اندیشه ها  

واپسین نوشته های انجمن

بازگشت   اندیشه ها > انتقادات ،‌ پیشنهادها، آگاهی نامه ها > انتقادات و پیشنهادها

پاسخ

ابزارهاي جستار شیوه ی نمايش
کهن 07-10-05, 03:43   #181
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

گاه ِ نام نویسی: Jan 2007
شمارگان پیک ها: 2,558
نیروی تلاش و پیشینه: 66
ارژنگ is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فقط انسانیت دیدن جستار
...آقا یا خانم محترم.

در مورد سوالتان! به نگر من شما هنوز تفاوت بین توهین و ناسزا را نفهمدید! اگرچه ناسزا زیر مجموعه توهین است ولی این دو موضوع با هم تفاوت دارد.

مثلا شما می توانستید بگویید (لعنت بر خط فکری جناب افشا) این تو هین به خط فکری ایشان است و به نگر من ایرادی بر ان نیست. اما آنچه شما نوشتید ناسزا و فحش چاله میدانی است چیزی که من از آقای افشا هرگز ندیدم

یعنی (عرف جامعه) می گوید که جمله شما ناسزا و فحش است! و بنابراین شما فحش داده اید و نه اینکه صرفا به خط فکری ایشان توهین کرده باشید.
آقا يا خانم محترم.
مگر شما هنگام ثبت نام نخوانده ايد كه « توهين » تحت هر عنواني به كلي ممنوع است ؟
ديگر مجموعه و زير مجموعه ،‌و توهين و ناسزا را توجيه و ماستمالي كردن چيست ؟!!
نوع توهين و ناسزا و مقدار جرم آنرا كه شما نبايد مشخص و تعيين بنمائيد !

خيلي جالب است كه در ميان اين همه فحشي كه من از افشا و مزدك و ... چندين بار برايتان كپي كرده ام ،‌شما موفق نشده ايد ! « ناسزا و فحش » و « چاله ميداني » بودنش را تشخيص دهيد ؟

همانطور كه گفتم ،‌شايد هم در فرهنگ و تربيت شما ،‌ فحاشي هائي نظير ،‌اصلا فحش به حساب نيايند !! :

از نسل چاروادد
خود فروش
این آدم احمق
چرند
لودگی مکن.
بی شرمانه

تخم جهل
عر عر

تلخك های الهی عبادی !!
نكند از آن گفتار دچار سوزش .. ن شده اید ؟
این فرسایش ها و دروغ ها برای گنده تر شدن شكم آخوند و بیضه ی اقازاده ها
عمله جهل و جعل

فاشیست!

باز از كون شاشیدی عمله ی جهل و جعل؟؟!!!

عرعرهای یك عمله ی پابند فاشیسم،

عر و ***

بد شرف ترین كثافت ها

ارژنگ برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-05, 04:18   #182
Ashkenaz
بازداشت همیشگی

گاه ِ نام نویسی: Sep 2007
شمارگان پیک ها: 85
نیروی تلاش و پیشینه: 0
Ashkenaz is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

دوستان گرامی مهر ورزیده ریز نگاه كنید:
این كاربران، از دست عرزنگ و دیگر عمال جهل تنها قصد فروپاشی جبهه ما علیه خودشان را دارند و در این راه با بیان گفته های متفاوت آهنگ كج كردن راه ما را كرده اند، زیرك باشید و فریب اینان را نخورید ...
در ارتباط با كاربر انسانیت و ناهمداستانی بنده با ایشان در راستای همجنسگرایی باید گویم كه حتما این به شعورتان می رسد كه همه ی انسانها حتی اگر در موارد زیادی همداستان و هم آهنگ باشند به هر حال درگیری های كوتاه و زود گذر و یا اختلاف نگر ها و سلیقه ها امری است اجتناب ناپذیر كه گه گاه ممكن است به یك سری برخوردهای ناشایست هم برسد، اما این بدین دلیل نیست كه ما همه ی گفته های ایشان را نا پسند بدانیم و بسیاری از دیدگاه های مشترك را فدای اختلافی كوچك (یا بزرگ) كنیم،
آخر داستان اینكه بنده برای اینكه دهان شما كاربر ارژنگ و رفقایت را ببندم، از ایشان همین جا پوزش میگیرم و گفته های ایشان در مورد خودم را هم نادیده، و كلیه ی تقصیر را هم گردن میگیرم تا تیر شما را بار دیگر بر سنگ بكوبیم تا خیال ایجاد اختلاف از سرتان بپرد. : cry3 :

کهن 07-10-05, 07:04   #183
افشا
جهان افروز

گاه ِ نام نویسی: Apr 2007
شمارگان پیک ها: 3,497
نیروی تلاش و پیشینه: 74
افشا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : ارژنگ دیدن جستار
آقا يا خانم محترم.
مگر شما هنگام ثبت نام نخوانده ايد كه « توهين » تحت هر عنواني به كلي ممنوع است ؟
ديگر مجموعه و زير مجموعه ،‌و توهين و ناسزا را توجيه و ماستمالي كردن چيست ؟!!
نوع توهين و ناسزا و مقدار جرم آنرا كه شما نبايد مشخص و تعيين بنمائيد !

خيلي جالب است كه در ميان اين همه فحشي كه من از افشا و مزدك و ... چندين بار برايتان كپي كرده ام ،‌شما موفق نشده ايد ! « ناسزا و فحش » و « چاله ميداني » بودنش را تشخيص دهيد ؟

همانطور كه گفتم ،‌شايد هم در فرهنگ و تربيت شما ،‌ فحاشي هائي نظير ،‌اصلا فحش به حساب نيايند !! :

از نسل چاروادد

آیا آدمی را که برای کوبیدن طرف مقابل از ماتحت عنتر استفاده کند و لب کاربر را به ماتحت عنتر تشبیه کند از نسل آدم حسابی است یا از نسل چاوادار.چرا بازتاب رفتارت را قبول نمیکنی؟
این یک فحش مستقیم است.
بازنوشت :
ای صنم الحق که محشر کرده ای !
کافران را خوب منتر کرده ای !

لعل لب ها را تو با ماتیک و رُژ
عینهو ماتحت عنتر کرده ای !

می شناسی آدرس هر محضری
ناقلا ، از بس که شوهر کرده ای !

چرخ ماشین هوو های خودت
گاز بگرفتی و پنچر کرده ای !

اُشـتـلـُم هایـت بود مانند بــــــــــــوق
نی عجب گر گوش خود کر کرده ای !

کور و کر گر می نبودی میشنیدی
با کیبورد خود چه عرعر کرده ای !
ایشان مستقیم به کاربری میگوید عر عر کرده ای.ولی وقتی من بتمثیل به تایید کنندگان ملایان بگویم که عر عر میکنند زیرا فاقد دلیل و علتی برای تایید خود هستند و کارشان غیر عقلی است و خر نشانه حماقت است و عر عر کردنش نیز : یعنی احمقان ملایان را تایید میکنندمنظور بنده بوده است.این هم یک واقعیت است.ملایان بجز ضرر بمردم و دین بومی شده اسلام(که دین رحمت و نه گردن زدن و نه جاسوسی کردن شمرده میشد و نه دین سنگسار در باور عموم مردم و نه این که یک ملای بی سر و پا بیاید توحید را هم تعطیل کند تا نوکریش را بیشتر به سرمایه داری جهانی اثبات کند.توهین مصستقیم ایشان با همان کلمه خوب است و لی بکاربردن همان کلمه از سوی بنده بدون اشاره بکاربر دیگری توهین است!!!
در ضمن نوشته های من در مورد اسلام توهین نیست بلکه عین واقعیت است:
محمد برده دار و برده فروش بود.
خدای محمد یک بت ذهنی است و ربطی بخدای عالم ندارد و بت ذهنی محمد است
خدای محمد قاتل و آدم کش و تایید کننده برده داری است
اینها واقعیت هستند و نه توهین.
افشا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-05, 11:56   #184
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Ashkenaz دیدن جستار
دوستان گرامی مهر ورزیده ریز نگاه كنید:

این كاربران، از دست عرزنگ و دیگر عمال جهل تنها قصد فروپاشی جبهه ما علیه خودشان را دارند و در این راه با بیان گفته های متفاوت آهنگ كج كردن راه ما را كرده اند،
راه شما ؟!
جبهه ي شما ؟

مگر شما به غير از اين فحاشي هاي به ارث رسيده از « ياجوج و ماجوج » و «‌ تركان آغوز » :

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Ashkenaz

این هم عرعرهای یك عمله ی پابند فاشیسم،

نیرنگ، ارزش سخن= عر و ***

عمله ی جهل ناجمهوری انیران اسلامی، عرزنگ، كلییه ی مطالبش بدون بیان منبع است، فریب وی را نخورید.

كلیه ی این عمال دستمال كش فاشیسم

كه چه احمق؟!
چه چیز روشن شد جاهل؟!!!
چه جكی گفت این عمله ی صفاهت!

اینها بدشرف ترین كثافت ها هستند
راه و جبهه ديگري هم داريد ؟ !
کهن 07-10-05, 12:47   #185
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا دیدن جستار
آیا آدمی را که برای کوبیدن طرف مقابل از ماتحت عنتر استفاده کند و لب کاربر را به ماتحت عنتر تشبیه کند از نسل آدم حسابی است یا از نسل چاوادار.چرا بازتاب رفتارت را قبول نمیکنی؟
این یک فحش مستقیم است.
ایشان مستقیم به کاربری میگوید عر عر کرده ای.ولی وقتی من بتمثیل به تایید کنندگان ملایان بگویم که عر عر میکنند زیرا فاقد دلیل و علتی برای تایید خود هستند و کارشان غیر عقلی است و خر نشانه حماقت است و عر عر کردنش نیز : یعنی احمقان ملایان را تایید میکنندمنظور بنده بوده است.این هم یک واقعیت است.ملایان بجز ضرر بمردم و دین بومی شده اسلام(که دین رحمت و نه گردن زدن و نه جاسوسی کردن شمرده میشد و نه دین سنگسار در باور عموم مردم و نه این که یک ملای بی سر و پا بیاید توحید را هم تعطیل کند تا نوکریش را بیشتر به سرمایه داری جهانی اثبات کند.توهین مصستقیم ایشان با همان کلمه خوب است و لی بکاربردن همان کلمه از سوی بنده بدون اشاره بکاربر دیگری توهین است!!!
در ضمن نوشته های من در مورد اسلام توهین نیست بلکه عین واقعیت است:
محمد برده دار و برده فروش بود.
خدای محمد یک بت ذهنی است و ربطی بخدای عالم ندارد و بت ذهنی محمد است
خدای محمد قاتل و آدم کش و تایید کننده برده داری است
اینها واقعیت هستند و نه توهین.
طبق معمول « نيرنگ » و «‌ فتنه گري » كرده ايد !
اما طبق معمول « رسوا » خواهيد شد :

قبل از اينكه ما با آقاي وهومن هم كلام شويم ،‌ ايشان طي يك هنرنمائي ! وقيحانه ،‌اهانت هاي زير را در پست 283 تاپيك بداهه سرائي عليه ما مرتكب شدند :

بازنوشت :
در راستای ولگردی های بیش از اندازه برخی عالیجنابان که دیگر سر و ته هر چه بی ربط را به هم دوخته اند و یک ربط چهل تکه ساخته اند،
بجاست چند کلمه ای نثار هویت بی چیزشان شود. فلسطین ارض المسلمین جمیعها. پایتان را جمع کنید برادران ناتنی. کسی که هنوز به شما قول نداده همبازی اتل متلتان شود.

آن پرانتزهای ولنگ و بازتان را که از هر سوراخی بیرون می کشید و محاط بر مشتی از رسوبات مغزی بر در رو دیوار هر تالاری میخ و بر عنوان هر جستاری پرچ می کنید و سواد اندوزی ضمنی می کنید، دیگر به کار پراندن مگس از نوک دماغ ایمانتان نیز نمی آید.
ببینید به چه مرتبه ای از فلاکت افتاده اید که دده قور قور باز هم دده قور قور خوانده شد و تابلوی جهت نمای سَر و ســِـرتان با محمد نیز اندکی کمک به تقویت مقبول افتادنتان بین دوستان نکرد. سوادی که بادش را در می کنید و خودتان که همیشه با قضیب آماده ی انزالتان تنوع رنگ ناخن ها را بهتر از هر دستگاه چاپی به تفکیک ِ میزان قرمز سبز آبی اش تشخیص می دهید، با هم در رابطه ای مانند رابطه برگهای گیاه شاهدانه و آن چوپان بی سواد است.
هر دو از گرسنگی و منع به سوی متاع دست درازی می کردند.
اینها را هر وقت فهمیدید درصدد پاسخ برآیید، در غیر اینصورت مجال و مقال را مناسب احوال تر انتخاب خواهیم کرد.
به زعم شما ،‌اين نوشته ها ،‌به غير از « عرعرهاي كيبوردي » چه چيز ديگري مي تواند باشد ؟

ما هم پس از اعتراض به مديران ، و پس از اينكه اقدامي از سوي آنان مشاهده نكرديم ، در نقش « دفاع » ،‌ و «‌ واكنش » نسبت به اهانت هائي كه هم بر خودمان و هم بر اعتقاداتمان شده بود ،‌فقط شعر مذكور را فرستاديم .

اما خود مي دانيد :
قبل از اينكه من عبارت « عرعرهاي كيبوري » را به عنوان « دفاع »‌ به كار بگيريم ،‌ شما آن را نه بر عليه يك كاربر ،‌ بلكه خطاب به « هر صدا و هر كاربري كه با شما هم عقيده نيست و طبق ميل و اعقتادات شما نمي نويسد » ،‌ به كار برده ايد :

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا
آن صداهایی که تحسین میکنند
کارشان چون عر عر است
كينه توزي هاي شما بر عليه مخالفين تان آنقدر زياد است ،‌كه مدام به دنبال يافتن سرنخ و عيب و علتي براي خالي كردن « عقده هايتان » و يا « انجام ماموريتتان » هستيد .
و در اين راستا ، آنقدر دشمني تان آشكار است ،‌كه حتي به نام كاربران نيز بند كرده ايد:

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا
جنابان ارژنگ و اندیشه
اسمتان هم مسئله دارد
نمايش دادن اهانت و فحاشي هاي فراوان و چاروادارانه ي شما نيز ، معروف خاص و عام است ، اگر لازم به آوردن مجدد بود ،‌بفرماييد تا دوباره تقديم بكنم .
پس دوباره ،‌همچون گذشته مشخص شد كه شما براي گفتگوي علمي و روشن كردن حقايق در اينجا تشريف نداريد ،‌
كه در پي انجام ماموريت محوله هستيد .
کهن 07-10-05, 17:38   #186
Ashkenaz
بازداشت همیشگی

شمارگان پیک ها: 85
نیروی تلاش و پیشینه: 0
Ashkenaz is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
ضرورتي به « اعلام مواضع ! » و « اعلان همبستگي » نبود !
من كه از همان اول گفتم كه شما با اين « نوادگان ياجوج و ماجوج »‌ و « تركان آغوز » همفكر و همسنگريد !
سفسطه انگ و حرف مفت زدن از خالی بودن چنته و گند و *** شدن ادعايتان كه خوانندگان گرامی می توانند با رجوع به جستار مربوطه مدارك را مطالعه و نیرنگ بازی این افراد برایشان بیشتر مجسم شود
کهن 07-10-05, 23:09   #187
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Ashkenaz دیدن جستار
من ناسزا نگفتم!
بله حق با شماست !
مشخص است كه در منطق و تربيت « يهوديان اشكنازي » ،‌ ( يعني همان نوادگان ياجوج و ماجوج و تركان آغوز ) ،‌جملات زيباي ! زير :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : Ashkenaz

این هم عرعرهای یك عمله ی پابند فاشیسم،
عر و ***
احمق؟!
جاهل؟!!!
عمله ی صفاهت!
بد شرف ترین كثافت ها
اصلا فحاشي به حساب نمي آيد !
بلكه بين خودشان گفتگوي كاملا محترمانه است ! : s20 :

بلكه اهانت و فحاشي در منطق نوادگان ياجوج و ماجوج و تركان آغوز ،
بمباران خانه هاي مسكوني و به رگبار بستن كودكان و نوزدان كشوري است كه با قلدري و وحشي گيري اشغالش كرده اند !
کهن 07-10-06, 07:02   #188
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
طبق معمول « نيرنگ » و «‌ فتنه گري » كرده ايد !
اما طبق معمول « رسوا » خواهيد شد :

قبل از اينكه ما با آقاي وهومن هم كلام شويم ،‌ ايشان طي يك هنرنمائي ! وقيحانه ،‌اهانت هاي زير را در پست 283 تاپيك بداهه سرائي عليه ما مرتكب شدند :

به زعم شما ،‌اين نوشته ها ،‌به غير از « عرعرهاي كيبوردي » چه چيز ديگري مي تواند باشد ؟

ما هم پس از اعتراض به مديران ، و پس از اينكه اقدامي از سوي آنان مشاهده نكرديم ، در نقش « دفاع » ،‌ و «‌ واكنش » نسبت به اهانت هائي كه هم بر خودمان و هم بر اعتقاداتمان شده بود ،‌فقط شعر مذكور را فرستاديم .

اما خود مي دانيد :
قبل از اينكه من عبارت « عرعرهاي كيبوري » را به عنوان « دفاع »‌ به كار بگيريم ،‌ شما آن را نه بر عليه يك كاربر ،‌ بلكه خطاب به « هر صدا و هر كاربري كه با شما هم عقيده نيست و طبق ميل و اعقتادات شما نمي نويسد » ،‌ به كار برده ايد :

كينه توزي هاي شما بر عليه مخالفين تان آنقدر زياد است ،‌كه مدام به دنبال يافتن سرنخ و عيب و علتي براي خالي كردن « عقده هايتان » و يا « انجام ماموريتتان » هستيد .
و در اين راستا ، آنقدر دشمني تان آشكار است ،‌كه حتي به نام كاربران نيز بند كرده ايد:

نمايش دادن اهانت و فحاشي هاي فراوان و چاروادارانه ي شما نيز ، معروف خاص و عام است ، اگر لازم به آوردن مجدد بود ،‌بفرماييد تا دوباره تقديم بكنم .
پس دوباره ،‌همچون گذشته مشخص شد كه شما براي گفتگوي علمي و روشن كردن حقايق در اينجا تشريف نداريد ،‌
من اگر حرفی را زده ام در مورد تایید کنندگان آخوندهای حاکم بر ایران بوده است.تایید این ظالمان و خائنین بمردم ایران منطقی ندارد وفقط در راستای خودفروشی و ایادی ظالمان بودن این تاییدها حاصل میشود که ناجوانمردانه و غیر منطقی است (عر عر کردن است).
من بکاربر مشخصی این را خطاب نکرده ام.اگر شما تایید کننده ملایان هستید و این را بخودتان توهین میدانید از راه منطقی اثبات کنید که تایید ملایان درست است در نتیجه حرف من بی منطق است.اگر نمیتوانیداین اثبات را بکنید با پناه بردن بمقدسات و عقاید خود و توهین شمردن حرفهای بر حق من نمیتوانید مسئله ای را عوض کنید.
من هم به اسلام توهینی نکرده ام و فقط مشخصات واقعی و تاریخ واقعی اسلام را که همان تجاوز و کشتار بنام الله ولی در واقع برای غارت و قدرت بوده است را بر ملا کرده ام.
خلاصه اگر از توهین مستقیم بکاربران و بکار بردن کلمات رکیک خود داری نکنید بیشتر از آن که ضربه بزنید ضربه خواهید خورد و امکان تبادل نظر را در این فروم از بین خواهید برد.این کار نشانه بی فرهنگی و ضدیت با روشن شدن افکار است.
کهن 07-10-06, 12:13   #189
sima
آشنای دیرین

آواتار sima

گاه ِ نام نویسی: Nov 2006
شمارگان پیک ها: 501
نیروی تلاش و پیشینه: 46
sima is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : افشا دیدن جستار
من اگر حرفی را زده ام در مورد تایید کنندگان آخوندهای حاکم بر ایران بوده است.تایید این ظالمان و خائنین بمردم ایران منطقی ندارد وفقط در راستای خودفروشی و ایادی ظالمان بودن این تاییدها حاصل میشود که ناجوانمردانه و غیر منطقی است (عر عر کردن است).
من بکاربر مشخصی این را خطاب نکرده ام.اگر شما تایید کننده ملایان هستید و این را بخودتان توهین میدانید از راه منطقی اثبات کنید که تایید ملایان درست است در نتیجه حرف من بی منطق است.اگر نمیتوانیداین اثبات را بکنید با پناه بردن بمقدسات و عقاید خود و توهین شمردن حرفهای بر حق من نمیتوانید مسئله ای را عوض کنید.
من هم به اسلام توهینی نکرده ام و فقط مشخصات واقعی و تاریخ واقعی اسلام را که همان تجاوز و کشتار بنام الله ولی در واقع برای غارت و قدرت بوده است را بر ملا کرده ام.
خلاصه اگر از توهین مستقیم بکاربران و بکار بردن کلمات رکیک خود داری نکنید بیشتر از آن که ضربه بزنید ضربه خواهید خورد و امکان تبادل نظر را در این فروم از بین خواهید برد.این کار نشانه بی فرهنگی و ضدیت با روشن شدن افکار است.
آقاي افشا چيزي بگوييد كه لااقل ده درصدش منطقي باشد.
شما و همفكرانتان مخالف اسلام هستيد ، يك عده ديگر هم موافق اسلام هستند.
شما اسلام را بد و عقب افتاده و مضر بحال جامعه و انسانها مي دانيد.
مخالفين شما اسلام را خوب و مترقي و مفيد بحال جامعه و انسانها.
براي اينكه مشخص شود كدام گروه درست مي گويند ، بايد گفتگوهاي زيادي انجام شود، آن هم بدون هيچگونه ناسزا و بي احترامي و اهانت به همديگر (كه خلاف مقررات اين انجمن نيز مي باشد).
اما اگر شما كساني را كه مانند شما فكر نمي كنند (از نظر شما دگرانديشان) به ناسزاهايي مانند : عرعركردن ،‌خودفروش بودن ،‌از نسل چاروادار بودن ،‌ احمق بودن ، كور بودن ،‌‌چرند گفتن ،‌لودگي كردن ،‌بي شرم بودن و ..... متهم بكنيد،
اين نتيجه گرفته مي شود كه:
هيچكس نبايد با ‌افكار و اعتقادات و نوشته هاي شما حتي ذره اي مخالفت بكند،‌و اگر مخالفت بنمايد، مستحق ناسزاهاي فوق خواهد بود.
اين برخوردهاي شما اين شك را به ذهن تداعي مي كند كه: آيا شما حقيقتا به دنبال روشنگري يا فهم حقايق هستيد؟
يا ..... ؟
کهن 07-10-08, 09:05   #190
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : sima دیدن جستار
آقاي افشا چيزي بگوييد كه لااقل ده درصدش منطقي باشد.
شما و همفكرانتان مخالف اسلام هستيد ، يك عده ديگر هم موافق اسلام هستند.
شما اسلام را بد و عقب افتاده و مضر بحال جامعه و انسانها مي دانيد.
مخالفين شما اسلام را خوب و مترقي و مفيد بحال جامعه و انسانها.
براي اينكه مشخص شود كدام گروه درست مي گويند ، بايد گفتگوهاي زيادي انجام شود، آن هم بدون هيچگونه ناسزا و بي احترامي و اهانت به همديگر (كه خلاف مقررات اين انجمن نيز مي باشد).
اما اگر شما كساني را كه مانند شما فكر نمي كنند (از نظر شما دگرانديشان) به ناسزاهايي مانند : عرعركردن ،‌خودفروش بودن ،‌از نسل چاروادار بودن ،‌ احمق بودن ، كور بودن ،‌‌چرند گفتن ،‌لودگي كردن ،‌بي شرم بودن و ..... متهم بكنيد،
اين نتيجه گرفته مي شود كه:
هيچكس نبايد با ‌افكار و اعتقادات و نوشته هاي شما حتي ذره اي مخالفت بكند،‌و اگر مخالفت بنمايد، مستحق ناسزاهاي فوق خواهد بود.
اين برخوردهاي شما اين شك را به ذهن تداعي مي كند كه: آيا شما حقيقتا به دنبال روشنگري يا فهم حقايق هستيد؟
يا ..... ؟
لطفا بنوشته های ارژنگ توجه کنید:
بازنوشت :
آیا ماموریت بنده برای ایشان اثبات شده است؟بنظر شما اگر بنویسم نوشته ات دروغ و چرند است خطا کرده ام.اما برای پرهیز از مرافعه این را هم ننوشته ام بروید ببینید.
متاسفانه شما با عقاید بخصوص که راجع به اسلام دارید و عینکی که بر چشمتان زده اید چشم حقیقت بین شما را از کار انداخته است فقط یک طرفه بقاضی میروید و از دوستان هم فکر خودتان دفاع غیر منطقی میکنید.

تازه دفاع از تفکرمن که همان عاقلانه و منطقی فکر کردن و عدالت است که حداقلش حقوق بشر است چرا باید بد باشد و من چرا مامور باشم که این کار ها را بکنم. اگر در کار خیر باشید مگر بد است .هیچ وقت قدرتهای حاکم بر دنیا که بر اساس بی منطقی و بی عدالتی زور میگویند با ایده بنده موافق نخواهند بود تا مرا و امثال مرا کمک کنند!!!!!
ولی طبق آموزه قران حمله به سرزمین غیر مسلمین و اشغال آن و گسترش دین الله خوب است :
اسلام با ایده برقراری حکومت جهانی اسلام (یعنی ادامه جهاد تا زمانی که اسلام قدرت بر تر در جهان باشد و غیر مسلمانان جزیه دهند و کافران کشته شوند:جنگ تا رفع فتنه در جهان) در پی ایجاد جنگ بوده و مخالف صلح است که میشود یک ایده فاشیستی؛و آیه اش هم:
جهاد باید تا کجا ادامه پیدا کند؟
برای یافتن پاسخ این پرسش باید به آیه زیر در قرآن توجه کرد.
سوره بقره (ماده گوساله) آیه 192:
وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ لِلّهِ فَإِنِ انتَهَواْ فَلاَ عُدْوَانَ إِلاَّ عَلَى الظَّالِمِينَ.
با آنها بجنگيد تا ديگر فتنه ای نباشد و دين تنها دين خدا شود ولی اگراز آيين خويش دست برداشتند ، تجاوز جز بر ستمکاران روا نيست.

آشکار است که قرآن میگوید مسلمانان تا زمانیکه "دین همه دین خدا شود" باید با نامسلمانان جنگ کنند. البته در ادامه نیز میگوید تجاوز جز بر ظالمین روا نیست، این جمله به این معنی است که از نظر قرآن "تجاوز بر ظالمین" روا است و از این آیه همچنین میتوان فهمید که نامسلمان از نظر الله ظالم است، قرآن در چندین جای دیگر نیز نامسلمانان را ظالم نامیده است و نتیجه منطقی آنکه از دیدگاه اسلامی تجاوز بر نامسلمان رواست.
لطفا نیاید بگویید که جهاد اولیه بدون وجود معصوم (اصلا موضوع معصوم خودش من در آوردی است) جهاد ابتدایی نداریم که مصباح یزدی که صدای رسمی اسلام است جهاد ابتدایی را همین الان هم تایید میکند.
بنظر شما من اگر با آیینی و یا دینی که ضد صلح و متجاوز بنام الله است ضدیت کنم خطا رفته ام؟
در جایی که مسیحی مسلمان را خرافاتی و یهودی مسیحی را خرافاتی میداند با این که افکار دینی دارند چرا بمن این حق را نمیدهید که این افکار را خرافاتی بخوانیم زیرا منطقی در پی آنان نیست.
نه تنها ده درصد که صد در صد حرفهای بنده درست است:
هر کس بر اساس عقل و منطق و نه بر اساس گفتار قران و خدای جعلی آن بحث کند گفته های مرا صد در صد منطقی خواهد یافت.اگر باور ندارید آن نود در صد غیر منطقی را اعلام کنید تا برایتان مشخص شود که همه حرف های من منطقی است.
در ضمن اگر در فروم دور ادیان و ایده لوژیها خط تقدس بکشند دیگر بحث در آن معنا نخواهد داشت در فروم ها فقط توهین مستقیم بکار بران نداریم بعلاوه بکار گیری کلمات رکیک که ارژنگ خان شما استاد آن هستند که چشم شما آن را نخواهد دید:

بازنوشت :
سگ رید توی « خط فکری » خائنانه و بی شرمانه و بی شرفانه و وقیحانه و جاهلانه و بی شعورانه ی جناب آقای افشا : s31 :

آیا به آدمی که این را نوشته است بگویید از نسل چاروادار هستید حرف زیادی و غیر صحیح زده شده است؟
اگر من گفته ام محمد برده دار و برده فروش بود بنده توهینی به محمد نکرده ام بلکه عین واقعیت را گفته ام.
اگر من گفته باشم محمد با ازدواج با دختر زیر سن تشخیص متجاوز بحقوق کودک بوده است حرف خطایی نزده ام امروزه دختران زیر سن تشخیص حتی اجازه باز کردن حساب پس انداز را هم ندارند چه برسد به ازدواج کردن آن هم در سن نه و ده سالگی و به هر حال زیر سن تشخیص و.....
بنده قصدم فقط حقیقت گویی است و لاغیر.
لطفا با انصاف و عاقلانه قضاوت کنید.

ويرايش توسط افشا : 07-10-08 در ساعت 09:32
کهن 07-10-08, 10:44   #191
sima
آشنای دیرین

آواتار sima

شمارگان پیک ها: 501
نیروی تلاش و پیشینه: 46
sima is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

آقاي افشا
مگر شما فقط با آقاي ارژنگ بحث مي كنيد؟ شما در خيلي موارد با بسياري از مخاطبيني كه از شما انتقاد كرده اند يا با خط فكري شما موافق نبوده اند،‌ از عبارت هاي زير استفاده كرده ايد:
عرعركردن ،‌خودفروش بودن ،‌از نسل چاروادار بودن ،‌ احمق بودن ، كور بودن ،‌‌چرند گفتن ،‌لودگي كردن ،
‌بي شرم بودن .....
شما حتي درانتخاب نام كاربران هم دخالت بيجا كرده ايد.
فرض مي كنيم كه در قوانين اين سايت ناسزا و اهانت ممنوع نيست، اصلا شما چه نيازي به استفاده از اين ناسزاها و توهين ها در مجاب كردن طرف گفتگويتان داريد؟
مگر شما مدعي نيستيد كه در اين سايت براي روشن كردن اذهان فعاليت مي كنيد؟

پ.ن
در مورد آن عبارتي كه از آقاي ارژنگ كوت كرده ايد،‌ من از ابتدا شاهد روند بوده ام. وقتي شما هر روز در بيش از 2000 پيك خود به خدا و پيغمبر و كتاب ديني و بزرگان دين و ارزش هاي ديگر مخالفين تان بطور روزمره توهين كرده ايد و ناسزا گفته ايد.
و وقتيكه آنها به شما هر روز بر عليه اين نوشته هاي غير علمي ، غير دوستانه ، به دور از انصاف و مخالف با قوانين سايت اعتراض كرده اند و شما هيچ توجهي نكرده ايد و باز بدون توجه به هيچكدام از موارد بالا، همان راه را باز ادامه داده ايد، و هنگامي كه شما بجاي ملزم دانستن خود به قانون اين سايت ،در كمال شجاعت اعلام مي داريد كه من اهانت مي كنم ، پس شما هم بياييد و اهانت بكنيد، آيا بايد انتظار داشته باشيد كه آنهايي كه هر روزه مورد اهانت هاي شما قرار مي گيرند،‌برايتان هر روز دسته گل بفرستند؟!
کهن 07-10-08, 11:00   #192
افشا
جهان افروز

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : sima دیدن جستار
آقاي افشا
مگر شما فقط با آقاي ارژنگ بحث مي كنيد؟ شما در خيلي موارد با بسياري از مخاطبيني كه از شما انتقاد كرده اند يا با خط فكري شما موافق نبوده اند،‌ از عبارت هاي زير استفاده كرده ايد:
عرعركردن ،‌خودفروش بودن ،‌از نسل چاروادار بودن ،‌ احمق بودن ، كور بودن ،‌‌چرند گفتن ،‌لودگي كردن ،
‌بي شرم بودن .....
شما حتي درانتخاب نام كاربران هم دخالت بيجا كرده ايد.
فرض مي كنيم كه در قوانين اين سايت ناسزا و اهانت ممنوع نيست، اصلا شما چه نيازي به استفاده از اين ناسزاها و توهين ها در مجاب كردن طرف گفتگويتان داريد؟
مگر شما مدعي نيستيد كه در اين سايت براي روشن كردن اذهان فعاليت مي كنيد؟

پ.ن
در مورد آن عبارتي كه از آقاي ارژنگ كوت كرده ايد،‌ من از ابتدا شاهد روند بوده ام. وقتي شما هر روز در بيش از 2000 پيك خود به خدا و پيغمبر و كتاب ديني و بزرگان دين و ارزش هاي ديگر مخالفين تان بطور روزمره توهين كرده ايد و ناسزا گفته ايد.
و وقتيكه آنها به شما هر روز بر عليه اين نوشته هاي غير علمي ، غير دوستانه ، به دور از انصاف و مخالف با قوانين سايت اعتراض كرده اند و شما هيچ توجهي نكرده ايد و باز بدون توجه به هيچكدام از موارد بالا، همان راه را باز ادامه داده ايد، و هنگامي كه شما بجاي ملزم دانستن خود به قانون اين سايت ،در كمال شجاعت اعلام مي داريد كه من اهانت مي كنم ، پس شما هم بياييد و اهانت بكنيد، آيا بايد انتظار داشته باشيد كه آنهايي كه هر روزه مورد اهانت هاي شما قرار مي گيرند،‌برايتان هر روز دسته گل بفرستند؟!
من به هیچ کاربری توهین نمیکنم این در سلوک من نیست که بکسی توهین کنم و یا بد بنویسم.
البته بعدا عده ای از این رفتار بنده سو استفاده کرده مطالبی را نوشته اند که من در اکثر مواقع همان نوشته های غلط را بخودشان حواله کرده ام.
در مورد اسلام لطفا شما نشان بدهید در کجا به اسلام توهین کرئده ام.هر چه در مورد اسلام نوشته ام حقیقت است.
موارد توهین را نشان بدهید تا عذر خواهی کنم.
خیلی ناجوانمردانه عمل کرده اید که آن رفتار رکیک ارژنگ را دیده اید و مرا بتوهین کردن متهم کرده اید : چقدر شما با انصاف هستید!
در مورد اسم کاربری من با کسی مشکلی ندارم واین حق هر کس است که بخواهد نامی برای خود انتخاب نماید.ولی اگر کسی اسم خودش را چپ گرا بگذارد ولی از سیاستهای راستگرایانه پیروی کند توجه دادنش به این حرکت گیر دادن به اسم آنها نیست.
اسلام با اندیشه و عقل مخالف است و براساس وحی(ضد عقلی است و خرافات زیرا اثبات عقلی و منطقی نشده است) عمل میکند اگر هم یک میلیون بار از عقل تمجید کند باز هم عقل در برابر وحی چرت است و بی خود و اثری ندارد!!حالا کسی بگوید نام من اندیشه اسلامی است و بخواهد اسلام را صاحب عقل نشان بدهد همان مثال بالا خواهد بود مثلا نام ارژنگ ایرانی خالص بگذارد و عرب گرایی کند این تذکر دخالت در نام دیگران نیست بلکه افشای حقیقت است.شما اگر ببینید که من حقایق را پنهان میکنم ولی نام کاربری ام افشاست و تذکر بدهید به اسم من گیر نداده اید بلکه برفتار غلطم گیر داده اید که ممکن است برای فریب هم بوده باشد و این توهین نیست بلکه افشای حقیقت خواهد بود.
در فروم ها عقیده مقدس و تقدیس عقاید نداریم و همه عقاید لازم است بحث و بررسی شود و حقایق اعلام شود.
کهن 07-10-09, 15:30   #193
فاتح
دل افروز

آواتار فاتح

گاه ِ نام نویسی: Feb 2007
شمارگان پیک ها: 932
نیروی تلاش و پیشینه: 49
فاتح is on a distinguished road
ساماندهی نخستین کاربر babylon تاپیک مرا مال خود کرده اند سرقت تاپیک

این تاپیک مال من بود الان شده مال خانوم babylon http://www.andishehaa.com/forums/sho...0275#post30275
ایشون هکر تشریف دارند و تاپیکها را عوض میکنند

لطفا مدیریت جواب دهد چگونه تاپیک با نام من تبدیل شده به یه چیز دیگه
قبلا هم بهتون گفتم مرا با شخصی دیگر اشتباهی گرفتید باورتان نشد و همه تاپیکهای اورا دادید به من البته متشکر
ولی لطفا از تاپیکهای من به کسی نبخشید اگر تاپیک دیگران را بهمن میدهید اشکالی ندارد از تاپیکهای من به کسی ندهید لطفا
فاتح برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-09, 18:00   #194
پویا
آشنا

آواتار پویا

شمارگان پیک ها: 196
نیروی تلاش و پیشینه: 42
پویا is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فاتح دیدن جستار
این تاپیک مال من بود الان شده مال خانوم babylon http://www.andishehaa.com/forums/sho...0275#post30275
ایشون هکر تشریف دارند و تاپیکها را عوض میکنند

لطفا مدیریت جواب دهد چگونه تاپیک با نام من تبدیل شده به یه چیز دیگه
قبلا هم بهتون گفتم مرا با شخصی دیگر اشتباهی گرفتید باورتان نشد و همه تاپیکهای اورا دادید به من البته متشکر
ولی لطفا از تاپیکهای من به کسی نبخشید اگر تاپیک دیگران را بهمن میدهید اشکالی ندارد از تاپیکهای من به کسی ندهید لطفا
كاربر فاتح
شما با اين همه فعاليت در فاروم ها و بعد از آن همه يادآوري و هشدار، هنوز ياد نگرفته ايد كه بايد انتقادات خود را در جستار انتقاد،پیشنهاد و پرسش از ادمین و گردانندگان مطرح كنيد؟
چرا شما براي هر مشكلي كه به ذهنتان مي رسد ،‌ چه در تالارهاي اديان و علوم نظري و چه در تالار انتقادات ،‌پيشنهادات ،‌آگاهي نامه ها، فورا به آغازيدن جستار تازه دست مي زنيد؟

قبلا هم به شما گفته شده كه هيچ كاربري نمي تواند در كارهاي گردانندگي دخالت نمايد ، شما به چه دليل پيش از آنكه جواب سوال و نتيجه جستارهاي خود را بگيريد و ببينيد ،‌به كاربران ديگر اتهام وارد مي كنيد؟ به چه دليل اينقدر شلوغ مي كنيد؟ اينقدر جستار ايجاد مي كنيد؟!
جستار شما بخاطر هم موضوع بودن ، به جستار تاريخسازي به نفع پادشاهان هخامنشي فرستاده شده است.

در مورد آخرين مورد هم نادرست مي گوييد، شما صد در صد همان كاربر mohamad هستيد.
مگر دروغگويي و دغلكاري نزد شما حرام نيست؟ : s10 :

پویا برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-09, 20:52   #195
فاتح
دل افروز

آواتار فاتح

گاه ِ نام نویسی: Feb 2007
شمارگان پیک ها: 932
نیروی تلاش و پیشینه: 49
فاتح is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

خوب من بازم اعتراض دارم چونکه اون موضوع رفته لای 60 صفحه اسپم من که برای اقای شهاب که نمینویسم و هیچ ربطی هم به ان موضوع ندارد که شما انرا در ان ادغام کردید
ان موضوعی جدا است اصلا بحثی جدا است
من برای خودم مینویسم نه برای دیگران
لطفا همه چی رو با هم قاطی نکنید
در مورد دروغگوییو اینا هم اصلا میدونی چیه اصلا همه شهاب و ارژنگ و محمد و اسپریت و همه منم اصلا ببینم راضی میشوید

لطفا ان را به تاپیک مجزای خودش برگردانید تا در انجا راجب ان مستندات علمی بحث شود

اینهمه این ادمها ما را مسخره کردند و توهین کردندو شما هیچکاری نکردید
از جمله تاپیکهای مزخرفی که فقط برای عنوان ان گذاشته بودند از اسلام و تروریست اسلام و فاشیست
که فقط هدف نشان دادن عنوان ضد اسلامی انها بود
حالا که ما با ارائه مستندات داریم ادعاهای واهی انها را روشن میکنیم و زیر ضربا ت ما دارند خرد میشوند شما دارید جانب داری انها را میکنید و از انجا که دائم خود را بی طرف نشان دادید این کارتان غیر معمولی است
حالا که ما ضربه محکم را اوردیم بر پشتشان طرف انها را گرفته و تاپیکها را لای اسپمها میگذارید
شصت گونی اسپم
الان مشخص شد که هیچ تمدنی ندارند و برای چیزی که نیست مسلمانها رامتهم میکنند تمدنی که نداشته اند تخت جمشیدی که نبوده هویتی که نبوده جشنهایی که نبوده شکوه و عظمتی که نبوده ... الی اخری که نبوده و همش برهوت بوده

ويرايش توسط Admin : 07-10-10 در ساعت 11:39
فاتح برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-15, 17:09   #196
ارژنگ
جهان افروز

آواتار ارژنگ

ساماندهی نخستین

بازنوشت :
ببخشید سوالی برای من پیش آمده:
شما کاری به غیر از شکلک فرستادن برای کاربران بلد نیستید؟
-----------------------------------------------
شكلك هاي گوناگوني كه جناب « فقط انسانيت » پشت سر هم،‌به همراه قربان صدقه رفتن هاي آبكي و كشكي و يا توام با متلك هاي آبدار عقده گشايانه ! براي كاربران فرستاده اند ده ها سري است
از 1 شكلك تا بيش از 10 شكلك پشت سر هم در يك پست.
اما به دليل محدود بودن ارسال شكلك ها، نتوانستم بيش از 15 عددش را اينجا بياورم و مجبور به « شكلك سانسوري » شدم !
لطف كنيد خودتان برويد و ببينيد و بشناسيد و بخنديد !

بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : فقط انسانيت
واقعا جالبه!: s31 :
بازنوشت :
: s31 :
منم با نظر شما موافقم
بازنوشت :
کاملا با شما موافقم.
بازنوشت :
من نیز صد در صد موافقم.
بازنوشت :
عجب پیام زیبایی! بسیار لذت بردم.
بازنوشت :
بسیار کامل و جامع بود.
بازنوشت :
حرف من هم همین است!
بازنوشت :
کاملا درست قرمودید.
بازنوشت :
ممنونم دوست گرامی مفید بود: s31 :
بازنوشت :
مدت ها بود انقدر نخندیده بودم!
بازنوشت :
: s7 :
آب خنک بعدی؟؟؟.......
بازنوشت :

دوست عزیز اینان به چنان فلاکتی افتاده اند که کارشان از فحاشی و ناسزاگوئی گذشته
بازنوشت :
خوب می بینیم که برای پاک کردن گند هایتان و گم شدن در انبوه پست ها به خالی کردن بار اشغال مبادرت ورزیده اید!!!!
بازنوشت :
فرسایش بدلیل عدم توانایی در دفاع ازاتهامات زده شده در تاپیک دیگر و با خدف انتقام گیری و انحراف تاپیک از فرط عصبانیت. : cry27 :
بازنوشت :
عصبانیت بیشتر شما مایه خنده ماست : s7 :
بازنوشت :
گویا البته در این سایت چشم عده ای از افراد معلوم الحال نسبت به برخی پست ها کور شده
بازنوشت :
ما را هم بسیار خنداندید! خیلی از بحث با شما لذت بردم!
ادامه دهید. حیف است به این زودی جا بزنید! ما به سوژه برای خنده بیش از این نیاز داریم!
بازنوشت :
خوش باشید با سیبیل کلفتتان ...
بازنوشت :
فشارتان به هم می خورد : s14 :
بازنوشت :
راستی یکی از دوستان می گفت کسی که از سفسطه استفاده کند چه نامی دارد؟ درست یادم نیست! عمله چی چی بود؟ : s7 :
بازنوشت :
آقا اجازه! آقا اینا جستار مارو منحرف کردن ! اههههههه!! آقا بزنینشون!!
فرسایش بعدی لطفا...
بازنوشت :
مخاطبان گرامی توجه کنید که این دوست چهارده سالمون
یک سوال خودمانی! شما چند سالتونه؟؟؟؟
بازنوشت :
من نمی دانم این لابد لابد گفتن را از کجایتان در آورده اید!
بازنوشت :
گویا شما و جناب فاتح یک نفر هستید!
به این می گویند آمدن در یک فاروم به جهت لودگی و نه برای بحث منطقی و سالم
مرسی که با شناساندن (خود) به عنوان حامی اندیشه ای پلید به این سادگی آبروی آن اندیشه را نیز بردید و پته خودتان را در مقابل خوانندگان روی آب ریختید.
بازنوشت :
گل گفتید! این قسمت از امضایتان کاملا درست است.: s7 :
بازنوشت :
سفسطه پرداختن به امضای شخص به دلیل خالی بودن چنته!
بازنوشت :
ببخشید جناب ادمین چرا در این سایت با توهین برخی کاربران اصلا برخورد نمی شود؟
حتی یک تذکر ساده هم هرگز به ایشان داده نمی شود. آنقدر راحت توهین می کنند که گویی اصلا ابایی از مدیریت ندارند
!! No comment
کهن 07-10-17, 01:14   #197
فقط انسانيت
آشنا

شمارگان پیک ها: 139
نیروی تلاش و پیشینه: 39
فقط انسانيت is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

کاربران گرامی مدیران عزیز. جناب ارژنگ با روشی بسیار ناجوانمردانه بخشی از پست های کاربران دیگر را از فرط بیکاری و ناتوانی در پاسخ جدا می کنند و مثلا با اینکار می خواهند نشان دهند که فلان کاربر توهین کرده و یا... ایشان قبل از من اینکار را با جناب افشا و سایرین نیز انجام داده اند ولی با بزرگواری این کاربران روبرو شده که به ایشان جوابی در خور و شایسته نداده اند.

اینجانب از این لحظه به مدت 24 ساعت به این کاربر مهلت می دهم که تمام پست های توهین آمیز خود نسبت به سایر کاربران را با دست خود ادیت کند و با این کار از همه کسانی که به آنها توهین کرده عذر خواهی نمایددر غیر این صورت بنده هم به شیوه ایشان عمل کرده و پست های توهین آمیز ایشان را در اینجا قرار می دهم تا فکر نکنند که خدایی ناکرده کاربران این فاروم فاقد قدرت درک هستند.

در مورد کارهای خلاف قانونی ایشان بارها به مدیران و ادمین گزارش کرده ام که تاثیری نداشته است. بنابراین در صورت مقابله به مثل از من دلخور نشوید.

با سپاس: s31 : : s31 :
کهن 07-10-17, 03:07   #198
یوسف
آشنا

شمارگان پیک ها: 189
نیروی تلاش و پیشینه: 42
یوسف is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

آقاي فقط انسانيت
اكنون كه موقع حساب پس دادن است،‌لطفا جواب اين سوال مرا كه چند جا از شما نموده ام ،‌اما از شما هيچ جوابي نشنيده ام را بدهيد.
و الا به عنوان مفتري از شما به مديران محترم شكايت خواهم نمود:

بازنوشت :
دوستان عزیز و گرامی. هر چند بحث کردن با این افراد بسیار شبیه به وقت تلف کردن است ولی لازم دانستم نکته ای را در اینجا یادآوری کنم:

بازنوشت :
بازنوشت :
بازنوشت :
نگارنده ی نخستین : یوسف
خاله زنک بازی های ذکر شده .....

نتیجه نهایی در مورد یک چنین شخصی با این خصوصیات و اعتقادات بر عهده شما خواننده هوشمند گرامی: s31 :
بازنوشت :
اين جمله ي « خاله زنک بازی های ذکر شده ..... » در كجاي پست شماره 102 جناب يوسف آمده است؟!
شما چون هيچ پاسخي براي سوالات ايشان نداريد، رفته ايد و در كل پست هاي ايشان جستجو كرده ايد و اين جمله را پيدا كرده ايد و با علم كردن آن خواسته ايد از پاسخ دادن فرار كنيد !
بازنوشت :
فرسایش بدلیل عدم توانایی در دفاع ازاتهامات زده شده در تاپیک دیگر و با خدف انتقام گیری و انحراف تاپیک از فرط عصبانیت. : cry27 :
جناب آقاي فقط انسانيت
من هر چقدر كه در ميان پيك هايم جستجو كردم اين جمله اي كه شما نقل قول كرده ايد را خطاب به شما پيدا نكردم ،‌ لطفا آدرس اين جمله را بدهيد تا ببينيم ماجرا از چه قرار است.
یوسف برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-17, 13:33   #199
فرزین
تازه کار

آواتار فرزین

شمارگان پیک ها: 92
نیروی تلاش و پیشینه: 41
فرزین is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

بازنوشت :
کاربران گرامی مدیران عزیز. جناب ارژنگ با روشی بسیار ناجوانمردانه بخشی از پست های کاربران دیگر را از فرط بیکاری و ناتوانی در پاسخ جدا می کنند و مثلا با اینکار می خواهند نشان دهند که فلان کاربر توهین کرده و یا... ایشان قبل از من اینکار را با جناب افشا و سایرین نیز انجام داده اند ولی با بزرگواری این کاربران روبرو شده که به ایشان جوابی در خور و شایسته نداده اند.

اینجانب از این لحظه به مدت 24 ساعت به این کاربر مهلت می دهم که تمام پست های توهین آمیز خود نسبت به سایر کاربران را با دست خود ادیت کند و با این کار از همه کسانی که به آنها توهین کرده عذر خواهی نماید در غیر این صورت بنده هم به شیوه ایشان عمل کرده و پست های توهین آمیز ایشان را در اینجا قرار می دهم تا فکر نکنند که خدایی ناکرده کاربران این فاروم فاقد قدرت درک هستند.

در مورد کارهای خلاف قانونی ایشان بارها به مدیران و ادمین گزارش کرده ام که تاثیری نداشته است. بنابراین در صورت مقابله به مثل از من دلخور نشوید.

با سپاس: s31 : : s31 :

از پيك 135 همين جستار(نزديك به چهار ماه پيش):

کاربر doctor_blue
شوربختانه اکثر پیک هایی که شما از بدو نام نویسی تا کنون ارسال کرده اید نقض کننده ی قوانین بوده است.
و شما به عوض دنبال کردن یک گفتگوی سالم و روشنگر دانشیک ، مدام در پی توهین ، دشنام و برانگیختن کاربران مخالف تان به جنگ و آشوب بوده اید.(نمونه ی بارزش در جستار بحث علمی در مورد خود ارضائی (استمنا) است که گرداننده ی مربوطه بیش از نیمی از پیک های خلاف قانون شما را منتقل ، ویرایش و یا پاک کردند)
به شما چه ارتباطی دارد که فلان کاربر به کاربر دیگری اهانت کرده است؟
شما چه مسئولتی دارید که در چندین پیک و جستاری بشدت در پی این باشید که چرا این کاربر از آن کاربر معذرت خواهی نمی کند؟
مگر خود آن کاربری که به او اهانت شده است توانائی پاسخگوئی ، دفاع از خود و یا گزارش دادن و شکایت کردن به گردانندگان را ندارد؟
تا کنون ده ها مورد شکایت پیرامون مواردی از قوانین نقض شده ، توسط کاربران از شما شده است که گردانندگان در حال بررسی و گرفتن تصمیم نهائی در مورد آنها هستند.
فرزین برون خط است   پاسخ با نقل قول
کهن 07-10-17, 16:28   #200
فقط انسانيت
آشنا

شمارگان پیک ها: 139
نیروی تلاش و پیشینه: 39
فقط انسانيت is on a distinguished road
ساماندهی نخستین

فرزین گرامی دوست عزیزم آیا به نظر شما این درست است که آقای ارژنگ فقط بخشی از پست های من را کوت می کنند و به عنوان نمونه اینجا می آورند؟ اگر این کار ایشان درست نیست چرا به ایشان حتی یک تذکر هم داده نمی شود؟ با این وجود چشم! اگر شما می گوئید من در مورد مقابله به مثل کوتاه می آیم ولی پست هایی که ایشان از جانب من کوت کرده اند فقط بخشی از مطلب و نه همه آن بوده. ممنون می شوم اگر به من پاسخ بدهید و مرا راهنمائی کنید.

بینندگان جستار: 1 (0 کاربر و 1 میهمان)

ابزارهاي جستار
شیوه ی نمايش

توانائی های فرستادن نوشته: