اندیشه ها  

واپسین نوشته های انجمن

بازگشت   اندیشه ها > انتقادات ،‌ پیشنهادها، آگاهی نامه ها > انتقادات و پیشنهادها

پاسخ

ابزارهاي جستار شیوه ی نمايش
کهن 07-10-17, 16:31   #201
فقط انسانيت
آشنا

گاه ِ نام نویسی: Sep 2007
شمارگان پیک ها: 139
نیروی تلاش و پیشینه: 39
فقط انسانيت is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : یوسف دیدن جستار
آقاي فقط انسانيت
اكنون كه موقع حساب پس دادن است،‌لطفا جواب اين سوال مرا كه چند جا از شما نموده ام ،‌اما از شما هيچ جوابي نشنيده ام را بدهيد.
و الا به عنوان مفتري از شما به مديران محترم شكايت خواهم نمود:

جناب آقاي فقط انسانيت
من هر چقدر كه در ميان پيك هايم جستجو كردم اين جمله اي كه شما نقل قول كرده ايد را خطاب به شما پيدا نكردم ،‌ لطفا آدرس اين جمله را بدهيد تا ببينيم ماجرا از چه قرار است.
: s31 :
شما چطور می توانید به من اتهام بزنید که من در آینده در صدد ترویج مواد مخدر هستم؟ چطور در آن جا این افترا نیست؟ شما هنوز پاسخ آن سوال من را نداده پرسش جدیدی مطرح نموده اید (سفسطه پرسش) اول پاسخ آن سوال من را بدهید تا من بگویم جریان از چه قرار بوده است. منتظرم: s31 :
کهن 07-10-18, 15:34   #202
فقط انسانيت
آشنا

El15

من هنوز هم به برخورد قانونی از طریق مدیران گرامی سایت در مورد توهین های آقای ارژنگ به (خودم نه بقیه!!!!) امیدوارم. : s31 :

من هم به جناب ادمین و هم به آقایان فرزین و پویا از طریق پیام خصوصی گزارش پیک های خلاف قانون آقای ارژنگ (درباره خودم نه بقیه!!!!!) را داده ام همچنان منتظر پاسخ ایشان هستم!: s31 :
کهن 07-10-18, 22:17   #203
Ashkenaz
بازداشت همیشگی

شمارگان پیک ها: 85
نیروی تلاش و پیشینه: 0
Ashkenaz is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

ادمین گرامی:

مهر كرده خود بین ما و میدیرتان داوری كنید.
من فقط همین را می خواهم.
ایشان پست هایی را هم كه به قوانین ربطی نداشته سانسور می كنند.
و در برخورد ها جانب دارانه وارد عمل می شوند، خود با اندك نگاهی می توانید در یابید.
با سپاس
کهن 07-10-18, 23:07   #204
یوسف
آشنا

گاه ِ نام نویسی: Nov 2006
شمارگان پیک ها: 189
نیروی تلاش و پیشینه: 42
یوسف is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فقط انسانیت دیدن جستار
شما چطور می توانید به من اتهام بزنید که من در آینده در صدد ترویج مواد مخدر هستم؟ چطور در آن جا این افترا نیست؟ شما هنوز پاسخ آن سوال من را نداده پرسش جدیدی مطرح نموده اید (سفسطه پرسش) اول پاسخ آن سوال من را بدهید تا من بگویم جریان از چه قرار بوده است. منتظرم: s31 :
من اتهام نزدم
همانطور كه براي شما اثبات كرده ام، شما با روش هاي غير علمي و اثبات نشده ادعا كرده ايد كه:
هم استمنا كردن روزي حدود سه بار،‌هم مصرف مشروبات الكلي و هم همجنس گرايي بلامانع ،‌بي ضرر و علمي است.
من هم طبق همين سابقه و روند پيش بيني كرده ام كه شما از انحرافات غير علمي ديگر مثل مواد مخدر هم جانبداري كنيد:
بازنوشت :
و در آینده نیز منتظریم که دفاع شما را از خواص کریستال و کرک و.....ببینیم!!
و گمان نمي كنم كه با اين سابقه، اين يك پيش بيني بدور از انتظار باشد.

حالا بگوييد كه آن تكه كوت شده كه به من نسبت داده ايد را از كدام پيكم گرفته ايد؟
منتظرم: s31 :
یوسف برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-19, 01:00   #205
فقط انسانيت
آشنا

El16

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : یوسف دیدن جستار
من اتهام نزدم
همانطور كه براي شما اثبات كرده ام، شما با روش هاي غير علمي و اثبات نشده ادعا كرده ايد كه:
هم استمنا كردن روزي حدود سه بار،‌هم مصرف مشروبات الكلي و هم همجنس گرايي بلامانع ،‌بي ضرر و علمي است.
من هم طبق همين سابقه و روند پيش بيني كرده ام كه شما از انحرافات غير علمي ديگر مثل مواد مخدر هم جانبداري كنيد:
و گمان نمي كنم كه با اين سابقه، اين يك پيش بيني بدور از انتظار باشد.
حالا بگوييد كه آن تكه كوت شده كه به من نسبت داده ايد را از كدام پيكم گرفته ايد؟

چرا پذیرفتن حقیقت آن هم به این روشنی برای شما دوست گرامی تا این حد تلخ و سخت است؟! دوست عزیز اگر بنا به توجیه کردن باشد من هم می گویم به شما ابدا تهمتی نزدم بلکه با توجه به سابقه بحث با شما و پست های شما گمان نمي كنم پست شما چیزی به غیر از خاله زنک بازی های ذکر شده توسط شما بوده باشد! بنابراین به جای پستتان نوشتم خاله زنک بازی های ذکر شده! می بینید گرامی؟ به همین سادگی! من (عمدا) این جمله را نوشتم تا بدانید که تهمت زدن به دیگران چقدر زشت و قبیح است دوست خوبم! شما در اولین برخوردتان با من چنین اتهامی به من زدید حالا می خواهید اسم آن را پیش بینی! گمان! یا هر چیز دیگری بنامید مهم این است که اتهام زده اید و این کارتان هم از نظر عرف و هم از نظر منطق و هم از نظر شرع خودتان نکوهیده بوده است! (همانطوری که کار من در نقل قول از شما کاری بد و نکوهیده بوده) بنابراین گرامی من بیایید اشتباهاتمان را هر دو بپذیریم و سعی کنیم به یکدیگر تهمت و افترا نزنیم. : s31 : : s31 : : s31 :
کهن 07-10-19, 01:22   #206
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

شمارگان پیک ها: 92
نیروی تلاش و پیشینه: 41
فرزین is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Ashkenaz دیدن جستار
ادمین گرامی:

مهر كرده خود بین ما و میدیرتان داوری كنید.
من فقط همین را می خواهم.
ایشان پست هایی را هم كه به قوانین ربطی نداشته سانسور می كنند.
و در برخورد ها جانب دارانه وارد عمل می شوند، خود با اندك نگاهی می توانید در یابید.
با سپاس
كاربر Ashkenaz
شما از نخستين روز نام نويسي تا هم اكنون بلا استثنا تمام نوشته هايتان برخلاف قوانين اين فاروم بوده است.
همان اولين نوشته ي خلاف قانون شما در اولين پيك تان براي اخراج دائمي شما كفايت مي كرد،‌ اما همچنان كه گفته شده، به صلاحديد ادمين گرامي قرار شد گروه گردانندگان شما را تا مدتي تحمل كنند،‌باشد كه بخود آييد و به قوانين گردن نهيد.
اما شوربختانه شما از اين فرصتي كه به شما داده شد و همچنين از شكيبائي گردانندگان،‌ بدترين نوع سوء استفاده را نموديد و روز به روز با نوشته هاي حق به جانب بر اهانت ها و نوشته هاي خلاف قانون خود افزوديد. و محل تبادل نظر را تبديل به "ميدان كارزار اوباش" نموده ايد.
به عنوان آخرين هشدار به شما اعلام مي گردد كه اگر حتي يك كلمه ديگر بر خلاف قوانين بنويسيد، درخواست بازداشت شما بلافاصله براي ادمين گرامي فرستاده خواهد شد.
فرزین برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-19, 02:53   #207
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
فرزین گرامی دوست عزیزم آیا به نظر شما این درست است که آقای ارژنگ فقط بخشی از پست های من را کوت می کنند و به عنوان نمونه اینجا می آورند؟ اگر این کار ایشان درست نیست چرا به ایشان حتی یک تذکر هم داده نمی شود؟ با این وجود چشم! اگر شما می گوئید من در مورد مقابله به مثل کوتاه می آیم ولی پست هایی که ایشان از جانب من کوت کرده اند فقط بخشی از مطلب و نه همه آن بوده. ممنون می شوم اگر به من پاسخ بدهید و مرا راهنمائی کنید.
نقل قول بخشي از پيك هاي كاربران در حالت عادي كاري غير قانوني نيست و كاربران زيادي اين كار را انجام داده اند، چنانچه خود شما هم.
اما اگر كاربري بخواهد با نقل قول گزينشي مطلبي را برخلاف آنچه شخصي نوشته است نشان بدهد، البته اين كار برخلاف قوانين است.
ما در مورد پيك مورد اشاره شما، از كاربر ارژنگ توضيح خواستيم.
ايشان توضيح دادند كه: نقل قول هاي گزينش شده شامل دو بخش است. يك بخش گزينش اهانت ها و ناسزاهاي شماست براي نشان دادن خلاف قانون بودن آنها و همچنين اعتراض به كاربري كه آن را نوشته و در ادامه، جلب كردن توجه مديران در برخورد با كاربر متخلف.
در اين قسمت اعتراض شما وارد نيست، زيرا اهانت و ناسزا ،‌ خواه يك كلمه در يك نوشته بسيار طولاني باشد و خواه در يك پيك يك كلمه اي، ممنوع است و برخلاف مقررات. و نقل قول آن در ميان نوشته هاي ديگر يا به تنهايي ، ناهنجار بودن آن را تغيير نمي دهد.

بخش ديگر نقل قول هاي ايشان اعتراضي است به "دقيقا همان اعتراضي كه جنابعالي به كاربر همراز نموده بوديد":
بازنوشت :
ببخشید سوالی برای من پیش آمده: شما کاری به غیر از شکلک فرستادن برای کاربران بلد نیستید؟ تمام پست هایی که تو این مدت کم از آمدنم از شما گرامی دیده ام شکلک دست و گل بوده. زیاد بودن تعداد پست ها ملاک نیست گرامی. حداقل بخوانید که طرف چه نوشته بعد گل و بوسه بفرستید خودتان نگاه کنید در جواب چه چیزی گل فرستادید
كاربر همراز اين گل را در تائيد يكي از پيك هاي كاربر پاسخگو فرستاده بودند و قضيه اصولا هيچ پيوندي با شما و نوشته هاي شما نداشته.
نكته مهمتر اينكه تعداد شكلك ها و تاييدات فرستاده شده ايشان براي ديگران در طول حضور يكساله خود در اين فاروم، كمتر از مدت يك ماهه حضور شما براي ديگران بوده است!
كاربر ارژنگ با نقل قول برخي از شكلك ها و تاييدات شما، در حقيقت اعتراض كرده و نشان داده اند كه اگر شكلك فرستادن و تائيد پست هاي ديگران نادرست يا خلاف قانون است، پس چرا خود شما آن عمل را بيشتر انجام داده ايد؟
کهن 07-10-19, 05:22   #208
فقط انسانيت
آشنا

El16

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فرزین دیدن جستار
نقل قول بخشي از پيك هاي كاربران در حالت عادي كاري غير قانوني نيست و كاربران زيادي اين كار را انجام داده اند، چنانچه خود شما هم.
اما اگر كاربري بخواهد با نقل قول گزينشي مطلبي را برخلاف آنچه شخصي نوشته است نشان بدهد، البته اين كار برخلاف قوانين است.
ما در مورد پيك مورد اشاره شما، از كاربر ارژنگ توضيح خواستيم.
ايشان توضيح دادند كه: نقل قول هاي گزينش شده شامل دو بخش است. يك بخش گزينش اهانت ها و ناسزاهاي شماست براي نشان دادن خلاف قانون بودن آنها و همچنين اعتراض به كاربري كه آن را نوشته و در ادامه، جلب كردن توجه مديران در برخورد با كاربر متخلف.
در اين قسمت اعتراض شما وارد نيست، زيرا اهانت و ناسزا ،‌ خواه يك كلمه در يك نوشته بسيار طولاني باشد و خواه در يك پيك يك كلمه اي، ممنوع است و برخلاف مقررات. و نقل قول آن در ميان نوشته هاي ديگر يا به تنهايي ، ناهنجار بودن آن را تغيير نمي دهد.
مدیر محترم و عزیز با درود مجدد به شما: s31 : بسیار ممنونم که پاسخ من را دادید. بسیار خوب من می پذیرم که در مواردی به اشخاصی توهین کرده ام و از همین جا از ایشان عذر می خواهم هر چند شروع کننده نبوده ام و بارها از گزینه گزارش به مدیر استفاده کرده ام و نتیجه نداشته است. اما یک سوال دارم. آیا من هم متقابلا این حق را دارم که پست های توهین آمیز جناب ارژنگ را به قول شما برای (جلب توجه مدیران) در اینجا به صورت گزینشی کوت کنم؟ اگر من هم این حق را داشته باشم آنگاه حرف شما درست است و عدالت رعایت شده. لطفا جواب این بخش را نیز بدهید ممنونم.: s31 :

دوم اینکه مساله من و جناب همراز به آقای ارژنگ چه ارتباطی دارد؟ من یک نصیحت دوستانه به جناب همراز کرده ام که به من و ایشان مربوط است. دقت کنید در این جا رابطه بین من و آقای همراز (که ممکن است با هم دوست یا دشمن باشیم) مطرح است بنابراین به نگر من مقابله به مثل آقای ارژنگ در اینجا بی معنی بوده و همانطور که در پست قبلی تان نوشته بودید (به ایشان چه ربطی دارد که من به کاربر دیگری توهین کرده ام؟ مگر خود ایشان زبان ندارند و یا نمی توانند از گزینه گزارش به مدیر استفاده کنند؟) مگر آقای ارژنگ مدیر هستند که حق دارند در رابطه من و همراز هر چه که هست دخالت مستقیم کنند؟! خواهش می کنم هر وقت فرصت داشتید این ابهامات من را برطرف سازید. (مخصوصا بخش اول که آیا من هم حق دارم بخشی از پست های ارژنگ را که همه می دانند تعدادش کم نیست در مورد توهین برای جلب توجه مدیران به قول شما اینجا کوت کنم یا نه فقط این حق در انحصار کاربر ارژنگ است؟)

واقعا ممنونم که پاسخم را دادید.: s31 :
کهن 07-10-19, 12:54   #209
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
مدیر محترم و عزیز با درود مجدد به شما: s31 : بسیار ممنونم که پاسخ من را دادید. بسیار خوب من می پذیرم که در مواردی به اشخاصی توهین کرده ام و از همین جا از ایشان عذر می خواهم هر چند شروع کننده نبوده ام و بارها از گزینه گزارش به مدیر استفاده کرده ام و نتیجه نداشته است. اما یک سوال دارم. آیا من هم متقابلا این حق را دارم که پست های توهین آمیز جناب ارژنگ را به قول شما برای (جلب توجه مدیران) در اینجا به صورت گزینشی کوت کنم؟ اگر من هم این حق را داشته باشم آنگاه حرف شما درست است و عدالت رعایت شده. لطفا جواب این بخش را نیز بدهید ممنونم.: s31 :

دوم اینکه مساله من و جناب همراز به آقای ارژنگ چه ارتباطی دارد؟ من یک نصیحت دوستانه به جناب همراز کرده ام که به من و ایشان مربوط است. دقت کنید در این جا رابطه بین من و آقای همراز (که ممکن است با هم دوست یا دشمن باشیم) مطرح است بنابراین به نگر من مقابله به مثل آقای ارژنگ در اینجا بی معنی بوده و همانطور که در پست قبلی تان نوشته بودید (به ایشان چه ربطی دارد که من به کاربر دیگری توهین کرده ام؟ مگر خود ایشان زبان ندارند و یا نمی توانند از گزینه گزارش به مدیر استفاده کنند؟) مگر آقای ارژنگ مدیر هستند که حق دارند در رابطه من و همراز هر چه که هست دخالت مستقیم کنند؟! خواهش می کنم هر وقت فرصت داشتید این ابهامات من را برطرف سازید. (مخصوصا بخش اول که آیا من هم حق دارم بخشی از پست های ارژنگ را که همه می دانند تعدادش کم نیست در مورد توهین برای جلب توجه مدیران به قول شما اینجا کوت کنم یا نه فقط این حق در انحصار کاربر ارژنگ است؟)

واقعا ممنونم که پاسخم را دادید.: s31 :
از شما سپاسگزارم كه بالاخره به برخي كارهاي خلاف قوانين خود اعتراف كرديد، در عين حالي كه در بيشتر موارد شروع كننده هم خود شما بوده ايد و آن چند گزارش را هم بعد از اين قانون شكني ها ارسال كرده ايد.
لطفا بس كنيد اين مظلوم نمايي و خود به بي اطلاعي زدن در مسير شانتاژهاي مودبانه را. چه كسي اطلاعيه داده كه نقل قول مطالب كاربر ارژنگ يا هر كاربر ديگري (به هر نوعي) ممنوع است يا فقط در انحصار كاربران بخصوصي قرار دارد؟!
مگر دوستان تان و خود شما بخش هاي گزينش شده از پيك هاي كاربران از جمله كاربر ارژنگ را پيش تر به هر نوعي كه خواسته ايد، نقل قول نكرده ايد؟!

در مورد بخش دوم سوال شما،‌ "عينا و مو به مو" همان پرسش براي خود شما مطرح است من عين نوشته شما را با عوض كردن نام ها در زير مي آورم،‌مي بينيد كه همان ايراد براي خود شما شديد تر وجود دارد‌:
دوم اینکه مساله جناب پاسخگو و جناب همراز به شما چه ارتباطی دارد؟ جناب همراز براي تاييد، در زير يكي از پيك هاي جناب پاسخگو گلي گذاشته اند كه به خود ايشان و جناب پاسخگو مربوط است.
دقت کنید در این جا رابطه بین آقاي پاسخگو و آقای همراز (که ممکن است با هم دوست یا دشمن باشند) مطرح است بنابراین به نگر من مقابله به مثل شما و آقاي همراز در اینجا بی معنی بوده (به شما چه ربطی دارد که آقاي همراز کاربر دیگری را تاييد كرده اند؟ مگر خود آقاي پاسخگو زبان ندارند و یا نمی توانند در مقابل اين كار جناب همراز عكس العمل نشان دهند؟) مگر شما مدير هستيد که حق داشته باشيد در رابطه همراز و پاسخگو هر چه که هست دخالت مستقیم کنيد؟!
اگر گل گذاشتن در تاييد يك نوشته ايراد يا جرم باشد،‌ شما كه بيشتر از اين مورد استفاده كرده ايد مجرم تريد. پس مشاهده مي فرماييد كه شما به عنوان شروع كننده، با فرستادن اين پيك براي كاربر همراز:
بازنوشت :
ببخشید سوالی برای من پیش آمده: شما کاری به غیر از شکلک فرستادن برای کاربران بلد نیستید؟ تمام پست هایی که تو این مدت کم از آمدنم از شما گرامی دیده ام شکلک دست و گل بوده. زیاد بودن تعداد پست ها ملاک نیست گرامی. حداقل بخوانید که طرف چه نوشته بعد گل و بوسه بفرستید خودتان نگاه کنید در جواب چه چیزی گل فرستادید
طبق تجزيه و تحليل ها و نتيجه گيري هاي خودتان، (در اين مورد هم) مجرم و مقصر هستيد.

مهمترين نكته در رابطه با شما يا كاربراني كه مانند شما رفتار كرده اند اين است كه به آنها قويا و مجددا هشدار داده مي شود كه بايد كاملا در نظر داشته باشيد اين انجمن تنها براي گفتگوهاي كاملا دوستانه و تماما دانشيك و منطقي و با استفاده از ابزارهاي سالم و بهنجار، براي شناختن و نشان دادن سره از ناسره و راستي از ناراستي برپا شده است. در اين انجمن نوشتارها بايد همگي مو به مو بر اساس قوانين باشد، قوانيني كه حتي ادمين محترم و گردانندگان نيز به خود پروانه ي شكستن آنها را نمي دهند.
بنابراين اگر شما و دوستان ديگر،‌ گمان مي كنيد نمي توانيد به دور از خلق و خوي شخصي و تسويه حساب هاي قالبي ناهنجار ، خود را با قوانين اين انجمن هماهنگ نماييد، بهتر است انجمن ديگري را براي فعاليت برگزينيد.
: s31 :
کهن 07-10-20, 17:00   #210
یوسف
آشنا

شمارگان پیک ها: 189
یوسف is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
چرا پذیرفتن حقیقت آن هم به این روشنی برای شما دوست گرامی تا این حد تلخ و سخت است؟! دوست عزیز اگر بنا به توجیه کردن باشد من هم می گویم به شما ابدا تهمتی نزدم بلکه با توجه به سابقه بحث با شما و پست های شما گمان نمي كنم پست شما چیزی به غیر از خاله زنک بازی های ذکر شده توسط شما بوده باشد! بنابراین به جای پستتان نوشتم خاله زنک بازی های ذکر شده! می بینید گرامی؟ به همین سادگی! من (عمدا) این جمله را نوشتم تا بدانید که تهمت زدن به دیگران چقدر زشت و قبیح است دوست خوبم! شما در اولین برخوردتان با من چنین اتهامی به من زدید حالا می خواهید اسم آن را پیش بینی! گمان! یا هر چیز دیگری بنامید مهم این است که اتهام زده اید و این کارتان هم از نظر عرف و هم از نظر منطق و هم از نظر شرع خودتان نکوهیده بوده است! (همانطوری که کار من در نقل قول از شما کاری بد و نکوهیده بوده) بنابراین گرامی من بیایید اشتباهاتمان را هر دو بپذیریم و سعی کنیم به یکدیگر تهمت و افترا نزنیم. : s31 : : s31 : : s31 :
جناب فقط انسانيت :nose:
اظهار دوستي با گل گذاشتن و ادعاي كشكي اثبات نمي شود.
دوستان شاهدند كه هم ادعاهاي شما (در باره استمنا و جلق و همجنس بازي و گرايي) غير علمي و بي منطق بوده است و هم پاسخهايي كه به ايرادات دوستان داده ايد.
بنابراين حدس زدن اينكه ديدگاه هاي شما در مورد پديده هاي مضر ديگري همچون مواد مخدر نيز در همين راستا باشد، دور از ذهن نيست.
من براي شما اين همه دليل آورده ام و ادب به خرج داده ام:
بازنوشت :
گویا البته در این سایت چشم عده ای از افراد معلوم الحال نسبت به برخی پست ها کور شده (خودشان را به کوری و ندیدن می زنند!) بنابراین محض یادآوری و جهت اطلاع خوانندگان بیطرف و عزیز سایت لازم می دانم دوباره این پست را ارسال کنم:
خوب باز هم دست عمله جهل رو شد.
بنا براین دیدیم که ادعای آقای یوسف مبنی بر اینکه حرف های کاربر محمد علمی هستند نادرست بوده و آقای محمد و یوسف (عمدا) بخش بزرگی از سایت را در اینجا نیاوردند تا عوام فریبی کنند که با مدرک و لینک نشان دادیم.
جناب فقط انسانيت - از ناسزاها و اتهامات شما متشكر.
ممكن است شما يك لطفي بنماييد و نشان دهيد كه كداميك از آن مواردي كه جناب آقاي محمد در باره ضررداشتن،‌ بيماري آفرين بودن و مشكل ساز بودن "استمناي بيش از روزي يكي دو مورد" از سايت پزشكان بدون مرز نقل كرده اند اشتباه است؟

آيا كاربران ديگر هم مجاز هستند به علت اينكه شما فقط در مورد فوايد استمنا مطلب آورده ايد و به مضرات آن (همانطور كه جناب محمد اشاره كرده اند) هيچ اشاره اي نكرده ايد، شما را عوام فريب بنامند؟

بازنوشت :
تهمت های شما دوست گرامی را بررسی می کنیم و نتیجه گیری را بر عهده خواننده هوشمند می گذاریم:
1- در مورد استمنا تنها سخن من این بوده:
من پزشک نیستم در این زمینه هم تخصصی ندارم ولی به عنوان یک جوان 30 ساله که به تازگی ازدواج کرده ام و قبل از ازدواج بطور تقریبی هر روز 2 الی 3 بار استمنا می کرده ام باید بگویم که بطور تجربی با حرف های دکتر بلو کاملا موافقم .
(دوستان می بینید که در اینجا من نه استما را تشویق کردم نه از سودمندی های آن نوشتم نه آن را توجیه کرده ام!)
جناب آقاي فقط انسانيت
شما مدعي شده ايد روزي دوسه بار استمنا ميكرده ايد و تا حالا هيچ مشكلي براي شما پيش نيامده است. در اولين نوشته شما در مورد استمنا چند اشكال وجود دارد:
يكم آن چيزي است كه آقاي ارژنگ در پاسخ شما نوشته اند:
بازنوشت :
نمی خواهم بگویم که شما راستگو نیستید، اما این ادعاهای شما ، در اینجا راهی برای اثبات ندارد.
چنانچه بنده خودم افرادی را مشاهده کرده ام که در اثر استمناء به ناراحتی هاش شدید جسمی و روحی دچار شده اند .اما در اینجا راهی برای اثبات این مدعایم برای شما و دیگران ندارم.
ضمن اینکه افراد مختلف از لحاظ « آسیب پذیری جسمی » با هم متفاوت هستند، مثل آسیب پذیری ای که افراد مختلف در مقابل گرما و سرما دارند ، برخی با 1 ساعت نشستن در جلوی کولر سرما می خورند و برخی شب تا صبح زیر همان کولر می خوابند و لذت هم می برند.
بهترین راه ِ اثبات این است که نظریات و نتیجه ی تحقیق محققین را ببینیم.
دوم آنكه (همانطور كه آقاي محمد نشان داده اند) ادعاي شما با نظريات پزشكان، آنهم پزشكان بين المللي و بدون مرز(نه پزشكان وابسته به داخل كشور)، كه استمناي يك يا دوبار در روز را بيماري آفرين و مشكل ساز دانسته اند، مخالف است.
مسئله سوم اين است كه شما فقط به ادعا كردن مطلبي كه قابل اثبات نيست و همچنين از نظر علمي غلط است بسنده نكرده ايد بلكه (مثل آقاي دكتر بلو) به مخالفين نظر و ادعاي خود اهانت هم كرده ايد ،‌ آنهم با استناد به كتابي كه حتي آنرا نديده و نخوانده ايد و نام نويسنده آنرا هم نمي دانسته ايد:
بازنوشت :
در ضمن آقای شهاب پرسیده بودند که در کجا عنوان شده که استمنا باعث کوری و کری و کچلی و سرطان می شود. این چرندیات در کتاب (جوانان چرا) نوشته ایت الله مکارم شیرازی آمده است. و غیر از ایشان خیلی از مومنین دیگر به این چرندیات معتقدند.
بازنوشت :
در مورد هم جنس بازی من حتی یک کلمه هم ننوشته ام (دروغ ایشان)
2- در مورد هم جنس گرایی: نوشته من در تاپیک مربوطه:
ابتدا لازم می دانم بگویم که عنوان این تاپیک این سوتفاهم را در ذهن شما ایجاد نکند که من هم جنس گرا هستم. خیر . ولی دوستی دارم که هم جنس گراست. تا قبل از آشنایی با او همیشه تصور می کردم هم جنس گرایان افراد غیر عادی و عجیب و غریبی هستند ولی با این آشنایی نظر من کاملا عوض شد.
دیدگاه اسلام به عنوان یک مکتب فکری به این پدیده دیگاه علمی به نظر نمی آید...
(دوستان می بینید که در اینجا نیز من نه هم جنس گرائی را تشویق کردم نه از سودمندی های آن نوشتم نه آن را توجیه کرده ام!)
در اینجا نظر شخصی ام را درمورد هم جنس گرایی گفتم که مغایر با هیچیک از بندهای فاروم نیست و عملی غیر قانونی نبوده و خواستم بحثی داشته باشم و ابهامم در مورد دید اسلام رفع شود.
نخست آنكه هر "همجنس گرايي" ميكوشد تا "همجنس باز" هم بشود و با همجنسان خود ارتباط جنسي داشته باشد.
اما در مورد همجنس گرايي شما براي محكوم كردن مجازات هاي اسلام نسبت به همجنسبازان با توسل به ابزار و ديدگاه هاي علمي، در پيك اول تاپيك خود ادعا نموده ايد:
بازنوشت :
در دیدگاه علمی شخصی که هم جنس گراست بنا به دلایل ژنتیکی و مغزی از همان ابتدای تولد نسبت به جنس مخالف خود (در بهترین حالت) هیچ احساسی ندارد (و در بدترین حالت) متنفر است (همانطور که ما ها از نزدیکی با هم جنس متنفریم!). چنین شخصی نه به اراده خود بلکه به صورت ذاتی از جنس موافق خودش لذت می برد (این لذت فقط لذت جنسی نیست) این افراد معمولا از همان ابتدای سال های دبستان متوجه این تفاوتشان با دیگران می شوند
اما از همان زمان تا كنون هر چه كاربران ديگر از شما خواسته اند كه براي اين نظريه اي كه معتقديد علمي است، منابع علمي و داراي اعتبار معرفي كنيد شما طفره رفته ايد.
بازنوشت :
3- در مورد الکل: نوشته ام:
ولی در مقابل به نظر من الکل سودمندی های فراوانی برای بدن دارد. البته رسم در جهان بر اعتدال است. و ضرر مواد مخدر به هر میزانی بسیار بیشتراز اندکی الکل است. از پزشکان سایت تقاضا دارم در مورد فوائد الکل نیز بنویسند.
در اینجا نیز می بینیم که نظرم را بیان داشته ام به صورت محترمانه و از (پزشکان سایت) راهنمائی خواستم که با نوشته جناب حمید رضای عزیز و لینک های ایشان این ابهام رفع شد.
واما اوج رفتار پر از دروغ و فریب را در این پیش داوری احمقانه می بینیم:
ایشان نوشته اند:

ولی در مقابل به نظر من الکل سودمندی های فراوانی برای بدن دارد. البته رسم در جهان بر اعتدال است. و ضرر مواد مخدر به هر میزانی بسیار بیشتراز اندکی الکل است. از پزشکان سایت تقاضا دارم در مورد فوائد الکل نیز بنویسند...
در اينجا نيز شما با نظريه علمي كه دوستان آورده اند بدون دليل ،‌ بدون ذكر منابع علمي و فقط "به نظر خودتان" مخالفت ورزيده ايد.

پس مي بينيد كه در تمام موارد حق با من بوده است، و اين شما بوده ايد كه به من تهمت وارد كرده ايد.
اما شما كه همچون اوقات ديگر ناتوان از دادن جوابهاي منطقي و درست و حسابي بوده ايد، به "جعل كردن نقل قول" و "تهمت زدن علني" پرداخته ايد.
و با عرض تاسف و پوزش بايد عرض كنم كه اين رفتاري كه شما با همه كاربران مخالف خود داريد، كار انسان سالم نيست و تنها از كسي كه بيماري شديد روحي و رواني دارد و به دنبال خالي كردن ناراحتي ها و عقده هاست برميايد:
جنگ و جدال با همه
جعل نقل قول
جعل آيدي
ناسزا
اهانت
تحريف كردن تاپيك
كشاندن گفتگوهاي دوستانه به نزاع هاي هميشگي
دخالت كردن در فعاليت هاي ديگران
و از اين قبيل...
یوسف برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-21, 02:54   #211
افشا
جهان افروز

گاه ِ نام نویسی: Apr 2007
شمارگان پیک ها: 3,497
نیروی تلاش و پیشینه: 74
افشا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
دوست گرامی
میتوانید کمی از مشخصات خدای خود را بفرمائید ؟
و یا مانند کاربر افشا، خدای شما هم خیالی و ادعاست ؟
اگر ما را سانسور کنند نمیتوانیم ولی همین کار پناه بردن بسانسور نشانه جعلی بودن خدای اسلام و حقیقی بودن خدای ماست.
افشا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-21, 13:12   #212
AryaTheos
آشنای دیرین

آواتار AryaTheos

شمارگان پیک ها: 434
AryaTheos is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

با درود به ادمین گرامی

با توجه به اینکه در بیشتر بخش های این وب سایت، تلاش شده که از واژه های فارسی استفاده شود،
و از آنجا که من خود بسیار اینکار را پسندیده میدانم، پیشنهادی داشتم
اگر میسر باشد جمله ی زیر را که در بخش "ویرایش ایمیل و گذرواژه " بکار رفته را ویرایش کنید، چون 4 واژه ی آن عربی است و میتوان برابر فارسی آنها را نهاد:
"كلمه عبور فعلي خود را وارد كنيد"

با سپاس
کهن 07-10-21, 13:58   #213
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

گاه ِ نام نویسی: Jan 2007
شمارگان پیک ها: 2,558
نیروی تلاش و پیشینه: 66
ارژنگ is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا دیدن جستار
اگر ما را سانسور کنند نمیتوانیم ولی همین کار پناه بردن بسانسور نشانه جعلی بودن خدای اسلام و حقیقی بودن خدای ماست.
شما را سانسور كنند؟!!
خجالت چيز خوبيه !
كدام كاربر مانند شما در اين فاروم آزاد است كه تمام تاپيك ها را به انحراف و به گند بكشد؟!
در هر تاپيكي هر چه خواسته ايد را صدها بار ( 100 ها بار ! ) تكرار كرده ايد.
اين شما هستيد كه قانون اين فاروم را با قلدري و وقاحت زبر پا گذاشته و سانسور كرده ايد و بر خلاف آن هر چه كه بخواهيد ،‌هر كجا كه بخواهيد ،‌ با هر چند بار تكرار ديوانه وار كه بخواهيد و ... مي نويسد.
مي بينيد كه «‌ حاشائيست » چقدر برازنده ي شماست ! :nose:

سانسور در حق شما؟!
وقاحت چيز خيلي بديه هان !

پانويس: نيست تا قبل از اين ، كه براي شما سانسور وجود نداشته و تاپيك به پيك 160 خود رسيده ، شما توانسته ايد خداي خود را ثابت بكنيد!!
دليل اين همه گريز زدن از بحث و خود را به زمين و آسمان زدن اين است كه شما در اين ادعاي دروغين خود حسابي مانده ايد !

دقيقا مانند ادعاهاي دروغين ديگر خود !

ويرايش توسط ارژنگ : 07-10-21 در ساعت 14:10
ارژنگ برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-23, 08:43   #214
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
شما را سانسور كنند؟!!
خجالت چيز خوبيه !
كدام كاربر مانند شما در اين فاروم آزاد است كه تمام تاپيك ها را به انحراف و به گند بكشد؟!
در هر تاپيكي هر چه خواسته ايد را صدها بار ( 100 ها بار ! ) تكرار كرده ايد.
اين شما هستيد كه قانون اين فاروم را با قلدري و وقاحت زبر پا گذاشته و سانسور كرده ايد و بر خلاف آن هر چه كه بخواهيد ،‌هر كجا كه بخواهيد ،‌ با هر چند بار تكرار ديوانه وار كه بخواهيد و ... مي نويسد.
مي بينيد كه «‌ حاشائيست » چقدر برازنده ي شماست ! :nose:

سانسور در حق شما؟!
وقاحت چيز خيلي بديه هان !

پانويس: نيست تا قبل از اين ، كه براي شما سانسور وجود نداشته و تاپيك به پيك 160 خود رسيده ، شما توانسته ايد خداي خود را ثابت بكنيد!!
دليل اين همه گريز زدن از بحث و خود را به زمين و آسمان زدن اين است كه شما در اين ادعاي دروغين خود حسابي مانده ايد !

دقيقا مانند ادعاهاي دروغين ديگر خود !
از این نمد کلاهی بشما نمیرسد بی خود دروغ ننویسید.
مدیریت بجز ایجاد زمینه های تبادل آرا و عقاید وظیفه دیگری ندارد.
در نوشتن هم بجز توهین مستقیم به کاربران و بکار بردن کلمات رکیک همه افکار و مطالب آزاد است. این خنده دار است که مدیریت با توسل بموارد خنده دار از قبیل این که مربوط بموضوع تاپیک نیست بیاید و پستی را حذف کند.از من سوال میشود خدایت چگونه است ولی من نمیتوانم سوال کنم خدای شما چگونه است با این که دو پست هم بسوال آن کاربر جواب داده ام
مدیریت باید بداند که با این کار جلوی انتشار حقایق را میگیرد و این شایسته سایت و مدیریت ان نیست.
کهن 07-10-23, 11:05   #215
پویا
آشنا

آواتار پویا

شمارگان پیک ها: 196
پویا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
...اگر سانسور نوشته های بنده بر قرار باشد از بحث باید خود داری کرد.یا امکان این سانسور را از بین ببرید و یا با پیام شخصی آدرس ایمیل خود را بدهید تا از آن طریق جوابتان داده شود.
بازنوشت :
از این نمد کلاهی بشما نمیرسد بی خود دروغ ننویسید.
مدیریت بجز ایجاد زمینه های تبادل آرا و عقاید وظیفه دیگری ندارد.
در نوشتن هم بجز توهین مستقیم به کاربران و بکار بردن کلمات رکیک همه افکار و مطالب آزاد است. این خنده دار است که مدیریت با توسل بموارد خنده دار از قبیل این که مربوط بموضوع تاپیک نیست بیاید و پستی را حذف کند.از من سوال میشود خدایت چگونه است ولی من نمیتوانم سوال کنم خدای شما چگونه است با این که دو پست هم بسوال آن کاربر جواب داده ام
مدیریت باید بداند که با این کار جلوی انتشار حقایق را میگیرد و این شایسته سایت و مدیریت ان نیست.
كاربر افشا
گويا لازم است كه هر روز قوانين اين انجمن را به شما گوشزد كرد:

بازنوشت :

1 : از آنجا که گفتگو ، تبادل نظر، بیان حقایق و نشان دادن سره از ناسره ، تنها نیازمند دانش و ابزارهای علمی و منطقی است ، بنابراین در اين انجمن استفاده از واژه هائي که در عرف جامعه ايران و زبان پارسی ، مصداق هرزه گوئي ، تمسخر ، ناسزا و اهانت می باشد ، ممنوع است .

2 : ناسزا گويي ، تحقير و تخريب شخصيت هاي فرهنگي ، مذهبي ، مکاتب اجتماعي ، فلسفی و ادبی ، تبليغ مفاهيم و مصادیق نژادپرستانه ، و تمسخر و اهانت به ادیان و اقوام ممنوع است.

5 : جستار تازه مي بايست : در تالار متناسب با موضوع خود گشوده شود ، نام جستار با مطالب آورده شده همگون باشد و موضوعش تکراري نباشد ؛ فرستادن یک نوشته ، سوال یا انتقاد تکراری ، در چندین جستار ، ممنوع است ؛ نقل مطالب از سایت ها و مکان های دیگر ، تنها با ذکر منبع مطالب ، مجاز خواهد بود .
نوشته هاي رنگي شده،‌قوانيني است كه شما بدون اندكي توجه به هشدارهاي گردانندگان پيوسته آن قوانين را به زير پاي خود نهاده ايد و در پي آمد از گردانندگان و كاربران طلبكار هم شده ايد.
بي جهت ادعاي وجود سانسور در اين فاروم را نكنيد.
همه كاربران در اين فاروم داراي آزادي بيان بر طبق قوانين بوده و هستند و هر چيزي كه لازم دانسته اند را نوشته اند.
و خود شما در بيش از 2600 پيك،از ابتداي نام نويسي‌ تا هم اكنون هر مطلبي را كه لازم دانسته و خواسته و دوست داشته ايد ، نوشته ايد ، حتي با ايستادن در مقابل گردانندگان و با قانون شكني هاي فراوان.
گمان نمي كنم كه حتي يك مطلب هم براي شما باقي مانده باشد كه بارها در اين فاروم ننوشته و تكرار نكرده باشيد.
اگر هست بفرماييد تا همگان بدانند.

بسياري از نوشته هاي شما ، به جهت اينكه مغاير با قوانين بوده و در جستار مناسب خود قرار نداشته ، همواره باعث تحريف جدي بسياري از جستارها شده است و اين مسئله اعتراض و شكايت قانوني بسياري از كاربران و آغازگران جستارها را در پي داشته است.

چرا شما از ابتداي نام نويسي تا كنون خواسته ايد تنها "بر طبق ميل خود" و با گريز از قوانين بنويسيد؟ و به چه علت توقع داريد كه همه كاربران و گردانندگان به خواسته ها و نوشتارهاي غير قانوني شما تن در دهند؟
پویا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-23, 17:46   #216
Human
رهگذر

آواتار Human

شمارگان پیک ها: 17
نیروی تلاش و پیشینه: 0
Human is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
امروز به نکته ای جالب در تالار پزشکی برخوردم که نظر مرا نسبت به بی طرفی سایت شما به شدت عوض کرد!
... در تاپیک بحث علمی در زمینه خود ارضائی آقای ارژنگ چنین پستی در صفحه 10 آن تاپیک در پاسخ به من داشتند:

این پست ایشان به طرز مشکوکی ناگهان ناپدید شد! و حتی ایشان خودشان بعدا منکر زدن این پست در گذشته شدند

این را می توانیم به این حساب بگذاریم که خودشان عمدا پستشان را پاک کرده اند! ولی نکته عجیب تر در اینجاست که (پاسخ من به پست ایشان) نیز بطور همزمان پاک شده!
... لطفا پاسخ دهید. با سپاس: s31 :
كاربر doctor_blue
شما با هر كدام از آيدي هاي خود، از اولين روزي كه دست به فعاليت زده ايد تا هم اكنون كاري بجز تحريف جستارها و ايجاد بلوا و آشوب و نزاع با كاربران كار ديگري نكرده ايد.
بار پيش خسته شدم از بس پيك هاي پر از اهانت و خارج از موضوع شما را پاك يا منتقل كردم.
متاسفانه گردانندگان اين انجمن آنقدر توان و زمان بيهوده ندارند تا صرف اين جنجال هاي ايجاد شده توسط شما بكنند.

كاربر doctor_blue
شما از اولين روزي كه با آيدي فقط انسانيت مجددا ثبت نام كرده ايد از لحاظ قانوني مرتكب جرم شده ايد و همين يك جرم براي اخراج شما كافي بوده است.
اما گردانندگان نه تنها از اين جرم شما (موقتا) چشم پوشي كردند،‌ بلكه با آنكه سابقه شما در اهانت هاي شديد به كاربران و هدف شما از نام نويسي كه همان ايجاد بلوا و آشوب هاي پيوستۀ به ديگر كاربران است را دقيقا مي دانستند ، بر اساس توصيه ادمين محترم ، بر تمام اين قانون شكني هاي شما صبر كردند.
شما يك نگاهي به مجموع پيك هاي خود از اول تا حالا ،‌چه با آيدي doctor_blue و چه با آيدي فقط انسانيت بيندازيد.
و ببينيد كه در چند درصد از آنها به توهين ،‌ ناسزا ،‌ايجاد بلوا و آشوب، شكايت و شبهه افكني هاي غير دوستانه و غير ضروري ، انحراف بحث از مجراي اصلي خود و بطور خلاصه به هدر دادن بيهودۀ وقت خود ،‌كاربران و گردانندگان شده ايد.
اما توان و شكيبائي گردانندگان هم حدي دارد.
ما اينقدر توان و زمان نداريم كه هر مدلي كه شما خواستيد با اين انجمن و گردانندگان و كاربرانش تفريح كنيد و آنها را برقصانيد.

بارها گفته شده كه اين انجمن براي اهداف و فعاليت هاي علمي و شناخت سره از ناسره تاسيس شده است.
اساسنامه و قوانين اين انجمن كاملا روشن است ، هر كاربري كه بر خلاف اين قوانين فعاليت داشته باشد مجرم است و محكوم به اخراج و حتي پاك شدن تمام نوشته هايش.

به همين جهت (همانطور كه فرزين گرامي قبلا به شما هشدار داده اند):
اگر شما و دوستان ديگر،‌ گمان مي كنيد نمي توانيد به دور از خلق و خوي شخصي و تسويه حساب هاي قالبي ناهنجار ، خود را با قوانين اين انجمن هماهنگ نماييد، بهتر است انجمن ديگري را براي فعاليت برگزينيد.
اين نوشته را به عنوان آخرين هشدار به حساب آوريد.
Human برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-24, 13:42   #217
پویا
آشنا

آواتار پویا

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
مدیران سایت بناحق مطالب را سانسور و نوشته ها را حذف میکنند.
پاسخ بنده به نوشته کاربر پویا در پست 230 حذف شده است .یا کار هکر است و یا کار مدیران .با این اوضاع نمیتوان بحث کرد.
لطفا از ادای بحث در آوردن خود داری کنید.
كاربر افشا
لطفا از مسند "طلبكار بودن از همه چيز و همه كس" به زير آييد.
و در جايگاه "يك كاربري كه بايد دقيقا و مو به مو پيرو قوانين اين فاروم باشد"،
نخست اين سوالات كاملا مشخصي كه چندين بار،‌ از جمله در پيك 230 از شما پرسيده شده را پاسخ گوييد:

چرا شما پيوسته قوانين اين فاروم را به صورت هاي گوناگون زير پا نهاده ايد؟ و هر گاه به شما اعتراض قانوني شده، نه تنها به قوانين گردن ننهاده ايد، بلكه هم از قوانين و هم از گردانندگان طلبكار هم شده ايد؟

چرا بي جهت ادعاي وجود سانسور در اين فاروم را تكرار مي كنيد؟ مگر همه كاربران در اين فاروم داراي آزادي بيان بر طبق قوانين فاروم نبوده و نيستند؟ و هر چيزي كه لازم دانسته اند را ننوشته اند. و مگر خود شما در بيش از 2600 پيك،از ابتداي نام نويسي‌ تا هم اكنون هر مطلبي را كه لازم دانسته و خواسته و دوست داشته ايد، حتي با طلبكاري و ايستادن در مقابل گردانندگان و با قانون شكني هاي فراوان! ننوشته ايد؟

آيا حتي يك مطلب هم براي شما باقي مانده كه آن را بارها در اين فاروم ننوشته و تكرار نكرده باشيد؟
اگر هست بفرماييد تا همگان بدانند. و اگر نيست ديگر اين ادعاهاي نادرست را تكرار نكنيد.

چرا شما از ابتداي نام نويسي تا كنون خواسته ايد تنها"بر طبق ميل خود" و با گريز از قوانين بنويسيد؟ و به چه علت توقع داريد كه همه كاربران و گردانندگان به خواسته ها و نوشتارهاي غير قانوني شما تن در دهند؟
کهن 07-10-25, 10:00   #218
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : پويا دیدن جستار
كاربر افشا
نخست اين سوالات كاملا مشخصي كه چندين بار،‌ از جمله در پيك 230 از شما پرسيده شده را پاسخ گوييد:

چرا شما پيوسته قوانين اين فاروم را به صورت هاي گوناگون زير پا نهاده ايد؟ و هر گاه به شما اعتراض قانوني شده، نه تنها به قوانين گردن ننهاده ايد، بلكه هم از قوانين و هم از گردانندگان طلبكار هم شده ايد؟

چرا بي جهت ادعاي وجود سانسور در اين فاروم را تكرار مي كنيد؟ مگر همه كاربران در اين فاروم داراي آزادي بيان بر طبق قوانين فاروم نبوده و نيستند؟ و هر چيزي كه لازم دانسته اند را ننوشته اند. و مگر خود شما در بيش از 2600 پيك،از ابتداي نام نويسي‌ تا هم اكنون هر مطلبي را كه لازم دانسته و خواسته و دوست داشته ايد، حتي با طلبكاري و ايستادن در مقابل گردانندگان و با قانون شكني هاي فراوان! ننوشته ايد؟

آيا حتي يك مطلب هم براي شما باقي مانده كه آن را بارها در اين فاروم ننوشته و تكرار نكرده باشيد؟
اگر هست بفرماييد تا همگان بدانند. و اگر نيست ديگر اين ادعاهاي نادرست را تكرار نكنيد.

چرا شما از ابتداي نام نويسي تا كنون خواسته ايد تنها"بر طبق ميل خود" و با گريز از قوانين بنويسيد؟ و به چه علت توقع داريد كه همه كاربران و گردانندگان به خواسته ها و نوشتارهاي غير قانوني شما تن در دهند؟
جواب داده ام و حذف شده است.
بنده به هیچ کسی توهین نکرده ام.به اسلام و محمد هم توهین نکرده ام و حقایق تاریخی مربوط به انها را نوشته ام.قوانین شما هم ضد بحث است و نمیتوان از کسی خواست که حقایق تاریخی را ننویسد مثلا محمد برده دار بوده است اگر بنویسم بعضی از افراد حزب الهی و مسلمان سنتی ممکن است توهین بدانند ولی در واقع من توهین نکرده امومن حقیقت تاریخی را نوشته ام.اگر کار محمد خودش توهین است من که ضامن اعمال محمد که نیستم. مسئولیتی در قبال رفتار های بد او ندارم.کار من بحث و انتشار حقایق است حالا آن حقایق خوبند یا بد؛دیگر بمن ربطی ندارد.شما با مقدس کردن شخصیتها در واقع جلوی بحث ازاد را میگیریدشما بعنوان مدیر در یک سایت عمومی چنین حقی ندارید.اگر سایت خصوصی است مثلا مربوط بملایان و اسلامیستها باشد حق دارید محمد را برای خودتان مقدس بدانید زیرا هدف شما در آن صورت تبلیغاتی خواهد بود برای گول زدن مردم و یا حال کردن با چیزی که به آنها اعتقاد دارید.

مدیریت همان سانسور کردن
تمام پستها در گور کردن
هدفهای خودی را پیش بردن
بهانه و بهانه جور کردن
اگر هکر و یا مدیریت دوباره حذف بکندبک آپ موجود است.

ويرايش توسط افشا : 07-10-25 در ساعت 11:10
کهن 07-10-25, 11:27   #219
پویا
آشنا

آواتار پویا

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
جواب داده ام و حذف شده است.
بنده به هیچ کسی توهین نکرده ام.به اسلام و محمد هم توهین نکرده ام و حقایق تاریخی مربوط به انها را نوشته ام.قوانین شما هم ضد بحث است و نمیتوان از کسی خواست که حقایق تاریخی را ننویسد مثلا محمد برده دار بوده است اگر بنویسم بعضی از افراد حزب الهی و مسلمان سنتی ممکن است توهین بدانند ولی در واقع من توهین نکرده امومن حقیقت تاریخی را نوشته ام.اگر کار محمد خودش توهین است من که ضامن اعمال محمد که نیستم. مسئولیتی در قبال رفتار های بد او ندارم.کار من بحث و انتشار حقایق است حالا آن حقایق خوبند یا بد؛دیگر بمن ربطی ندارد.شما با مقدس کردن شخصیتها در واقع جلوی بحث ازاد را میگیریدشما بعنوان مدیر در یک سایت عمومی چنین حقی ندارید.اگر سایت خصوصی است مثلا مربوط بملایان و اسلامیستها باشد حق دارید محمد را برای خودتان مقدس بدانید زیرا هدف شما در آن صورت تبلیغاتی خواهد بود برای گول زدن مردم و یا خال کردن با چیزی که به آنها اعتقاد دارید.

مدیریت همان سانسور کردن
تمام پستها در گور کردن
هدفهای خودی را پیش بردن
بهانه و بهانه جور کردن
اگر هکر و یا مدیریت دوباره حذف بکندبک آپ موجود است.
هيچكدام از نوشته هاي شما جواب به اين پرسش ها نيست ،‌ بروز احساسات، شعار و ادعاهاي غير واقعي است.
به اين سوالات دقيقا جواب دهيد:

كاربر افشا

در مورد قوانين هم پيش تر در جستار مشخصات یک سایت خوب گفتمانی چیست مفصلا گفتگو كرده ايم و شما در آنجا، نه نتوانسته ايد هيچ اشكال و ايرادي بر قوانين كنوني بگيريد و نه (با اينكه بارها از شما خواسته شد كه قوانين پيشنهادي خود را ارائه دهيد تا به همه پرسي كاربران گذاشته شود) "قوانين خودتان" را پيشنهاد كرده ايد.
به هر حال، چون پذيرفتن قوانين پيش از نام نويسي و فعاليت در اين انجمن كاملا ضروري است، شما هيچ چاره و راهي به غير از اطاعت از قوانين كنوني اين انجمن را نداريد.

اگر هم قوانين اين فاروم را قبول نداريد يا نمي پسنديد يا عمل كردن به قانون اصولا براي شما مشكل است، خيلي راحت مي توانيد ديگر تشريف نياوريد.
زيرا "قانون شكنان" را راهي در اين فاروم نيست.
کهن 07-10-26, 08:37   #220
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

شرایط فاشیستی که در سایت گفتمان موجود بود در اینجا هم دارد تکرار میشود.قبلا پیامی از کاربر (فقط انسانیت ) دریافت داشتم که پاسخش را فرستادم ولی پنجره ای باز شد که میگفت کاربر (فقط انسانیت ) مایل بدریافت پاسخ نیست!!
امروز هم امکان پیام خوانی بنده را سلب کرده اندو پیام زیر ظاهر میشود:

سامانه
پيام خصوصي توسط مديريت سايت غيرفعال شده است

دوستانی که مایل به ارسال پیام هستند میتوانند به ای میل بنده:
bdmdusa@yahoo.com
پیام بفرستند.اگر در ارسال جواب تاخیر و کوتاهی شده است خارج از کنترل من است و مدیریت مسئول است.
پاسخ

بینندگان جستار: 1 (0 کاربر و 1 میهمان)

ابزارهاي جستار
شیوه ی نمايش

توانائی های فرستادن نوشته: