاهرا خارج است و قطعا مدیریت هر دو را با هم پاک کرده! اگر ایشان باز هممنکر زدن این پست در گذشته شوند مجبور می شوم به عنوان مدرک عکسی را که از آن صفحهو پست ایشان قبل از پاک شدن پست ها گرفته ام در اینجا قرار دهم تا به دروغ گوئیمتهم نشوم.

این موضوع من را بر این داشت تا برای آگاهیکاربران این مطلب را بنویسم! امیدوارم حدسم اشتباه بوده باشد! لطفا پاسخ دهید. باسپاس

هیچ احتمالی بعید نیست.
با توجه به این که مدیریت با بهانه مضحک مثل :
پست ربطی به موضوع تاپیک ندارد و ....پستها را سانسور میکند.مثلا در طی چند روز اخیر پست بنده و کاربر (نوترینو) در تاپیک :
روشنفکر ضد دین، بنیانش بورژوازی است، نه علم
سانسور و حذف شد.ممکن است برای دیگران هم پیش آمده باشد و در جایی همین ارژنگ پستی را از من کوت کرده بود که من چنان پستی را نزده بودم.
مدیریت این سایت رفتار های واضح و روشنی ندارد تا آنها را موجه جلوه دهد.البته این معنای این نیست که پست در این سایت زده نمیشود ولی مبنای سانسور ها و حذف پستها مشخص نیست و این که بنظر میاید کاربر ارژنگ از امکانات بخصوصی بهره میبرد که دیگران از آن امکانات محرومند.

ويرايش توسط افشا : 07-10-31 در ساعت 08:03
افشا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-31, 11:24   #225
پویا
آشنا

آواتار پویا

شمارگان پیک ها: 196
پویا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

كاربر افشا
چرا از روشن نمودن مسائل زير گريزانيد؟ چرا به سوالاتي كه چند بار از شما پرسيده شده هيچ پاسخ نمي گوييد و پيوسته موضوع را منحرف مي كنيد؟ و در عوض از ابزارهاي اتهام و شانتاژ استفاده مي كنيد؟
لطفا از مسند "طلبكار بودن از همه چيز و همه كس" به زير آييد.
و در جايگاه "يك كاربري كه بايد دقيقا و مو به مو پيرو قوانين اين فاروم باشد"،
نخست اين سوالات كاملا مشخصي كه چندين بار،‌ از جمله در پيك 230 از شما پرسيده شده را پاسخ گوييد:

چرا شما پيوسته قوانين اين فاروم را به صورت هاي گوناگون زير پا نهاده ايد؟ و هر گاه به شما اعتراض قانوني شده، نه تنها به قوانين گردن ننهاده ايد، بلكه هم از قوانين و هم از گردانندگان طلبكار هم شده ايد؟

چرا بي جهت ادعاي وجود سانسور در اين فاروم را تكرار مي كنيد؟ مگر همه كاربران در اين فاروم داراي آزادي بيان بر طبق قوانين فاروم نبوده و نيستند؟ و هر چيزي كه لازم دانسته اند را ننوشته اند. و مگر خود شما در بيش از 2700 پيك،از ابتداي نام نويسي‌ تا هم اكنون هر مطلبي را كه لازم دانسته و خواسته و دوست داشته ايد، حتي با طلبكاري و ايستادن در مقابل گردانندگان و با قانون شكني هاي فراوان! ننوشته ايد؟

آيا حتي يك مطلب هم براي شما باقي مانده كه آن را بارها در اين فاروم ننوشته و تكرار نكرده باشيد؟
اگر هست بفرماييد تا همگان بدانند. و اگر نيست ديگر اين ادعاهاي نادرست را تكرار نكنيد.

چرا شما از ابتداي نام نويسي تا كنون خواسته ايد تنها"بر طبق ميل خود" و با گريز از قوانين بنويسيد؟ و به چه علت توقع داريد كه همه كاربران و گردانندگان به خواسته ها و نوشتارهاي غير قانوني شما تن در دهند؟

در مورد قوانين هم پيش تر در جستار مشخصات یک سایت خوب گفتمانی چیست مفصلا گفتگو كرده ايم و شما در آنجا، نه نتوانسته ايد هيچ اشكال و ايرادي بر قوانين كنوني بگيريد و نه (با اينكه بارها از شما خواسته شد كه قوانين پيشنهادي خود را ارائه دهيد تا به همه پرسي كاربران گذاشته شود) "قوانين خودتان" را پيشنهاد كرده ايد.
به هر حال، چون پذيرفتن قوانين پيش از نام نويسي و فعاليت در اين انجمن كاملا ضروري است، شما هيچ چاره و راهي به غير از اطاعت از قوانين كنوني اين انجمن را نداريد.

اگر هم قوانين اين فاروم را قبول نداريد يا نمي پسنديد يا عمل كردن به قانون اصولا براي شما مشكل است، خيلي راحت مي توانيد ديگر تشريف نياوريد.
زيرا "قانون شكنان" را راهي در اين فاروم نيست.
پویا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-31, 12:14   #226
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : پويا دیدن جستار
كاربر افشا
چرا از روشن نمودن مسائل زير گريزانيد؟ چرا به سوالاتي كه چند بار از شما پرسيده شده هيچ پاسخ نمي گوييد و پيوسته موضوع را منحرف مي كنيد؟ و در عوض از ابزارهاي اتهام و شانتاژ استفاده مي كنيد؟
لطفا از مسند "طلبكار بودن از همه چيز و همه كس" به زير آييد.
و در جايگاه "يك كاربري كه بايد دقيقا و مو به مو پيرو قوانين اين فاروم باشد"،
نخست اين سوالات كاملا مشخصي كه چندين بار،‌ از جمله در پيك 230 از شما پرسيده شده را پاسخ گوييد:

چرا شما پيوسته قوانين اين فاروم را به صورت هاي گوناگون زير پا نهاده ايد؟ و هر گاه به شما اعتراض قانوني شده، نه تنها به قوانين گردن ننهاده ايد، بلكه هم از قوانين و هم از گردانندگان طلبكار هم شده ايد؟

چرا بي جهت ادعاي وجود سانسور در اين فاروم را تكرار مي كنيد؟ مگر همه كاربران در اين فاروم داراي آزادي بيان بر طبق قوانين فاروم نبوده و نيستند؟ و هر چيزي كه لازم دانسته اند را ننوشته اند. و مگر خود شما در بيش از 2700 پيك،از ابتداي نام نويسي‌ تا هم اكنون هر مطلبي را كه لازم دانسته و خواسته و دوست داشته ايد، حتي با طلبكاري و ايستادن در مقابل گردانندگان و با قانون شكني هاي فراوان! ننوشته ايد؟

آيا حتي يك مطلب هم براي شما باقي مانده كه آن را بارها در اين فاروم ننوشته و تكرار نكرده باشيد؟
اگر هست بفرماييد تا همگان بدانند. و اگر نيست ديگر اين ادعاهاي نادرست را تكرار نكنيد.

چرا شما از ابتداي نام نويسي تا كنون خواسته ايد تنها"بر طبق ميل خود" و با گريز از قوانين بنويسيد؟ و به چه علت توقع داريد كه همه كاربران و گردانندگان به خواسته ها و نوشتارهاي غير قانوني شما تن در دهند؟

در مورد قوانين هم پيش تر در جستار مشخصات یک سایت خوب گفتمانی چیست مفصلا گفتگو كرده ايم و شما در آنجا، نه نتوانسته ايد هيچ اشكال و ايرادي بر قوانين كنوني بگيريد و نه (با اينكه بارها از شما خواسته شد كه قوانين پيشنهادي خود را ارائه دهيد تا به همه پرسي كاربران گذاشته شود) "قوانين خودتان" را پيشنهاد كرده ايد.
به هر حال، چون پذيرفتن قوانين پيش از نام نويسي و فعاليت در اين انجمن كاملا ضروري است، شما هيچ چاره و راهي به غير از اطاعت از قوانين كنوني اين انجمن را نداريد.

اگر هم قوانين اين فاروم را قبول نداريد يا نمي پسنديد يا عمل كردن به قانون اصولا براي شما مشكل است، خيلي راحت مي توانيد ديگر تشريف نياوريد.
زيرا "قانون شكنان" را راهي در اين فاروم نيست.
اولا در پست قبلی بنده ابراز شده است که پستهایی را حذف کرده اند و این کار بی سر و صدا و پنهانی هم صورت میگیرد و مثل ولی فقیه مدیریت اینجا بکسی هم پاسخگو نیست.بجای روشن شدن مسایل با اتهام زدن به بنده میخواهید خود را محق جلوه دهید ولی حقیقت بر خلاف خواسته شماست.
برای مسایلی که شما مطرح کردید بنده یک تاپیک باز کردم و مسایل را بررسی کردیم ولی شما ادامه ندادهاید و این گونه جو سازی میکنید.تاپیک مربوط:
http://www.andishehaa.com/forums/showthread.php?t=638
مسئله این است که قوانین شما که یکی از آنها هم مقدس کردن شخصیت هاست در واقع جلوی بحث را میگیرد مثلا محمد دزد بوده و آدم کش بوده است و ...اینها واقعیت است ولی شما میگویید توهین به مسلمین است! این بمن ربطی ندارد که مسلمین یک دزد را پبیامبر خود کرده اندمن در اینجا برای روشن شدن مسایل دارم بحث میکنم و حقایق را مینویسم و اصلا بمن ربطی ندارد کسی ممکن است از حقایق بدش بیاید و یا فکر کند به معبودش توهین شده است.
قوانین یک سایت گفتمانی باید هم آهنگ با آزادی گفتگو بدون مانع باشد وگر نه تبلیغاتی و یک طرفه میشود.
مدیران خود خوانده که در جریان گفتگو نیستند نمیتوانند فاروم ها را اداره کنند و مثل یک روبات عمل میکنند که قبلا برنامه نویسی شده اند.
شما بجای جواب دادن به حذف پستها و مشخص شدن این که ممکن است کسی اشتباهی کرده است و یا نه اصلا مدیری با قصد قبلی این پستها را حذف کرده است چند سوالی که بارها جواب داده ام را دوباره مطرح میکنیدبجای آن بیبایید موضوعات را شفاف بکنید(اگر ادعای بحث و ایجاد گفتمان دارید) و بگویید چرا چنین حذف هایی صورت میگیرد ملاک آن حذف پستها چیست. اگر این چنین نباشد اهداف تبلیغاتی دارید و لی بروز نمیدهید.
کهن 07-10-31, 12:22   #227
پویا
آشنا

آواتار پویا

ساماندهی نخستین

كاربر افشا
شما اكنون خود متهم هستيد.
هم متهم به اتهام زدن بي مورد و هم متهم به فعاليت هاي فراوان خلاف قوانين.
يا به موارد اشاره شده به پيك بالا جواب بدهيد و موضوع را روشن نماييد.
و يا اگر بخواهيد به تكرار بيهوده همان نوشته هاي بي ارتباط قبلي و فرافكني ادامه دهيد. تقاضاي بازداشت تان را براي جناب ادمين خواهيم فرستاد.
مطمئن باشيد پس از اينكه بطور كامل به پرسش ها و ابهامات بالا جواب داديد، گردانندگان هم در برابر تمام سوالات و ابهامات شما پاسخگو خواهند بود.
کهن 07-10-31, 12:38   #228
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
كاربر افشا
و يا اگر بخواهيد به تكرار بيهوده همان نوشته هاي بي ارتباط قبلي و فرافكني ادامه دهيد. تقاضاي بازداشت تان را براي جناب ادمين خواهيم فرستاد.
مطمئن باشيد پس از اينكه بطور كامل به پرسش ها و ابهامات بالا جواب داديد، گردانندگان هم در برابر تمام سوالات و ابهامات شما پاسخگو خواهند بود.
این کارتان مساوی است با بد نامی سایت.
زیرا من محقم.اتهام شما هم بی مورد است من فقط حقایق را گفته ام.بازداشت من بخاطر گفتن حقایق یعنی تبلیغاتی بودن سایت اندیشه ها.
در ضمن چه من متهم باشم و یا جنایتکار دلیلی بر آن نیست که شما پستهای کاربران را بدون دلیل حذف کنید و یا با دخالت توسط ادیت نامناسب (نه حرف رکیکی بوده و نه توهین بکاربری) از ادامه بحث جلوگیری کنید.شما موظف هستید دلایل عملی را که انجام داده اید اعلام کنید ؛ اعلام نکردن کار های سانسوری خودتان چه ربطی بمن کاربر دارد؟
همین هاست که سبب شد کاربر (فقط انسانیت) آن حرف ها را بنویسد و سایت را متهم کندزیرا شما نمیخواهید که همه چیز در سایت شفاف باشد.
کهن 07-10-31, 12:43   #229
پویا
آشنا

آواتار پویا

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا دیدن جستار
این کارتان مساوی است با بد نامی سایت.
زیرا من محقم.اتهام شما هم بی مورد است من فقط حقایق را گفته ام.بازداشت من بخاطر گفتن حقایق یعنی تبلیغاتی بودن سایت اندیشه ها.
در ضمن چه من متهم باشم و یا جنایتکار دلیلی بر آن نیست که شما پستهای کاربران را بدون دلیل حذف کنید و یا با دخالت توسط ادیت نامناسب (نه حرف رکیکی بوده و نه توهین بکاربری) از ادامه بحث جلوگیری کنید.شما موظف هستید دلایل عملی را که انجام داده اید اعلام کنید ؛ اعلام نکردن کار های سانسوری خودتان چه ربطی بمن کاربر دارد؟
همین هاست که سبب شد کاربر (فقط انسانیت) آن حرف ها را بنویسد و سایت را متهم کندزیرا شما نمیخواهید که همه چیز در سایت شفاف باشد.
كاربر افشا
شما غصه سايت را نخوريد! به فكر خودتان باشيد.
کهن 07-10-31, 12:51   #230
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
كاربر افشا
شما غصه سايت را نخوريد! به فكر خودتان باشيد.
من هیچ وقت غصه یک سایت تبلیغاتی را نمیخورم.
اگر این سایت از آن حقیقت و کاربران حقیقت گوی خود باشد غصه آن را میخورم والی اگر مال کاربر پویا باشد و بخواهد تفریح حذف پستهای کاربران را بکند و قدرتی نشان دهد سایت بی ارزشی خواهد بود.
در ضمن اگر در سایتی این گونه زورگوییهای اینترنتی بخواهد صورت گیرد و مکانیسمی برای کاربران موجود نباشد که در برابر آن بیایستندسایت بسمت سایت تبلیغاتی نزول خواهد کرد.یک سایت خوب گفتمانی لازم است این مکانیسم را داشته باشد.
کهن 07-10-31, 15:13   #231
AryaTheos
آشنای دیرین

آواتار AryaTheos

گاه ِ نام نویسی: Sep 2007
شمارگان پیک ها: 434
AryaTheos is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

راستی کاربر ارژنگ از کجا میدانست "دکتربلو" و "فقط انسانیت" یکی هستند؟
آیا او از گردانندگان و مدیران سایت است؟
کهن 07-11-01, 01:17   #232
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

گاه ِ نام نویسی: Jan 2007
شمارگان پیک ها: 2,558
نیروی تلاش و پیشینه: 66
ارژنگ is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : AryaTheos دیدن جستار
راستی کاربر ارژنگ از کجا میدانست "دکتربلو" و "فقط انسانیت" یکی هستند؟
آیا او از گردانندگان و مدیران سایت است؟
آريا جان
اولين نفري كه اعلام كرد فقط انسانيت همان دكتر بلو است، يك كاربر ديگر بود، در اينجا :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فقط انسانيت
دوستان کسی از آقای دکتر بلو خبری ندارد؟ آقای دکتر اگر می شود هر زمان توانستید سوال مرا پاسخ بگویید. منتظریم.
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : محمد
ايشان همين الان در اين فاروم خدمت شما حضور دارند! با آيدي و (مثلا!) ادبيات جديد.
و البته بدون عنوان دكتري ،‌بدون تخصص و بدون رنگ آبي
: cry25 :
اين هم پاسخ و واكنش فقط انسانيت به محمد :
بازنوشت :
: s7 : : s7 : : s7 :
خوانندگان گرامی توجه کنید تهمت زدن در دین اسلام ظاهرا گناه محسوب نمی شود و می توان به راحتی بدون فرنود و دلیل به هر کسی تهمت زد و یا اینکه اسلام تهمت را گناه بر شمرده و کاربر محمد که به همین راحتی تهمت می زند مسلمان نیست.
http://www.andishehaa.com/forums/sho...8589#post28589
و من در ابتدا اصلا نمي دانستم كه ايشان همان دكتر بلو هستند. به همين دليل با اينكه ايشان در همان بدو ورود و در اولين پاسخ شان، به يك كاربر مسلمان و بقيه مسلمانان اهانت كردند:
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فقط انسانیت
و غیر از ایشان خیلی از مومنین دیگر به این چرندیات معتقدند.

اما با او گفتگوي محترمانه اي داشتم :
بازنوشت :
دوست گرامی ، کتاب جوانان چرا ، اولا نوشته ی آیت الله ناصر مکارم شیرازی نیست ، بلکه آقای مصطفی زمانی آن را نوشته اند ، و یک کتاب علمی و یا صرفا مذهبی که تماما با استفاده از قرآن و احادیث نوشته شده باشد نیست ، و در بین نویسندگان و دانش آموختگان مسلمان ، اصلا به عنوان یک کتاب علمی و قابل استناد اسلامی تلقی نمی شود.
به غير از اين، قبل از اينكه جناب محمد ايشان را با كاربر دكتر بلو يكي بدانند،
خود ِ‌ فقط انسانيت اتهام اينكه « كاربر محمد همان كاربر فاتح است » را به جناب محمد زده بودند ! :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فقط انسانيت
- گویا شما و جناب فاتح یک نفر هستید!
و البته جناب فقط انسانيت اين عادت را قبلا با نام دكتر بلو هم داشته اند و در اينجا و در سايت هاي ديگر به كاربران همين تهمت را وارد كرده اند . از جمله :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : doctor_blue
از مدیریت محترم این تالار ها تقاضا می کنم آی پی جناب ارژنگ را بررسی کنند چون به نظر می رسد ایشان در این تالارها دارای چندین آی دی هستند.
بعد از قضيه ي فوق ،‌ با دقت در پست هاي ايشان - كه نه براي يادگيري و ياد دادن و بحث هاي سالم و دوستانه ،‌ كه براي عقده دري و كينه توزي و .. زده مي شد - متوجه شدم كه ايشان همان اوشان هستند !
ارژنگ برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-01, 01:32   #233
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا
در جایی همین ارژنگ پستی را از من کوت کرده بود که من چنان پستی را نزده بودم.
آقاي افشا
من در كجا پستي را از شما كوت كرده ام كه شما آن پست را نزده بوديد؟ :nose:
اگر نتوانستيد براي اين ادعاي خود مدركي ارائه دهيد،
يا بجاي اثبات ادعاي خود ، آمديد گفتيد كه « خودتان ! » ديده ايد يا شنيده ايد ! يا مثلا « قبلا خودتان 2 سال در ارتش بوده ايد !! ‌» و ...
ديگر كسي ناراحت نمي شود !
براي اينكه همه ي دوستان ديگر به اين اتهامات و دروغ هاي بدون مدرك و سند شما عادت كرده اند و ديگر از شما توقع راستگوئي و درست كرداري ندارند !

از عواقب تهمت ها و خلافكاري هايتان هم اصلا نترسيد ! كه مديران يارتان هستند و حداكثر با چند اقدام فرماليته و نمايشي بر ضد شما سر و ته قضيه را به هم مي آوردند !
اما بعد از يكي دو روز، آش همان آش است و اهانت ها و فحاشي ها و تحريف تاپيك توسط شما ،‌ همان و همان !
کهن 07-11-01, 07:02   #234
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
آقاي افشا
من در كجا پستي را از شما كوت كرده ام كه شما آن پست را نزده بوديد؟ :nose:
اگر نتوانستيد براي اين ادعاي خود مدركي ارائه دهيد،
يا بجاي اثبات ادعاي خود ، آمديد گفتيد كه « خودتان ! » ديده ايد يا شنيده ايد ! يا مثلا « قبلا خودتان 2 سال در ارتش بوده ايد !! ‌» و ...
ديگر كسي ناراحت نمي شود !
براي اينكه همه ي دوستان ديگر به اين اتهامات و دروغ هاي بدون مدرك و سند شما عادت كرده اند و ديگر از شما توقع راستگوئي و درست كرداري ندارند !

از عواقب تهمت ها و خلافكاري هايتان هم اصلا نترسيد ! كه مديران يارتان هستند و حداكثر با چند اقدام فرماليته و نمايشي بر ضد شما سر و ته قضيه را به هم مي آوردند !
اما بعد از يكي دو روز، آش همان آش است و اهانت ها و فحاشي ها و تحريف تاپيك توسط شما ،‌ همان و همان !
این پستی بوده است که در همین سایت شما بنام کوت کرده بودید و من هم زیرش نوشته ام این پست نمیتواند از بنده باشد.
حالا هم مطمئنا حذفش کرده اید(فکر میکنم حرفهای کاربر <فقط انسانیت > هم درست باشد)
کهن 07-11-01, 12:56   #235
AryaTheos
آشنای دیرین

آواتار AryaTheos

شمارگان پیک ها: 434
AryaTheos is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
آريا جان
اولين نفري كه اعلام كرد فقط انسانيت همان دكتر بلو است، يك كاربر ديگر بود
عذر خواهی مرا بپذیرید...
کهن 07-11-01, 13:58   #236
فقط انسانيت
آشنا

شمارگان پیک ها: 139
نیروی تلاش و پیشینه: 39
فقط انسانيت is on a distinguished road
El16

مدیران گرامی از شما خواهش می کنم این پست من را پاک نکنید! اگر در این پست کوچکترین خلاف قانونی را مرتکب شدم یا به کسی توهین کردم پستم را پاک کنید! ولی به خاطر شرافت قلم و حفظ حرمت این سایت و قوانین و میثاق های جهانی این حق را به من بدهید که در این پست از اتهاماتی که به من وارد شده دفاع کنم! این بدور از جوانمردی است که کاربر ارژنگ هر چه دلش خواست نوشته ولی این حق به من داده نشود.

آقا/خانم ارژنگ شما اتهاماتی را در این پستتان به من زده اید که لازم می دانم پاسخ بگویم:

اول از همه لطفا صریح و شفاف بگوئید آیا منکر زدن این پست در تالار پزشکی هستنید؟

[QUOTE]
بازنوشت :
بازنوشت :

واقعا جالبه !

بهتره با كمكچند آيدي ديگر، ترتيب يك« مافياي فقط انساني از دكتران آبي »را بدهيد !!
[/QUOTE]

من از صفحه ای که شما این پست را در آن زده اید عکس گرفته ام و در کامپیوترم موجود است. آیا شما پست بالا را زده اید یا نه. این پست شماست که دو روز بعد پاک شد درست است؟ آیا شما آن را پاک کردید؟ اگر بلی چرا جواب من به پست شما هم همزمان پاک شد؟ مگر نه اینکه این کار (پاک کردن پست های دیگران) برای شما غیر ممکن است؟ اگر مدیر تالار هر دو را با هم پاک کرده اند چطور پست های مجاور که آن ها هم سرشار از توهین بوده ادیت و پاک نشده و کماکان باقیست؟؟

آقا/خانم ارژنگ! این جمله از شماست:
بازنوشت :
[QUOTE]
به غير از اين، قبل از اينكه جناب محمد ايشان را با كاربر دكتر بلو يكي بدانند،
خود ِ‌ فقط انسانيت اتهام اينكه « كاربر محمد همان كاربر فاتح است » را به جناب محمد زده بودند ! :
بازنوشت :

- گویا شما و جناب فاتح یک نفر هستید!

[/QUOTE]

دوستان گرامی من در اینجا به کاربر محمد تهمت نزده ام که ایشان و آقای فاتح یک نفر هستند بلکه چون آقای محمد به پستی که من در تالار دیگر به آقای فاتح جواب داده بودم جواب دادند به کنایه به ایشان گفتم که مگر شما کاربر فاتح هستید (یعنی چرا شما به جای فاتح جواب می دهید؟ مگر خود ایشان زبان ندارند؟) ولی آقای ارژنگ کم لطفی کردند و از این یک جمله من این نتیجه را گرفتند که من به محمد تهمت زده ام!

آقا/خانم ارژنگ! فرموده اید که بنده قبلا گفته ام:

بازنوشت :
[QUOTE]
از مدیریت محترم این تالار ها تقاضا می کنم آی پی جناب ارژنگ را بررسی کنند چون به نظر می رسد ایشان در این تالارها دارای چندین آی دی هستند.
بازنوشت :

[/QUOTE]

مدیران عزیز کاربران گرامی! من هرگز چنین پستی به ایشان نزده ام! خواهش می کنم تمام پست های من را بگردید اگر چنین اتهامی از جانب من به جناب ارژنگ وارد شده بود هر چه می خواهید به من بگوئید!

آقای ارژنگ بس است دیگر! وجدان چیز خوبی است! چرا حرفی را از من نقل می کنید که من نزده ام؟

اما در مورد اینکه من با دکتر بلو یکی هستم یا نه! مدیران عزیز من از ابتدای ثبت نامم (آیدی فقط انسانیت) از فیلترشکن برای ورود به سایت شما استفاده کرده ام به نام (یونیپیک) و به این دلیل آی پی من نه آی پی شخصی بلکه آی پی سایت مذکور بوده است. ممکن است هر شخص دیگری (مثلا دکتر بلو) از این فلیتر شکن برای ورود به سایت شما استفاده می کرده و بنابراین آی پی او با من یکی بوده است! دوستان عزیز مدیران گرامی! اینکه دو آدرس آی پی یکسان باشد نمی تواند منجر به این نتیجه گیری شود که دو آی دی الزاما مربوط به یک نفر است! حتی تمام کسانی که از یک کافی نت به سرور شما وصل می شوند دارای یک آدرس هستند. شما حداکثر می توانید بگویید که دوشخص با یک کامپیوتر به سرورتان وصل شده اند ولی حتی در این صورت نیز نخواهید توانست بگوئید که این دو شخص یکی هستند!

حال سوال من از شما عزیزان این است: اگر من واقعا دکتر بلو بودم چرا مثلا بعد از ساخت آیدی جدید دوباره هرگز با آیدی دکتر بلو نیامدم؟ مگر از سایت اخراج شده بودم؟ وقتی به من تهمت زده می شد که دکتر بلو هستم مگر نمی توانستم با آیدی دکتر بلو وارد شوم و رفع اتهام کنم؟

دوستان من با چه زبانی باید فریاد بزنم من فقط یک آی دی ساخته ام آن هم (فقط انسانیت بوده و بس)!

آقای ارژنگ! مدیران عزیز! من در این پستم هیچ یک از قوانین شما را نقض نکرده ام ! خواهش می کنم به دلیل حفظ حقوق انسانی من اجازه بدهید این پستم در اینجا بماند !

ممنونم

فقط انسانيت برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-01, 14:03   #237
admin
ادمین

آواتار admin

admin امتياز فعال نیست
ساماندهی نخستین

جناب faghat ensaniat
پيش تر برايتان نوشتم: بايد نخست بپذيريد و به آگاهي برسانيد كه پيرو قوانين اين انجمن هستيد، و نيز تا پايان كرداگاري خود بدان پايبند خواهيد ماند، تا دسترسي شما به انجمن را با نام doctor_blue براي شما بگشايم. نام نويسي شما با هر شناسه ي ديگري بر پاد قوانين اين انجمن است.
ابزارهاي انجمن به سادگي آي پي ها و شناسه هاي شما را هويدا مي كنند و بستن دوباره ي راه نام نويسي و همه ي آي پي هاي گوناگون شما كار آساني است. پس اگر علاقه مند به بودن و نوشتن در اين انجمن هستيد، از راه و روش درست آن استفاده كنيد.
کهن 07-11-01, 14:05   #238
فقط انسانيت
آشنا

شمارگان پیک ها: 139
نیروی تلاش و پیشینه: 39
فقط انسانيت is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

ادمین عزیز! من پسورد دکتر بلو را ندارم! به خداوندی خدایی که قبول دارید من دکتر بلو نیستم! چه کنم؟
فقط انسانيت برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-11-01, 17:33   #239
admin
ادمین

آواتار admin

admin امتياز فعال نیست
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : faghat ensaniat دیدن جستار
ادمین عزیز! من پسورد دکتر بلو را ندارم! به خداوندی خدایی که قبول دارید من دکتر بلو نیستم! چه کنم؟
جناب faghat ensaniat
با سوگند خوردن چيزي روشن نمي شود. گذشته از اينكه سبك نوشته هاي شما به درستي با شناسه ي doctor_blue يكي است، سامانه ي انجمن نيز در جاهاي گوناگون آي پي هاي شما و ايشان را يكسان نگارش كرده است.
اما اگر شما بر سر اين پيمان باشيد كه نوشته هاي تان بجاي پرداختن به اين كاربر و آن كاربر و به راه انداختن جنگ و كشمكش و بر هم زدن ساماندهي انجمن، در راستاي روشنگري، يادگيري و ياد دادن و به درستي همواره بر پايه قوانين انجمن باشد، يك زمان ديگر به شما مي دهيم و يك بار ديگر دسترسي شما به انجمن را با شناسه ي دلخواه شما، فقط انسانيت باز مي كنيم.
کهن 07-11-04, 10:58   #240
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
آقا/خانم ارژنگ شما اتهاماتی را در این پستتان به من زده اید که لازم می دانم پاسخ بگویم:
اول از همه لطفا صریح و شفاف بگوئید آیا منکر زدن این پست در تالار پزشکی هستنید؟
آقا/خانم « فقط انسانيت »، ?« faghat ensaniat » ، « doctor blue» و .... !
چشم ، بنده اكنون صريح و شفاف و مو به مو آماده ي جواب دادن به بازپرسي هاي شما و تن دادن به جدال ها و شلوغ و پلوغ كردن ها و كشانده شدن به كارهاي غير علمي و بيهوده و وقت كش و انحرافي توسط شما هستم :
خير منكر نيستم ، آن پست را بنده نوشته ام.
بازنوشت :
من از صفحه ای که شما این پست را در آن زده اید عکس گرفته ام و در کامپیوترم موجود است.

عكس هاي دوره ي آخر زمان خيلي گواه صحت يك حقيقت نيستند !
در مورد هر موضوعي خواستيد بگوييد تا برايتان عكسش را بسازم !
مثل همان عكس هائي كه اسلام ستيزان مي سازند و ناجوانمردانه بر عليه اسلام و مسلمين به كار مي گيرند. ( چند نمونه از اين عكس هاي تقلبي را جناب افشا در تاپيك « طنز سياسي » به كار گرفته اند !

بازنوشت :
آیا شما پست بالا را زده اید یا نه.

بله قربان، بنده آن پست بالا را زده ام.
بازنوشت :
این پست شماست که دو روز بعد پاک شد درست است؟

بله قربان، آن پست من بود كه مدتي بعد پاك شد ،‌ درست است.
بازنوشت :
آیا شما آن را پاک کردید؟

خير قربان ،‌ بنده آن را پاك نكردم ،‌ به گمانم از طرف مديران پاك شده است.
بازنوشت :
اگر بلی چرا جواب من به پست شما هم همزمان پاک شد؟

جواب كه خير بود.
اما مي دانم كه پست من دو سه روز قبل از نوشتن اين جواب شما پاك شده بود. ( من با جستجو در سايت نتوانستم آن پست و چند پست ديگرم را پيدا كنم. )
به همين دليل در جواب پستي كه اين نوشته ي مرا آورده بود، فورا سوال كردم كه : « اين نوشته را از كجا آورده ايد. »
و شما جواب تان به آن پست بنده - كه ديگر موجود نبود - را از طريق كوت كردن نداده بوديد ،‌ به گمانم قبلا آن را در جائي ذخيره كرده بوديد يا از آن عكس گرفته بوديد .
بازنوشت :
مگر نه اینکه این کار (پاک کردن پست های دیگران) برای شما غیر ممکن است؟

چرا
بازنوشت :
اگر مدیر تالار هر دو را با هم پاک کرده اند چطور پست های مجاور که آن ها هم سرشار از توهین بوده ادیت و پاک نشده و کماکان باقیست؟؟

عرض كردم كه : هر دو را با هم پاك نكرده اند . بين پاك كردن پست من و پاك كردن پاسخ شما دو سه روز فاصله بود.
اين كه مديران چرا پست شما را پاك كرده اند و پست هاي مجاور را پاك نكرده اند ،‌ پاسخگويش بايد من باشم ؟! ( شايد چون قبلا پست مرا پاك كرده بودند، لابد پاسخ شما هم كه در رابطه با آن پست پاك شده بوده را هم پاك كرده اند )
ضمنا خلاف كردن و يا مجازات نشدن ديگران باعث نمي شود كه يك مجرم يا خاطي بتواند از تن دادن به مجازات يا جريمه شانه خالي كند. مثلا اگر پليس راهنمائي بخواهد راننده اي را به علت پارك غير مجاز جريمه كند، لازم است كه آن راننده و پليس بروند و تمام تهران را بگردند و بعد از اينكه مطمئن شدند همه ي رانندگان خاطي جريمه شده اند ، براي وي جريمه بنويسد ؟!

ضمنا هر روز در اين فاروم و فاروم هاي ديگر پست هاي زيادي از افراد مختلف پاك مي شود ،‌
اما تا به حال نديده ام كه هيچ كسي اينچنين قشقرق بي ربطي و غير لازمي براي پاك شدن يك پست راه بيندازد !

بازنوشت :
آقا/خانم ارژنگ! این جمله از شماست:

دوستان گرامی من در اینجا به کاربر محمد تهمت نزده ام که ایشان و آقای فاتح یک نفر هستند بلکه چون آقای محمد به پستی که من در تالار دیگر به آقای فاتح جواب داده بودم جواب دادند به کنایه به ایشان گفتم که مگر شما کاربر فاتح هستید (یعنی چرا شما به جای فاتح جواب می دهید؟ مگر خود ایشان زبان ندارند؟) ولی آقای ارژنگ کم لطفی کردند و از این یک جمله من این نتیجه را گرفتند که من به محمد تهمت زده ام!
[/quote]
خب ، مگر كاربر محمد هم در اين پست به شخص شما تهمتي زده بودند؟ :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : محمد
ايشان همين الان در اين فاروم خدمت شما حضور دارند! با آيدي و (مثلا!) ادبيات جديد. و البته بدون عنوان دكتري ،‌بدون تخصص و بدون رنگ آبي
در كجاي اين پست اشاره اي به نام « فقط انسانيت » شده كه شما به ايشان اتهام وارد كرديد و وي را از جرگه ي مسلمانان خارج نموديد !؟

بازنوشت :
آقا/خانم ارژنگ! فرموده اید که بنده قبلا گفته ام:
بازنوشت :
مدیران عزیز کاربران گرامی! من هرگز چنین پستی به ایشان نزده ام! خواهش می کنم تمام پست های من را بگردید اگر چنین اتهامی از جانب من به جناب ارژنگ وارد شده بود هر چه می خواهید به من بگوئید!
آقا/خانم « فقط انسانيت »، ?« faghat ensaniat » ، « doctor blue» و .... !
اين نوشته ي من است :
بازنوشت :
و البته جناب فقط انسانيت اين عادت را قبلا با نام دكتر بلو هم داشته اند و در اينجا و در سايت هاي ديگر به كاربران همين تهمت را وارد كرده اند . از جمله :

و اين پستي است كه بنده در تائيد فرمايشات خودم ! در مورد ادعاي بالا آورده ام:
بازنوشت :
اين هم لينك اين پست شما :
http://www.iranclubs.net/forums/show...9&postcount=18
اين هم واكنش مديران به اين اتهام شما :
بازنوشت :
کاربر doctor_blue
با توجه به بررسی انجام گرفته ، چنین موضعی صحت نداشته و در صورت تکرار اتهامات عاری از صحت نسبت به سایر کاربران دسترسی شما با محدودیت نوشتاری مواجه خواهد گردید .
بازنوشت :
آقای ارژنگ بس است دیگر! وجدان چیز خوبی است! چرا حرفی را از من نقل می کنید که من نزده ام؟

آقاي « فقط انسانيت »، ?« faghat ensaniat » ، « doctor blue» و .... !
بس است ديگر ! وجدان و « انسانيت » چيز خوبي است.
چرا مدام در پي ايجاد قشقرق و به جان هم انداختن كاربران ، تهمت زدن به كاربران و مديران و ادمين و ... هستيد؟ تا اين حد بيكاريد‌ ؟!
چرا بجاي تلف كردن وقت و عمر و هزينه هاي وصل شدن به اينترنت، كمي كار علمي و انساني نمي كنيد؟!

بازنوشت :
اما در مورد اینکه من با دکتر بلو یکی هستم یا نه! مدیران عزیز من از ابتدای ثبت نامم (آیدی فقط انسانیت) از فیلترشکن برای ورود به سایت شما استفاده کرده ام به نام (یونیپیک) و به این دلیل آی پی من نه آی پی شخصی بلکه آی پی سایت مذکور بوده است.

مگر سايت انديشه ها فيلتر است كه شما از فيلتر شكن استفاده مي كنيد؟ آيا اين تغيير دادن آي پي خود به اين منظور نبوده است كه شما خواسته ايد چيزهائي را پنهان كنيد ؟!

بازنوشت :
ممکن است هر شخص دیگری (مثلا دکتر بلو) از این فلیتر شکن برای ورود به سایت شما استفاده می کرده و بنابراین آی پی او با من یکی بوده است! دوستان عزیز مدیران گرامی! اینکه دو آدرس آی پی یکسان باشد نمی تواند منجر به این نتیجه گیری شود که دو آی دی الزاما مربوط به یک نفر است! حتی تمام کسانی که از یک کافی نت به سرور شما وصل می شوند دارای یک آدرس هستند. شما حداکثر می توانید بگویید که دوشخص با یک کامپیوتر به سرورتان وصل شده اند ولی حتی در این صورت نیز نخواهید توانست بگوئید که این دو شخص یکی هستند!
اين احتمال هم هست.
اما امكان ندارد كه دو نفر اينقدر در دو سه تا موضوع شبيه به هم بنويسند،
و اينقدر شبيه به هم در مورد دو سه موضوع مشخص حساسيت داشته باشند،
و اينقدر شبيه به هم قشقرق و انحراف در تاپيك راه بيندازند،
و اينقدر شبيه به هم به ديگران اتهام بزنند و نسبت به آنها كينه توزي داشته باشند، و اينقدر ...

بازنوشت :
حال سوال من از شما عزیزان این است: اگر من واقعا دکتر بلو بودم چرا مثلا بعد از ساخت آیدی جدید دوباره هرگز با آیدی دکتر بلو نیامدم؟ مگر از سایت اخراج شده بودم؟ وقتی به من تهمت زده می شد که دکتر بلو هستم مگر نمی توانستم با آیدی دکتر بلو وارد شوم و رفع اتهام کنم؟
دلايل زيادي مي تواند داشته باشد:
يكيش اين است كه چون شما با آيدي doctor blue ادعا كرده بوديد :
بازنوشت :
به عنوان یک پزشک که سالها در این مورد تحقیق کرده ام باید بگویم متاسفانه حرفهایتان کاملا بی پایه و اساس علمی است و به جوانان نیز می گویم که با خیال راحت استمنا کنند چون نه تنها هیچگونه ضرری ندارد بلکه برای غدد درون ریز بدن بسیار بسیار مفید است و گول این دروغگویان مذهبی را نخورید. کامیاب باشید.
اما بعدا نشان داديد كه اصلا سوادي در اين مورد نداريد!
و جالب اينكه بسياري از مقاله هائي كه به زبان انگليسي در تائيد ادعاهايتان مي آورديد، بعد از ترجمه و مشخص شدن موضوعش ، مطالبش بر ضد ادعاهايتان و به ضرر خودتان بود !

دليل بعدي مي تواند اين باشد كه : چون شما با مديران فاروم قبلي و اين فاروم در افتاده بوديد و حتي به ادمين بي احترامي كرده بوديد و اخراج شده بوديد، بعد از تمام شدن مدت اخراج، آن غرور كاذب و غير انساني شما ( همان غروري كه دائم شما را به كارهاي فتنه انگيز و غير انساني وادار و از كارهاي دوستانه و علمي ، منطقي دور مي كند ) ديگر به شما اجازه نداد كه با نام قبلي فعاليتي بكنيد .
بلكه شما را وادار كرد كه يك آيدي جديد بسازيد،
و در اولين پست خود در تاپيك دكتر بلو، به دنبال دكتر بلو بگرديد .... !
پاسخ

بینندگان جستار: 1 (0 کاربر و 1 میهمان)

ابزارهاي جستار
شیوه ی نمايش

توانائی های فرستادن نوشته: